Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.12.2010, 09:35   #1
beexxx
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.12.2010
Posty: 3
beexxx w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
'zapis się nie powiódł'

hej, otóż mam taki problem że zgrywając filmy przez nero mniej więcej przy 6%-ach wyskakuje błąd ' zapis przy prędkości... się nie powiódł'. Zdarza mi się to już któryś raz z kolei, słyszałem o jakimś aspi itd ale kompletnie się w tym nie łapię, mam Windowsa XP. Czy ktoś mi może w miarę prosto wytłumaczyć jak sobie z tym poradzić? Z góry dzięki i sory jeżeli założyłem temat nie w tym miejscu co trzeba ale zarejestrowałem się jakieś 2 minuty temu. Proszę o szybką odpowiedź.
beexxx jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.12.2010, 12:07   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
co znaczy zgrywając ??

jaka nagrywarka ??

jakie nośniki - firma ??

jakie nero ??

jaki film - DVD, avi, ...

CD, DVD ??

na razie tyle ...
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2010, 12:33   #3
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,442
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
I log z nero daj.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2010, 13:44   #4
beexxx
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.12.2010
Posty: 3
beexxx w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zapisując dane w tym przypadku filmy DVD na płycie.
nagrywarka, znalazłem coś jak :HL DT ST DVDRAM GSA-H44N DVD CD-R/RW , o to chodziło?
Nero Express 6 oryginalne.
Nośnik ostatnio Blupop, wcześniej były inne np. titanum itd.
beexxx jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2010, 13:46   #5
darolo1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 14.09.2008
Posty: 291
darolo1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nagrywaj na dobrych płytach, typu Verbatim, SONY, a nie jakiś podstawkach pod piwo czwartej kategorii, jak Titanum czy Blupop.
darolo1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2010, 13:47   #6
beexxx
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.12.2010
Posty: 3
beexxx w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ok ale to w tym tkwi problem ?
beexxx jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2010, 14:40   #7
tom-as
Zamyślony
 
Avatar użytkownika tom-as
 
Data rejestracji: 21.01.2006
Lokalizacja: Oberschlesien
Posty: 681
tom-as niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez beexxx Podgląd Wiadomości
Ok ale to w tym tkwi problem ?
sprawdź. moze to być winą tych płyt. choć nie musi. ale od czegoś zacznij. najpierw zmień nośnik.

miałem kilka razy tak, że na podstawkach pod piwo mi w jakimś tam momencie nagrywania się wywalał błąd.
__________________
Doing nothing is very hard to do ... you never know when you're finished.
- Leslie Nielsen
tom-as jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 17:16
Przydatne artykuły, rozwiązania Tips & tricks > Win 2000/XP/2003 Eliasz Komputery - oprogramowanie i sprzęt 14 28.09.2008 22:44
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 21:39
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 15:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.