Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.11.2004, 12:23   #1
wiad
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Posty: 73
wiad w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pytanie o płytki dwustronne

Swego czasu miałem okazję korzystać z płytek dwustronnych Riteca. Esperanza też takie miała w swojej ofercie. Teraz niestety bardzo trudno takowe znaleźć. Zastanawiam się dlaczego? Czyżby się nie sprawdzały? Ja z kilkudziesięciu swoich jestem zadowolony (palone jeszcze na LG 2x ok. dwa lata temu).
Tak sobie myślę, że gdyby je wykorzystać przy DL, to jedna płytka mogłaby mieć 17GB. Całkiem przyjemna już pojemność...
wiad jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.11.2004, 00:29   #2
kovalek
BenQ 1640
 
Data rejestracji: 15.07.2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Posty: 82
kovalek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ano płytki dwustronne to ciekawa propozycja. Np. można film dwuwarstowy zamiast kompresować, to podzielić na dwie części i nagrać na taką właśnie płytkę.

Szkoda tylko, że nie widziałem płytek dwustronnych z jakiś porządnych firm (TDK, Verbatim, Platinum). No i zastanawiające jest czemu tylko są one jako -R

A odnośnie płyt dwustronnych dwuwarstwowych, to się jeszcze z takimi w praktyce nie spotkałem. Widział ktoś takie "cudo" ? :-)
__________________
pozdrawiam
Leszek Kowalski

- to co uwielbiam
kovalek jest offline  
Stary 12.11.2004, 07:29   #3
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
sa na allegro, ktos oststnio kupowal esperanze -r dwustronne
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 12.11.2004, 09:26   #4
wiad
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Posty: 73
wiad w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DL są chyba jeszcze zbyt nowe, aby myśleć o dwustronnych. Ale faktycznie - często filmy w tej chwili są na 2 płytkach i nawet 9,4Gb dwustronna już redukuje nam znacząco miejsce na biurku. Ostatnio obejrzałem sobie Potop na DVD. Masakra - 4 płyty na sam film!
wiad jest offline  
Stary 17.01.2005, 11:13   #5
woytas34
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.05.2004
Posty: 4
woytas34 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam!

Wlasnie dostalem pplytki esperanza dwustronne kupione na allegro, na razie nie mam do nich zastrzezen, wypala sie normalnie. Jak dla mnie bomba, 3.50zl za plytke w pudelku, oplaca sie szczególnie że dwuwastwowe są na razie drogie. Pozdrawiam!!!
woytas34 jest offline  
Stary 17.01.2005, 18:48   #6
wiad
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Posty: 73
wiad w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
niestety woytas to AML i jakość bardzo różna - zależy od płytki. Ja już trafiłem i na taką, która w ogóle nie rozpoznała się w czytniku, i na taką, która źle się nagrała. Niemniej - zdarzają się perełki. Szkoda, że verbatim czy tdk nie robi dwustronnych.
wiad jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.