Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 07.12.2011, 13:20   #1
natsuo11
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.12.2011
Posty: 1
natsuo11 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question jak zrobić plik SWF odtwarzajacy wideo*mp4 ?

Witam,


Mam problem i poszukuje rozwiązania, mianowicie chcę otrzymać coś takiego:

2 pliki jeden w formacie *swf a drugi prosty *mp4

*swf - musi zawierać sam player Video najlepiej z Kodekiem (lub korzystać z systemowych) i błyskawicznie po kliknięciu na niego odtwarzać film w formacie mp4 oczywiście określony filmik z pośród 4 znajdujących się w folderze

*mp4 - dowolny filmik w tym formacie o dowolnej nazwie


Podsumowując ma to wyglądać mniej więcej tak Katalog a w nim pandora.swf + pandora.mp4 (i td.) czyli klikamy pandora.swf otwiera się IE i odtwarza się pandora.mp4 zależność 1 do 1 a i nie mogą być widoczne żadne przyciski i pasek odtwarzania.

Udało mi się zrobić coś podobnego za pomocą programu Adobe ale powstały trzy pliki (*html , *swf , *mp4 ) no i niestety bez tego pandora.html to nie chodziło no i pojawił się pasek odtwarzania (bez przycisków) który w ostateczności bym przeżył bo znikał po 2 góra 3 sekundach, a powstały przy tym *swf zawierał błyskawicznego playera wiec dało mi to nadzieje ze jest to możliwe ale uzupełnieniem był ten *HTML który mówił co ma odtwarzać

Błagam o pomoc!!!

P.S

Bardzo proszę by osoby nie udzielające odpowiedzi na to zagadnienie darowały sobie posty i nietrafne sugestie (w moim mniemaniu forum jest po to by sobie pomagać) Pozdrawiam
natsuo11 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Turturial DVD Audio Extraktor i prośba o podpowiedź jak podzielić plik DTS albert1972 Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio 17 17.01.2011 20:41
Szyfrowanie swoich CD/DVD - jak to najlepiej zrobić? pali Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 6 03.06.2008 20:38
Jak połączyć pliki .wav (lub .ape) i dostać plik cue marda Napędy optyczne CD 3 17.02.2007 21:46
Jak mam odratować uszkodzony plik? dziwny komunikat... Zielona Off topic 4 19.01.2005 08:02
Jak naprawic zle capturowany plik AVI w Xvid kodeku? pecet-avi DivX, Xvid, Matroska i inne 1 17.01.2005 13:17


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.