Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.02.2005, 21:55   #1
QuiTTeR
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.02.2005
Posty: 4
QuiTTeR w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ZaŁamany Pomocy Plz - Nec

Witam Was serdecznie mam nagrywarke DvD stara bo NEC DVD+RW ND 1100A dałem za nia 150 złot a mam ja cos koło 2 dni i nie wiem co gdzie jak
Czytam te wasze news'y nie zebym był blondynem ale albo mam popsutą nagrywarke albo ja cos robie nie tak... Co jest ciekawe na screenie :
http://gdynia.no1.pl/~even/nag/dvd.JPG

włozyłem do nosnika dvd płyte jakas firma OCTRON DVD-R Recordable MAX 4x SPEED 120 VIDEO SP DATA 4.7GB i co mnie zadziwiło jej nie czyta Co jest ?

Odtwarza filmy, nagrywa płyty CDr bez zadnego problemu, ale nagrywac DVD no nie chce nie wiem czemu POMOCY TO NAPRAWDE WAZNE

Chciałbym abyscie sie wypowiedzieli na temat ceny jaka dalem za ta "NAGRYWARKE" i czy moze ja cos źle robie ....

Jest jeden plus iz moge ja oddac do piątku wiec prosze o POMOC
Z GÓRY DZIEKUJE !!!!!

POMOCY !
QuiTTeR jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.02.2005, 22:21   #2
tytusdezoo
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika tytusdezoo
 
Data rejestracji: 18.11.2003
Lokalizacja: Knurów
Posty: 471
tytusdezoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nagrywarka pzry dzisiejszych cenach warta max 100 zł. Na dodatek jest to model jednoformatowy i nagrywa tylko na nośnikach markowych. Z tego co pamiętam to chyba na + a nie minusach. Można ja przerobic na model 1300 i wtedy nagrasz na każdym nośniku tylko nie 8,5 GB.
Jak znajdę ta stronę z tymi biosikami to podam ci link.

Znalazłem:

http://etna.rpc1.org/nec/nec1100%20to%201300.html
__________________
GIGABYTE GA8N-SLI, INTEL PENTIUM 630 ,TT BLUEORB2, GEIL 2x512 DDR PC533 DDR2, GALAXY 6800XT 256MB, PLEXTOR PX-755A, LITEON 16H5S, PLEXTOR PX-750A i HP 840i

Ostatnio zmieniany przez tytusdezoo : 28.02.2005 o godz. 22:25
tytusdezoo jest offline  
Stary 01.03.2005, 09:49   #3
QuiTTeR
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.02.2005
Posty: 4
QuiTTeR w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ZIOMEK JESTES WIELKI ZE MI WKONCU WYTŁUMACZYŁES ... A jaki mam sciagnac bios zassac bo sa 3 a ja jak juz cos robie to wole byc pewien ... A i jedno pytanie mnie dreczy a dokładnie o co chodzi z tymi "+" i "-" ??

Bardzo DZIEKUJE JAK TO BEDZIE TO
QuiTTeR jest offline  
Stary 01.03.2005, 11:25   #4
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czlowieku co ty robisz

Oddaj ta nagryware poki mozesz! Dokladasz 80 zl i masz nowiutkiego Benq 1620 o nieporownywalnie lepszych parametrach i z 2 letnia gwarancja dtd!

Ale glupota
__________________

Boger jest offline  
Stary 01.03.2005, 11:42   #5
QuiTTeR
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.02.2005
Posty: 4
QuiTTeR w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Stary ja mam taka świadmośc o nagrywarkach DvD jak moja mama o pracy w kopalni ja moge nawet dolozyc 200 zł i kupic jakas lepsza ale sobie myslalem zaoszczedze i sobie kupie ram albo new procek ;] chociaz nie chwalac sie mam juz dosyc dobry sprzet ale zawsze ten nastepny dysk tez by sie przydal no ale coz dlatego zalozylem ten topic abyscie mi uświadomili co jak i gdzie bo widze ze tu jestescie naprawde doswiadczeni no i chce poznac wasze zdanie dzieki REALOK za wypowiedzenie sie !! Jestes ZIommm

no i mowie ze do piątku mam czas tzn mam ja sprawdzic i w ogole jak nie bedzie mi odpowiadac to odaje proste i logiczne...ale ja naprawde nie mam zielonego pojecia o nagrywarkach DVD . JESZCZE RAZ DZIEKUJ !

KAZDA NOWA, TWOJA NOTKA JEST DLA MNIE WAZNA !

---------------------------------------------------------------

Ostatnio zmieniany przez QuiTTeR : 01.03.2005 o godz. 12:01
QuiTTeR jest offline  
Stary 01.03.2005, 12:01   #6
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez QuiTTeR
Stary ja mam taka świadmośc o nagrywarkach DvD jak moja mama o pracy w kopalni ja moge nawet dolozyc 200 zł i kupic jakas lepsza ale sobie myslalem zaoszczedze i sobie kupie ram albo new procek ;] chociaz nie chwalac sie mam juz dosyc dobry sprzet ale zawsze ten nastepny dysk tez by sie przydal no ale coz dlatego zalozylem ten topic abyscie mi uświadomili co jak i gdzie bo widze ze tu jestescie naprawde doswiadczeni no i chce poznac wasze zdanie dzieki REALOK za wypowiedzenie sie !! Jestes ZIommm

no i mowie ze do piątku mam czas tzn mam ja sprawdzic i w ogole jak nie bedzie mi odpowiadac to odaje proste i logiczne...ale ja naprawde nie mam zielonego pojecia o nagrywarkach DVD . JESZCZE RAZ DZIEKUJ !

KAZDA NOWA, TWOJA NOTKA JEST DLA MNIE WAZNA !

rozumiem że nagrywarka jest używana, więc jeśli tak jest to wiedz że nie kupuje się nagrywarek używanych, laser ma swoją żywotność, do tego ta cena , długo bym się zastanawiał nawet za 50zł. Dołożysz parę złotych i kupisz nową z gwarancją, poczytaj temat dla nowych userów na tym forum.
8 )
Zobacz też www.proline.pl porównaj ceny.
melag jest offline  
Stary 01.03.2005, 12:06   #7
QuiTTeR
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.02.2005
Posty: 4
QuiTTeR w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Acha no to wychodzi na to ze raczej napewno bede zmuszony ja oddac i wziasc moja ZAWYZONA CENE nie ma to jak FORUM rzecz XXII WIeku
QuiTTeR jest offline  
Stary 01.03.2005, 16:05   #8
tytusdezoo
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika tytusdezoo
 
Data rejestracji: 18.11.2003
Lokalizacja: Knurów
Posty: 471
tytusdezoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeżeli masz taką możliwość to nawet się nie zastanawiaj. Ta nagrywarka jest STARA,DROGA, i BARDZO WYBREDNA.

PS. To był jeden z pierwszych modeli NEC, na ten czas to już bardzo zacofana technologicznie nagrywarka. CENA max 70-80 zł.
__________________
GIGABYTE GA8N-SLI, INTEL PENTIUM 630 ,TT BLUEORB2, GEIL 2x512 DDR PC533 DDR2, GALAXY 6800XT 256MB, PLEXTOR PX-755A, LITEON 16H5S, PLEXTOR PX-750A i HP 840i

Ostatnio zmieniany przez tytusdezoo : 01.03.2005 o godz. 16:13
tytusdezoo jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.