Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.10.2004, 06:33   #1
leszek234
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.09.2004
Posty: 4
leszek234 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Problem z 1213S@1633S

Wgrałem do swojej 1213 biosik od chłopaków z codeguys zmodyfikowany przez nich biosik do 1633 i mam problem. Spawara nie pali mi plyt dvd tzn. zepsułem już 2 verbatimy dvd-r *4 i platinium dvd-r *4 i nie wiem dlaczego. Przedtem na 1213 płytki te nagrywały się bez problemu a teraz przy 3% wyświetla w nero komunikat" "brak połączenia z nagrywarką" i płytka idzie do śmieci. Bios wgrał się dobrze - napęd jest widziany jako 1633. Co robić?
leszek234 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.10.2004, 07:28   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
1. czy bios od codekow potraktowales omnipatcherem i ktorym ??

2. litki nie przepadaja za "minusami", nie twierdze ze pala je zle, ale wola plusy

3. jak omni nic nie dalo to wrocic do 1213
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 15.10.2004, 07:47   #3
leszek234
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.09.2004
Posty: 4
leszek234 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak wrócić do 1213? nie zrobiłem kopii eepromu. Proszę o opis postępowania
leszek234 jest offline  
Stary 15.10.2004, 07:56   #4
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie zmieniales epromu !!!!!!!!!!

tylko zmieniles firmware !!!!!!!!!

wejdz na strone codekow i wgraj bios od 1213 scrackowany jakis starszy z tej paczki http://codeguys.rpc1.org/firmwares/s...TS0C.stock.rar

i pozniej oryginalny ze strony litka http://www.liteonit.com/ODD/English/...del=SHOW-1213S

i masz znow oryginalne 1213
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 15.10.2004, 08:09   #5
leszek234
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.09.2004
Posty: 4
leszek234 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za szybką odpowiedź. Będę próbował tak jak opisałeś.
Acha po zainstalowaniu biosa od 1633 w menadzerze urządzeń zmieniło misię UDMA 2 na UDMA 4. Dlaczego? Może to jest powodem że na nowym biosie nie nagrywa?
leszek234 jest offline  
Stary 15.10.2004, 09:00   #6
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
bo 1633 dziala na udma66 czyli udma4 - tak ma byc i napewno nie z tego powodu ci nie nagrywa
pozostale dzialaja w wiekszosci na udma2
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 15.10.2004, 10:05   #7
non1.0
37357051
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Lokalizacja: dg
Posty: 29
non1.0 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
liteony to wiocha.na servis. wymiń na lg pioneer
non1.0 jest offline  
Stary 15.10.2004, 10:35   #8
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez non1.0
liteony to wiocha.na servis. wymiń na lg pioneer
no to ladna i inteligentna odpowiec wydaje sie ze mieszkasz na wiosce i gnuj przekaladasz a ty sie za nagrywarki bierzesz no wes przestan pisac pi**doly jak nie wiesz o co chodzi

Ostatnio zmieniany przez legion : 15.10.2004 o godz. 10:40
legion jest offline  
Stary 15.10.2004, 16:16   #9
adax
Iniemamocny
 
Avatar użytkownika adax
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: woj. lubuskie
Posty: 4,362
adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez leszek234
Wgrałem do swojej 1213 biosik od chłopaków z codeguys zmodyfikowany przez nich biosik do 1633 i mam problem. Spawara nie pali mi plyt dvd tzn. zepsułem już 2 verbatimy dvd-r *4 i platinium dvd-r *4 i nie wiem dlaczego. Przedtem na 1213 płytki te nagrywały się bez problemu a teraz przy 3% wyświetla w nero komunikat" "brak połączenia z nagrywarką" i płytka idzie do śmieci. Bios wgrał się dobrze - napęd jest widziany jako 1633. Co robić?
Wgraj na próbę biosy od kolegi Kowonskiego np:BYO1 od sony DRU710a może to Ci pomoże rozwiązać ten problem. Aha a który bios wgrywałeś do swojego Litka. Ja mam też 1213 aktualnie z biosem od Memorexa BWSE i jest ok.

Kolega icemac ma rację Litki lepiej palą DVD+R .
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez adax : 15.10.2004 o godz. 16:19
adax jest offline  
Stary 15.10.2004, 16:26   #10
adax
Iniemamocny
 
Avatar użytkownika adax
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: woj. lubuskie
Posty: 4,362
adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez non1.0
liteony to wiocha.na servis. wymiń na lg pioneer
Kolego nie mieszaj w głowach użytkownikom tego forum swoimi ''dennymi''wypowiedziami.Masz uprzedzenie do Liteonów - to twoja sprawa nie wszyscy muszą o tym wiedzieć.

Aha zapomniałem dodać też mam Liteona.
__________________
Pozdrawiam
adax jest offline  
Stary 15.10.2004, 16:46   #11
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez non1.0
liteony to wiocha.na servis. wymiń na lg pioneer
mam prosbe nie pisz wiecej na tym forum bo nikogo twoje wypowiedzi nie interesuja

chyba masz proble ze soba bo twoje wypowiedzi sa bardzo inteligentne

twoje wypowiedzi niektorych (wiekszosc) osob wku**iaja wiec zaprzestan ich
__________________
Choćby było z gówna nic mu w życiu nie dorówna.
Telekomunikacja - nie burdel.
Nie każdy klient musi być zadowolony.


Żale kierować TU lub TU
50102055581111133885000064 INTELIGO Zbieram na drugi palnik - LITEK lub BENQ kazdy grosz sie liczy
Juz nie szukam pracy
Plextor PX-716A bios 1.04 RPC1
Turboni jest offline  
Stary 16.10.2004, 00:55   #12
Morris
Coauctor delicti
 
Avatar użytkownika Morris
 
Data rejestracji: 23.12.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 872
Morris zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez non1.0
liteony to wiocha.na servis. wymiń na lg pioneer
Cytat:
Napisany przez Turboni
mam prosbe nie pisz wiecej na tym forum bo nikogo twoje wypowiedzi nie interesuja chyba masz proble ze soba bo twoje wypowiedzi sa bardzo inteligentne twoje wypowiedzi niektorych (wiekszosc) osob wku**iaja wiec zaprzestan ich
No coś Ty!!!!!
Przecież to takie inteligentne...
Taki... powiew świeżości...
Tyle wnoszą...
A ta rozbudowana argumentacja...
Wiecie, co?
Mi się wydaje jednak, że ten "non1.0" to jest taki ukryty fan LITEONÓW
Tak naprawdę chciałby jednego, ale w**rwia go to, że mamusia akurat jak była w supermarkecie, to włożyła do koszyka LG'ka
..i nie ma z kim bidulek pogadać
A my go tu bananujemy
__________________
Ignorantia legis excusant neminem!

Ostatnio zmieniany przez Morris : 16.10.2004 o godz. 01:01
Morris jest offline  
Stary 16.10.2004, 15:49   #13
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Morris
...A ta rozbudowana argumentacja...
Cytat:
Napisany przez Morris
Wiecie, co?
Mi się wydaje jednak, że ten "non1.0" to jest taki ukryty fan LITEONÓW
Tak naprawdę chciałby jednego, ale w**rwia go to, że mamusia akurat jak była w supermarkecie, to włożyła do koszyka LG'ka
..i nie ma z kim bidulek pogadać
A my go tu bananujemy
Widze ze Ty masz swietne argumenty.
pawelblu jest offline  
Stary 16.10.2004, 22:16   #14
Morris
Coauctor delicti
 
Avatar użytkownika Morris
 
Data rejestracji: 23.12.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 872
Morris zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Widze ze Ty masz swietne argumenty.
Zwłaszcza jeden niepodważalny: LITEON 1213
A na dodatek właśnie mocuję sie z BIOSami...
Właśnie wgrałem ten 1213@1633 od Kowanskiego, a potem z Memorexa F-16 BWSE, niestety chyba bez modyfikacji epromu się nie obejdzie, bo po wgraniu tego drugiego dioda mruga jak szalona non stop nawet przy otwartej tacce.
A może ktoś ma na to lekarstwo?
Powinienem spróbować tych BIOSików Codeguys?
__________________
Ignorantia legis excusant neminem!

Ostatnio zmieniany przez Morris : 16.10.2004 o godz. 22:25
Morris jest offline  
Stary 16.10.2004, 23:00   #15
adax
Iniemamocny
 
Avatar użytkownika adax
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: woj. lubuskie
Posty: 4,362
adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Morris
Zwłaszcza jeden niepodważalny: LITEON 1213
A na dodatek właśnie mocuję sie z BIOSami...
Właśnie wgrałem ten 1213@1633 od Kowanskiego, a potem z Memorexa F-16 BWSE, niestety chyba bez modyfikacji epromu się nie obejdzie, bo po wgraniu tego drugiego dioda mruga jak szalona non stop nawet przy otwartej tacce.
A może ktoś ma na to lekarstwo?
Powinienem spróbować tych BIOSików Codeguys?
Mam Litka 1213s z biosem od Memorexa F16 BWSE - wgrał się bez problemow.Testuje go od tygodnia. Zapomniałem dodać że nie modyfikowałem epromu.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez adax : 16.10.2004 o godz. 23:03
adax jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.