Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 24.11.2005, 19:15   #1
KrystianPoland
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.11.2005
Posty: 19
KrystianPoland w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
3 voby w jeden plus konwersja

Mam taki problem a własciwie trzy,przeszukałem forum ale nie znalazlem nic konkretnego.dodam ze dopiero zaczynam przygode z takimi rzeczami.Ale do rzeczy.Kupilem z gazety dvd z filmem,wyciagnełem z płyty 3 voby na HD kazdy po 0,99G.Chce je najpierw połączyc w jedną nałość.Uzyłem ifoedita.Opcja Create IFOs.po tym procesie na pulpicie programu pojawiło sie cos takiego:



Problem1-co dalej zrobic zeby te 3 voby zgrac w jedną całość?-moze wyda sie to smieszne ale nie znam tego programu a tym bardziej angielskiego

Problem2 -jak i czym skompresowac ten jeden plik(utworzony z 3 vobów) nie tracac na jakosci do mniejszego rozmiaru

Problem3-jak dodac animowane napisy na poczatek filmu zeby np. wyswietlało sie ze film pochodzi z kolekcji np Xksinskiego

Dodam iz wszystkie wyzej wymienione operacje zrobilem w programie WinDvd Creator 2 ale plik wyjsciowy posiadal animowane napisy na poczatku filmu ale cala operacja konwersji przebiega bardzo powoli a koncowy efekt jest kiepskiej jakosci.do tego przy zmniejszaniu rozmiaru jakosc byla do niczego.prosze o pomoc

Ostatnio zmieniany przez KrystianPoland : 24.11.2005 o godz. 19:28
KrystianPoland jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.11.2005, 23:10   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Może tak: powiedz nam, proszę, co chcesz uzyskać? Po co chcesz to połączyć w 1 duży plik VOB? Bo wielkość ok 1GB jest nieprzypadkowa - wynika ze standardu DVD-Video...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2005, 15:44   #3
KrystianPoland
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.11.2005
Posty: 19
KrystianPoland w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
chodzi mi o to zeby np.film nie zajmowal tyle miejsca i był w jednym pliku-nie mam stacjonarnego dvd wiec w takiej postaci jest mi niepotrzebny
KrystianPoland jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2005, 21:53   #4
KrystianPoland
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.11.2005
Posty: 19
KrystianPoland w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pomoze ktos?
KrystianPoland jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2005, 23:20   #5
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KrystianPoland
Mam taki problem a własciwie trzy,przeszukałem forum ale nie znalazlem nic konkretnego.dodam ze dopiero zaczynam przygode z takimi rzeczami.Ale do rzeczy.Kupilem z gazety dvd z filmem,wyciagnełem z płyty 3 voby na HD kazdy po 0,99G.Chce je najpierw połączyc w jedną nałość.Uzyłem ifoedita.Opcja Create IFOs.po tym procesie na pulpicie programu pojawiło sie cos takiego:

Problem1-co dalej zrobic zeby te 3 voby zgrac w jedną całość?-moze wyda sie to smieszne ale nie znam tego programu a tym bardziej angielskiego

Problem2 -jak i czym skompresowac ten jeden plik(utworzony z 3 vobów) nie tracac na jakosci do mniejszego rozmiaru

Problem3-jak dodac animowane napisy na poczatek filmu zeby np. wyswietlało sie ze film pochodzi z kolekcji np Xksinskiego

Dodam iz wszystkie wyzej wymienione operacje zrobilem w programie WinDvd Creator 2 ale plik wyjsciowy posiadal animowane napisy na poczatku filmu ale cala operacja konwersji przebiega bardzo powoli a koncowy efekt jest kiepskiej jakosci.do tego przy zmniejszaniu rozmiaru jakosc byla do niczego.prosze o pomoc
Wogóle to się dziwię że zgrywałeś 3 voby a potem twardo tworzyłeś pliki *.ifo i *.bup powinny być na płycie w katalogu VIDEO_TS. Jeśli nie masz stacjonarki, to przerób ten film do divx'a. Kiedyś używałem takiego programu Simpledivx
poradnik po polsku znajdziesz --> TU jak się kiedyś bawiłem w przerabianie na divx'y to tym softem, łatwo i przyjemnie, niestety za 5 minut to nic nie zrobisz, wszystko zależy od twojego sprzętu.
Druga sprawa, każda kompresja to utrata jakości, tak więc nie myśl że jakość będzie lepsza.
Trzecia sprawa, to muszą być animowane napisy Takie rzeczy to tylko w Erze
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2005, 17:40   #6
artur14
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.10.2004
Posty: 23
artur14 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja miałem upadek - 2 pliki vob scaliłem za pomoca total commandera a póżniej przerzuciłem do rmvb za pomocą easy realmedia producera
artur14 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.