Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.05.2007, 17:35   #1
leon_xx
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.01.2007
Posty: 6
leon_xx w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nowy bios a gwarancja??

chce oddac nagrywarke DVD na do serwisu na gwarancji ale nie wiem czy uznaja ja na gwarancje jesli byl zmieniany. aktualnie mam wgrany bios ktory by na poczatku ale nie wiem czy da sie to wykryc ze byl zmieniany.

czy ktos wie czy jest taki sposob aby sprawdzic czy byl zmieniany bios??
leon_xx jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.05.2007, 18:20   #2
stepbreaker
Breaking Steps
 
Avatar użytkownika stepbreaker
 
Data rejestracji: 25.04.2007
Lokalizacja: Lodz
Posty: 354
stepbreaker niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Na reflashowanej ko***347;ci - raczej nie . Oddawaj bez zmru***380;enia oczu. Tylko si***281; nie pucuj o forum serwisowe ludki te***380; si***281; tu kr***281;c***261;
__________________
Liczba napisanych postów to iluzja a ja nie liczę na żadne lewe reputy
stepbreaker jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.05.2007, 18:25   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
po pierwsze to firmy produkuj***261;ce nagrywarki umieszczaj***261; po to nowe biosy, aby z nich korzysta***263;.
LG robi***322;a jakie***347; historie...kiedy***347;, nie wiem jak teraz.
nie ma si***281; czym martwi***263;, bo sprawa jest nie do wykrycia i na pewno nie powoduje utraty gwarancji jak nagrywarka nie pad***322;a ca***322;kowicie przy wgrywaniu nowego firmware.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.05.2007, 18:28   #4
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Zmiana BIOSu a raczej firmwaru w nagrywarce nie powoduje zmiany w umowie gwarancyjnej tak bylo i jest do tej pory.
Jedynym powodem nie uznania gwarancji z powodu ingerencji w BIOS jest wgranie nieoryginalnego lub wrecz obcego firmwaru do posiadanego modelu.
I to by bylo na tyle w tym temacie z mojej strony.

Faktem jest, ze poszcegolni sprzedawcy usiluja robic trudnosci, jezeli dowiedza sie o zmianie BIOSu, ale mozna to olac ruchem swobodnym, a nawet wyciagnac konsekwencje wobec (takiego marudnego sprzedawcy - oczywiscie)
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.05.2007, 23:21   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,455
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
[...]

Faktem jest, ze poszcegolni sprzedawcy usiluja robic trudnosci, jezeli dowiedza sie o zmianie BIOSu, ale mozna to olac ruchem swobodnym, a nawet wyciagnac konsekwencje wobec (takiego marudnego sprzedawcy - oczywiscie)
Racja, tym bardziej ***380;e najcz***281;***347;ciej producent zaleca aktualizowanie firmware'u.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.