Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.12.2003, 18:15   #1
eavo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.12.2003
Posty: 15
eavo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Talking Przeskakiwanie obszaru płyty na DVD na LG

Mam odtwarzacz stacjonarny DVD LG i mam mały problem zakupiłem ostatnio DVD - RW Liteon L411S po skopiowaniu jednej płytki z filmem przy pomocy DVD2DVDR wszytko było ok programik stworzył obraz iso na sam koniec który wypaliłem na Nero ale po włożeniu do LG - ka płyta chodzi bez zarzutu przez ok 30 min o po tym czasie zaczyna sie robić kiepa zaczyna przeskakiwać i parę sekund a potem o parę minut i tak już do końca płyty i teaz nie wiem co robić czy to wina samego odtwarzacza czy może jakieś zabezpieczenia płyty bede bardzo wdzięczny jak mi ktos pomoże.
Płyta na Liteonie chodzi pod power DVD wieć gdzie leży błąd odtwarzacz LG ma dopiero rok
eavo jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.12.2003, 19:22   #2
Robs
Yoda
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Robs
 
Data rejestracji: 01.06.2003
Lokalizacja: Dagobah
Posty: 2,040
Robs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Znowu Lite-on na forum, hmmm.....
ok jaki to nośnik?
__________________
pozdrawiam Robs
Robs jest offline  
Stary 18.12.2003, 08:41   #3
eavo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.12.2003
Posty: 15
eavo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Już wszytko w porządku a dlaczego znowu lite on ostatnio nagrywałem na dvd-r dysana x 4 i wszystko jest ok żadnych byków płytka śmiga extra może to też przez to że zrobiłem upgrade firmwaru.

Ale tak z czystej ciekawości chciałem jeszcze zapytać jak wielki wpływ ma rodzaj zastosowanego bitrate jeśli chodzi o stacjonarne odtwarzacze.

Pytam ponieważ jeden film nie mieścił się na standardowej płytce 4,7 gb i pociągnąłem go dvd shrink film wyodrębniłem tzn na płycie wyjściowej został tylko sam VTS z filmem oraz polskim lektorem wiadomo jak film się skurczył to spadł jego bit rate czy są jakieś ograniczenia co do wielkości bitrate dla stacjonarnych odtwarzaczy czy powyżej poniżej lub powyżej jakiejś wartości może płyta być nie czytana albo coś w tym rodzaju'

Będę bardzo wdzięczny jak uzyskam te informacje ponieważ dopiero od kilku dni posiadam Dvd Rw
eavo jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.