Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.01.2004, 15:36   #1
ttc0
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.09.2002
Posty: 15
ttc0 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
bledy w liteonie ldw-451s

Moze mi ktos wyjasniec co moze byc przyczyna wywalania bledow podczas nagrywania plyty DVD(plyty vakos,media store),pewnie powiecie ze sa guwniane ale spoko,powiem tak ze dostalem jak zwykle orginalne nosniki w komplecie z nagrywarka i dwa razy mi sie udalo nagrac na dvdrw+r filmy po wczesniejszym zlamaniu zabezpieczen w decrypter dvd.Uzywam programy dvd clone 1.2.8.4.
Pokazuje sie ekranik i wyskakuje jakis error.
Czy mozecie cos poradzic,niewiem czemu ale wczesniej wypalilem 3 plytki i bylo no problem,ngrywam na dvd-r
Pozdrawiam wszystkich grupowiczow
moje gg 4152099
ttc0 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.01.2004, 21:02   #2
Popielaty
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Popielaty
 
Data rejestracji: 24.01.2004
Lokalizacja: GDYNIA
Posty: 603
Popielaty zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hey!!!
Napisz dokładnie jakie to są błędy. Mam ten sam model nagrywarki i przeszedłem z nią niezły cyrk. Okazało się że jest walnięty laser, oddałem do serwisu i od ręki wymienili mi na nową<słowa uznania dla NET Service w Gdyni !>. Spaliłem przez to około 20 płytek i popłynąłem na niezłą kasę. U mnie wyglądało to tak że co drugą płytę wywalało mi błąd fiksacji sesji w Nero, a jak już nagrało to nie można jej było odtworzyćw odtwarzaczu bo skoki i zacięcia jak cholera, jak robiłem scandisc w Nero takiej płyty to duż było nieczytelnych bloków.
Popielaty jest offline  
Stary 01.02.2004, 10:22   #3
ttc0
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.09.2002
Posty: 15
ttc0 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jeszcze sie zastanawiam czy to nie jest wina fat 32,ale nie do konca jestem przekonany ze to moze byc to,ale z takich szybkich moich obserwacji to mozna zaobserwowawc ze sa plyty i plyty tak jak w cd co jedne trzymaja pojemnosci drugie nie i moze o to w tym wszystkim chodzi ,moge sie mylic.
Powiem tak u mnie plyty sie nie spalily tylko nie dociagnelo do pelnych 100% i to jest problem sypia sie przy 99%,clone dvd moze nie jest najlepszym progsem do kopiowania ale jest niezwykle prostym z polskim interfejsem.No i wywala bledy ale nie sadze aby to clone


pozdro.@LL
ttc0 jest offline  
Stary 02.02.2004, 00:49   #4
Mirek-1977
Pentium4ever
 
Avatar użytkownika Mirek-1977
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: Ostróda
Posty: 601
Mirek-1977 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam LITKA 451S i również zuważyłem, że nie potrafi on na niektórych płytach wypalić całą jej dostępną powierzchnię. Dlatego materiały do wypalania przygotowuję zwykle o co najmniej 200 MB mniejsze od deklarowanej pojemności płyty.
Problem znikł.
Mirek-1977 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.