![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#1 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 15.06.2004
Posty: 1
![]() |
Witajcie
Dzisiaj zostałem posiadaczem LiteOna 811S .Odrazu przegralem biosa na najnowszego i zabieram sie do nagrywania a tu niespodzianka (płytki Platynium DVD+RW x4 nagrywana przez nero ) Płytka nagrywa sie ten sam napęd odczytuje ja ale jak pojde do mojego innego komputera to juz nie czyta . Sprzet na ktorym odczytywalem to naped dvd Toshiba w Laptopie ( nie wykrywa zadnej plyty ) i odtwazacz dvd ( ciagle pisze Reading ) Co robie zle ??aaa i jeszcze jedno czym sie roznia plyty + i -
Ostatnio zmieniany przez tata : 15.06.2004 o godz. 16:57 |
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 14.01.2004
Posty: 102
![]() |
Jezeli dobrze pamietam to napedy Toshib'y czytaja tylko + albo -, a moze twoj DVD stacjonarny takze nie czyta plytek ktore sa albo + albo -. Pozdro.
__________________
------------------------------------------------ AMD Athlon 2700 XP+, 512 DDR RAM 400 Mhz Kingston, 80 GB HDD, ASUS DVD ReCordEr x4 |
|
|
|
|
#3 |
|
www.google.com
Data rejestracji: 21.05.2004
Posty: 39
![]() |
coz wiele laptopow ma nie najlepsze napedy dvd/combo, moga miec one problemy z odczytem plyt dvd+r+rw-r-rw(bardzo wolny odczyt/plyta nie widziana przez naped)
__________________
-=Meth=- |
|
|
![]() |
|
|