Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.09.2004, 06:09   #1
Alinoe
thorgal to ciota
 
Avatar użytkownika Alinoe
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: Truso
Posty: 861
Alinoe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wybor dvd-recordera?!

witam

nosze sie z zakupem dvd-recordera i oczywiscie problemem jest model. w zasadzie bylem zdecydowany na liteona 832 ale im wiecej czytam tym mniej wiem - naszla mnie ochota na lg 4120b ale.. no wlasnie ale, nie wiem jak ona sie sprawuje i czy z softem jest rownie spore bogactwo jak do liteona (generalnie nie znam sie na tym ale chodzi mi o mozliwosc zmiany booktype coby dvd+ bylo kompatybilne ze starszymi dvd jakie sa w posiadaniu blizszych i dalszych znajomkow - innymi slowy czy mozna to zrobic np. w nero czy konieczny jest jakis extra programik) no i jak radzi sobie z nosnikami - verbatimki i emtc-e. nagrywam raczej sporadycznie - glownie wchodzi w gre archiwizacja + jakas kopia filmu dvd ale bodaj najwazniejszym kryterium jest czytanie wypalonych dvd przez inne czytniki no i dvd-dl brzmi zachecajaco . za wszelkie opinie bede bardzo wdzieczny

pozdrawiam, Marcin
Alinoe jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.09.2004, 06:51   #2
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
"Chce kupic nagryware dvd! Co kupic? Model A czy B Chce to i to... Pomozcie!!!"

K..a temat - BUMERANG!!!

Przypnijcie moze jakis poradnik dla tych namolnych ludzikow bo juz nawet ci z duza iloscia postow nie przegladaja forum.
__________________

Boger jest offline  
Stary 03.09.2004, 07:04   #3
Alinoe
thorgal to ciota
 
Avatar użytkownika Alinoe
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: Truso
Posty: 861
Alinoe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Realok
"Chce kupic nagryware dvd! Co kupic? Model A czy B Chce to i to... Pomozcie!!!"

K..a temat - BUMERANG!!!

Przypnijcie moze jakis poradnik dla tych namolnych ludzikow bo juz nawet ci z duza iloscia postow nie przegladaja forum.

chodzi mi o te dwa modele konkretnie - co do liteona to fakt - sporo o nim sie tupisze ale o lg nic nie znalazlem.. wiec
Alinoe jest offline  
Stary 03.09.2004, 07:51   #4
dodgers
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.08.2004
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 5
dodgers w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja mam litka 832s i bardzo go sobie chwalę(póki działa) wszystko co wrzucę to czyta i nagrywa więc wg mnie jest ok.
dodgers jest offline  
Stary 03.09.2004, 09:49   #5
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Alinoe
witam

nosze sie z zakupem dvd-recordera i oczywiscie problemem jest model. w zasadzie bylem zdecydowany na liteona 832 ale im wiecej czytam tym mniej wiem - naszla mnie ochota na lg 4120b ale.. no wlasnie ale, nie wiem jak ona sie sprawuje i czy z softem jest rownie spore bogactwo jak do liteona (generalnie nie znam sie na tym ale chodzi mi o mozliwosc zmiany booktype coby dvd+ bylo kompatybilne ze starszymi dvd jakie sa w posiadaniu blizszych i dalszych znajomkow - innymi slowy czy mozna to zrobic np. w nero czy konieczny jest jakis extra programik) no i jak radzi sobie z nosnikami - verbatimki i emtc-e. nagrywam raczej sporadycznie - glownie wchodzi w gre archiwizacja + jakas kopia filmu dvd ale bodaj najwazniejszym kryterium jest czytanie wypalonych dvd przez inne czytniki no i dvd-dl brzmi zachecajaco . za wszelkie opinie bede bardzo wdzieczny

pozdrawiam, Marcin
juz takie tematy byly
ale mowieci jak postawisz na litka832 bedziesz zadowolony
a tak po za tym ladny avatarek z thorgal
legion jest offline  
Stary 03.09.2004, 09:55   #6
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Alinoe
witam

nosze sie z zakupem dvd-recordera i oczywiscie problemem jest model. w zasadzie bylem zdecydowany na liteona 832 ale im wiecej czytam tym mniej wiem - naszla mnie ochota na lg 4120b ale.. no wlasnie ale, nie wiem jak ona sie sprawuje i czy z softem jest rownie spore bogactwo jak do liteona (generalnie nie znam sie na tym ale chodzi mi o mozliwosc zmiany booktype coby dvd+ bylo kompatybilne ze starszymi dvd jakie sa w posiadaniu blizszych i dalszych znajomkow - innymi slowy czy mozna to zrobic np. w nero czy konieczny jest jakis extra programik) no i jak radzi sobie z nosnikami - verbatimki i emtc-e. nagrywam raczej sporadycznie - glownie wchodzi w gre archiwizacja + jakas kopia filmu dvd ale bodaj najwazniejszym kryterium jest czytanie wypalonych dvd przez inne czytniki no i dvd-dl brzmi zachecajaco . za wszelkie opinie bede bardzo wdzieczny

pozdrawiam, Marcin
Niektórzy przechodzą samych siebie, żeby tylko założyć nowy temat

Chłopie!

Czy wpisałeś chociaż w wyszukiwarkę np. 412 ?!?

Bo ja tak! I wiesz co

Zobacz sobie TEN temat

Wiesz o czym on jest? Zwróć też łaskawie uwagę na datę jego założenia

Jak to mawiają: myślenie jest w cenie

Więc "pomyśl - jeśli potrafisz...."
VIZZARD jest offline  
Stary 03.09.2004, 09:59   #7
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
juz takie tematy byly
ale mowieci jak postawisz na litka832 bedziesz zadowolony
a tak po za tym ladny avatarek z thorgal
OT

Widzę legion, że ciebie też dopadła potrzeba zmiany avatarka

Jednak podług mnie tamten był ładniejszy
VIZZARD jest offline  
Stary 03.09.2004, 10:30   #8
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
OT

Widzę legion, że ciebie też dopadła potrzeba zmiany avatarka

Jednak podług mnie tamten był ładniejszy
tak to zmieniam kolego mi tez cos nie pasi
legion jest offline  
Stary 03.09.2004, 10:37   #9
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
tak to zmieniam kolego mi tez cos nie pasi
Od razu inaczej
VIZZARD jest offline  
Stary 03.09.2004, 10:57   #10
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Od razu inaczej
tez tak mysle
legion jest offline  
Stary 03.09.2004, 11:35   #11
Alinoe
thorgal to ciota
 
Avatar użytkownika Alinoe
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: Truso
Posty: 861
Alinoe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Niektórzy przechodzą samych siebie, żeby tylko założyć nowy temat

Chłopie!

Czy wpisałeś chociaż w wyszukiwarkę np. 412 ?!?

Bo ja tak! I wiesz co

Zobacz sobie TEN temat

Wiesz o czym on jest? Zwróć też łaskawie uwagę na datę jego założenia

Jak to mawiają: myślenie jest w cenie

Więc "pomyśl - jeśli potrafisz...."

watek ktory sie powtarza sam spada na dol kiedy brak odpowiedzi, rownie nie-konstruktywne porady sprawiaja ze wciaz wisi na gorze. mniej Twego cennego czasu zajeloby pominiecie go zwyklym kliknieciem BACK w przegladarce. dzieki za linka - wyczerpujaca odpowiedz
Alinoe jest offline  
Stary 03.09.2004, 11:37   #12
Alinoe
thorgal to ciota
 
Avatar użytkownika Alinoe
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: Truso
Posty: 861
Alinoe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
OT

Widzę legion, że ciebie też dopadła potrzeba zmiany avatarka

Jednak podług mnie tamten był ładniejszy
PS: niektorzy przechodza samych siebie zeby nabic sobie licznik postow
Alinoe jest offline  
Stary 03.09.2004, 11:46   #13
kondziorek
Registered
 
Avatar użytkownika kondziorek
 
Data rejestracji: 26.08.2004
Lokalizacja: Blizne
Posty: 43
kondziorek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
...to LG sie poprawil
kiedys robil nagrywarki - badziewia jakich malo
ja juz dostatecznie stracilem szacunek do tej firmy, choc nadrywarke CD tej firmy mial moj kumpel z pokoju w akademiku...a spalonymi plytkami mozna bylo wytapetowac pokoj!!!
osobiscie mam litka 832 i naprawde nie narzekam, na lepszych nosnikach wygrzewa super, na gorszych: znosnie...
ma opcje zmiany bitsettingu - po updacie biosu
zreszta jast dobrze rozwiniety rynek patchowania tego sprzetu - osobiscie zrobilem sobie auto-bitsetting i jeszcze poprawilem odczyt/zapis
wiec ja polecam Litka 832 goraco!!!!

pozdrawiam,
kondziorek jest offline  
Stary 03.09.2004, 12:53   #14
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez kondziorek
...to LG sie poprawil
kiedys robil nagrywarki - badziewia jakich malo
Akurat obronca LG nigdy w zyciu nie bylem - raczej stalem po drugie stronie barykady, ale zeby mowic ze LG robi badziewia ?? - Rozwin watek.
pawelblu jest offline  
Stary 03.09.2004, 13:27   #15
kondziorek
Registered
 
Avatar użytkownika kondziorek
 
Data rejestracji: 26.08.2004
Lokalizacja: Blizne
Posty: 43
kondziorek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
WITAM!

moje (kolegi) doswiadczenia z CDRW firmy LG byly takie, ze jak nagrywales plytki za szybko (32/40/48) na nagrywarce 48, w pewnym miejscu nagrywarka gubila sciezke, nie zwalnia nawet i nic nie informuje (bufor danych sie szybko oproznia, a gdy w koncu wraca "na szlak" (), to nagrywanie toczy sie dalej, jak gdyby nic nie zaszlo.. I takich plytek juz sie poprawnie nie da odczytac
moja sasiadka tez ma LG (starszy model: 32) i jak wypala dane szybciej niz 16, to najczesciej tez plytka nadaje sie juz tylko na dekoracje pokoju/podstawke pod kubek...
Nie wiem, jak dobre sa ich nagrywarki DVD, ale patrzac na CDRW, niewiele dobrego sie po nich spodziewam...
tak wiec przepraszam z gory wszelkich urazonych, posiadajacych ekstra-nagrywajaca LG'ke, ale ja zadnych dobrze dzialajacych tej firmy nie spotkalem...
pozdrawiam,
kondziorek jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.