![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#1 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Vista i nagrywanie
Nowy system...
Na początek test nagrywania płytek DVD-RAM Panasonic DVD-RAM 5x System bez instalowania dodatkowych sterowników. Zapis Pioneer 111@A11XL ![]() formatowanie ![]() ![]() ![]() W nowym systemie nie musimy wgrywać dodatkowych sterowników do obsługi DVD-RAM. Przechwytywanie i wycinanie funkcją Visty --> narzędzie wycinanie.
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 11.02.2007 o godz. 13:18 |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Jukebox Hero
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
a ma zapis pakietowy dla DVD-+RW tak jak w InCD i DLA?
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Tak ma zapis pakietowy.
Szybkie kasowanie DVD-RW ![]() ![]() formatowanie ![]() ![]() Po sformatowaniu zapisujemy i kasujemy jak na DVD-RAM czy innym dysku.
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Nagrywanie no***347;nika DVD+RW
![]() ![]() ![]() ![]() Bez wgrywania ASPI i dodatkowych program***243;w mo***380;emy zapisa***263; dowolny no***347;nik. ![]()
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 11.02.2007 o godz. 17:43 |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Caliente
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
![]() ![]() ![]() |
ja na viscie ( ultimate x64 ) tradycyjnie uzywam roxio 9 i plextools XL & dvdfab
__________________
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Jukebox Hero
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
no to fajnie rozwiazali sprawe, w czasie gdy dyskietki praktycznie wyszly z uzycia to spory plus (gdyby nie bylo pamieci flash to bylby bardzo duzy plus
)
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Po update Visty (***322;atka umo***380;liwiaj***261;ca korzystanie z wielu program***243;w i gier)
postanowi***322;em zainstalowa***263; Nero 6.6.1.4 Mimo komunikatu o niezgodno***347;ci po zatwierdzeniu instalacji ca***322;y proces przebieg***322; bez problem***243;w. Pierwszy zapis: Plextor 760A BenQ +Rx8 pr***281;dko***347;***263; 4x ![]() ![]() ![]() Po wgraniu brakuj***261;cego pliku mfc71.dll mo***380;liwe dzia***322;anie PxView. ![]() Zapis i testy poprawne. ![]()
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 12.02.2007 o godz. 01:18 |
|
|
|
|
|
#8 |
|
Zarejestrowany dla jaj
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Jedna rzecz mi się rzuca w Viście. Jakieś dziwnie rozmazane i podkolorowane litery. To samo zauważyłem też w IE 7. Zauważył to jeszcze ktoś, czy mam jakieś zwidy?
__________________
Pozdrawiam Marek |
|
|
|
|
|
#9 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#10 | |
|
Zarejestrowany dla jaj
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
Pozdrawiam Marek |
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Screeny płaskie i zapisane w png a duże rozmiary skalowane w dół.
Po zainstalowaniu Catalyst 7.1 dla Visty obraz super ostry. Tego na takich zrzutach nie widać. ![]() Fragmenty bez skalowania: ![]() ![]() ![]()
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 12.02.2007 o godz. 01:55 |
|
|
|
|
|
#12 |
|
Zarejestrowany dla jaj
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
To zaznaczone przeze mnie te***380; jest bez skalowania? Bo jak tak, to dla mnie to nie jest ostre
EDIT: Mo***380;e nawet nie tyle nie ostre, co rozmazane, nie takie jak na tym samym screenie, ale po lewej stronie i powy***380;ej.
__________________
Pozdrawiam Marek Ostatnio zmieniany przez zene_k : 12.02.2007 o godz. 02:06 |
|
|
|
|
|
#14 | |
|
Zarejestrowany dla jaj
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
W***322;a***347;nie sobie przegl***261;dam sie***263; i czytam o tym. Przyznam si***281; szczerze, ***380;e o tym nie wiedzia***322;em. Jak dla mnie, to jest to wkurzaj***261;ce i chc***281; mie***263; mo***380;liwo***347;***263; wyboru, a nie znowu kto***347; ma decydowa***263; za mnie Reputa, jak tylko embargo zniknie ![]() EDIT: W***322;***261;czy***322;em sobie w***322;a***347;nie t***281; opcj***281; Clear Type. Mo***380;e to kwestia gustu, ale mi si***281; nie podoba
__________________
Pozdrawiam Marek Ostatnio zmieniany przez zene_k : 12.02.2007 o godz. 02:24 |
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 02.08.2004
Posty: 109
![]() |
Na CRT może być to uciążliwe, ale na LCD nie wyobrażam sobie pracy bez tego "rozmycia"
__________________
"To the C students, I say, 'You too can be president of the United States.'" - George W. Bush, 2001 |
|
|
|
![]() |
|
|