Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.01.2005, 22:34   #1
hubio
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.11.2003
Posty: 14
hubio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Samsung TS-H552B - czy naprawdę taki zły ???

Udało mi się kupić na wyprzedaży tego Samsunga za 199zł, wcześniej nie czytałem nic o nim. Mam już nagrywarkę DVD Liteon ale x4, która mie działa niezawodnie i teraz pytanie: czy zostawić sobie tego Samsunga jako doatkową na x16 i x8 oraz dual czy sprzedać ? W teście Chipa ten Samsung mimo wszystko wygrał w "wydajności" Jest 2letnia gwarancja - czy one są rzeczywiście takie słabe ? Tym bardziej, że Samsung połączył się z Toshibą, która ma świetne napędy optyczne. Co radzicie - sprzedać czy zostawić ? Ważne dla mnie aby można było w nim ustawić book type jak w Liteonie na DVD-ROM - czy tak można i w tym Samsungu, no i oczywiście jak nagrywa tzn czy za 2-mce płytki nie stracą danych. Zamierzam wyłącznie nagrywać na Verbatimach, sporadycznie na Esperanzach. Pytanie kieruję przede wszystkim do użytkowników tych Samsungów, którzy ją mają jak najdłużej.
hubio jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.01.2005, 23:05   #2
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez hubio
Udało mi się kupić na wyprzedaży tego Samsunga za 199zł, wcześniej nie czytałem nic o nim. Mam już nagrywarkę DVD Liteon ale x4, która mie działa niezawodnie i teraz pytanie: czy zostawić sobie tego Samsunga jako doatkową na x16 i x8 oraz dual czy sprzedać ? W teście Chipa ten Samsung mimo wszystko wygrał w "wydajności" Jest 2letnia gwarancja - czy one są rzeczywiście takie słabe ? Tym bardziej, że Samsung połączył się z Toshibą, która ma świetne napędy optyczne. Co radzicie - sprzedać czy zostawić ? Ważne dla mnie aby można było w nim ustawić book type jak w Liteonie na DVD-ROM - czy tak można i w tym Samsungu, no i oczywiście jak nagrywa tzn czy za 2-mce płytki nie stracą danych. Zamierzam wyłącznie nagrywać na Verbatimach, sporadycznie na Esperanzach. Pytanie kieruję przede wszystkim do użytkowników tych Samsungów, którzy ją mają jak najdłużej.
Ostatnio zauważa się dziwny wysyp Samsungów

Ale za sprawą tematów: "Mam problem ..."

Więc trudno cokolwiek jest powiedzieć ...

Ja osobiście wolę dodać te parę złotych i wziąć jednak Litka
VIZZARD jest offline  
Stary 08.01.2005, 08:26   #3
tengu
Hitokiri Battousai
 
Avatar użytkownika tengu
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Lokalizacja: Grays, Essex, UK
Posty: 636
tengu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Vizzard: Ja myslę że większość Szajsungów bierze się ze zmontowanych zestawów z supermarketów (MM, AVANS, czy jakieś inne TESCO). Mamią ludzi nagrywarkami DVD i wsadzają w nie to co normalnie by nie schodziło, albo w wyżej wymienionych instytucjach wciskają "ciemnogrodowi" co im aktualnie zalega w magazynach i się kurzy. Nie mówiąc juz o sponsorowanych testach lub takich które sprawdzają tylko prędkość zapisu/odczytu. Np. Jak by nie patrzeć to w ostatnim teście PC World Computer wszystko jest nastawione na te setne i tysięczne sekundy. Wygrało BENQ (chociaż z tego co pise sławekj to chyba nie jest jednak taki zły wybór /czy najlepszy indywidualna sprawa/ druga toshiba (dzięki zapisowi DL x5 ) i póżniej cała reszta - to dopiero wyglądało na sponsoring .

@Hubio: ja bym jednak dał jeszcze szansę temu Samsungowi. Oczywiście nie bawiąc się w jakieś półśrodki z nośnikami typu HAWK/ESPERANZA/może nie są takie złe ale mam uraz po CD/VOBIS/BLUPOP itp. Tylko zainwestował bym w VERBY/TDK/PLATINIUM (W każdym razie +R, na - Jeszcze nie paliłem więc nie wiem z jakiej są tłoczni). Co do bitsettingu to nie słyszałem żeby ktoś ze znanych mi osób używał, ale to nie oznacza że go nie ma.
__________________

vectra-unlimited

ASUS ASPIRE 9301AWSMi POWERED BY AMD
tengu jest offline  
Stary 08.01.2005, 19:07   #4
hubio
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.11.2003
Posty: 14
hubio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tengu ja używam w zasadzie wyłącznie Verbatimów, więc jednak zostawić ?
hubio jest offline  
Stary 08.01.2005, 19:54   #5
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nagraj płytkę (Verba, TDK) i sprawdź na jakimś starszym DVD LG ( produkcji z 2002 roku lub wcześniej) ewentualnie na Grundigu podobnej daty. To diabelnie wybredny sprzęt. Jak płyta będzie chodzić bez ścinek, zwłaszcza na końcu i początku to znaczy, że napęd z grubsza jest OKI.

Pozdr.
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"
madmax2 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.