Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.05.2007, 04:50   #1
krzychu79
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2007
Posty: 4
krzychu79 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Samsung SH W162C-MAM DOŚĆ!!!Pomóżcie bo mnie trafi!!

Witam, jestem tutaj pierwszy raz i od razu z problemem, więc proszę o troszkę cierpliwości i pomocy.
Szybko opisze mój problem.
Około rok temu kupiłem nagrywarkę DVD Samsung SH W162C (writemaster akurat...) i od początku miałem z nią problem w postaci nie możności nagrania płyt DVD (tanich) typu hawk itp... tylko Verbatim,Emtec,TDK ale CD R paliło bez problemów ale teraz sie pojawił problem taki że w ogóle nie mogę nagrać płyt DVD.
Przy próbie nagrania dochodzi do 1% a na "lead in" w ogóle nie wchodzi. Trwa to około 1 minuty po czym wyskakuje błąd i po płytce.
Teraz jak i wcześniej używałem NERO 6 (dołączony do nagrywarki)
Nagrywałem a raczej próbowałem nagrać na Verbatim, Emtec, TDK, Hawk, Intenso DVD zmazywalna(tutaj to nawet nie pojawia sie drugi ekran tylko od razu jest błąd po czym jestem w stanie ja zmazać)
Postanowiłem wgrać nowy Firmware i zrobiłem to przez Live Update na stronie samsunga no i mi ładnie wykryło nagrywarkę po czym zaktualizowało Firmware do wersji TS09 po czym nastąpił restart kompa i wszystko ok.
Firmware zaktualizowane!! A tu nic dalej to samo! Mogę nagrać na wszystkie rodzaje płyt CD-R ale DVD znowu to samo nie nagra sie NIC.
Pomyślałem że zanim ją zaniosę reklamować dowiem sie od Was może coś poradzicie. W końcu siedzicie w tym i sie znacie na rzeczy.
Wiem że jest wersja TS11 Firmware ale powiedzcie czy jest sens? Ten program Live update nie znajduje tego uaktualnienia Firmware Ts11.
Pozdrawiam
krzychu79 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.05.2007, 08:13   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Je***347;li nie jeste***347; w stanie odczyta***263; na nim DVD, to najprawdopodobniej pad***322; laser od DVD - sprawd***378; na innym komputerze dla pewno***347;ci, albo od razu do serwisu z ni***261;.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 14:00   #3
krzychu79
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2007
Posty: 4
krzychu79 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie odczytam dvd. Jad***281; do serwisu zobaczymy czy przyjm***261;.
krzychu79 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 18:52   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
M***261;dra decyzja.

Poinformuj o rezultatach.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.05.2007, 18:54   #5
krzychu79
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2007
Posty: 4
krzychu79 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
przyj***281;li, ale 3 tygodnie trzeba czeka***263;....
zobaczymy co z tego wyjdzie...
krzychu79 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2007, 16:07   #6
krzychu79
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2007
Posty: 4
krzychu79 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam,
Przys***322;ali nagrywark***281; i dosta***322;em now***261;, tak***380;e tym razem serwis sie spisa***322; jak trzeba.
dzieki i pozdrawiam
krzychu79 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.