Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 03.08.2005, 08:45   #1
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Autoran paru filmów na dvd

WItam z góry przepraszam jak był taki topic szukałem ale nie znalazłem

a więc mam 5 filmów tak każdy po 600 mega i napisy napisy ladnie przerobiłęm na srf (chyba takie rozszerzenie / znacie jakiś dobry program do przerabiania?? bo mój jest ehem...... no )

i teraz chce wrzucić te 5 filmów na płyte DVD izrobić własny autorun i tu jest problem jak to zrobić widzialem u kolesia sam sobie zrobił wyskoczyła plansza i cztery filmy (czteryu kawadraty do tego w kazdym kwadracie był kawałek tego filmu !! oczywiscie nazwa filmu nad i pod tym wszsytkim jego nick jak coś takiego zrobić ?? z gory dzięki a no i podobnie chce do gier zrobić i programów

-edit-

tego nie zauważyłem ----------> TO

ale ponawiam moją prośbe mozę ktos mi to opisze bo tma same nazwy
__________________
..

Ostatnio zmieniany przez Burak_PL : 03.08.2005 o godz. 08:49
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.08.2005, 19:13   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Uściślij jedną rzecz - chcesz te filmy przerobić na DVD-Video i dodać menu? (tak by sugerował dział w którym umieściłeś posta). Czy chcesz zostawić w formacie jakim są (te filmy) i dodać menu startowe do oglądania tylko na komputerze?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 09:03   #3
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tak jak poweidziałeś filmy do ogladanie na komputerze pomyliłem dzialy prosze o przeniesienie bo filmy z kompa tez moge na DVD odtwarzac a pare ich mam i chce ich wrzucić na jedną i dodać moje menu
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 09:39   #4
stabilob
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 70
stabilob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
w Delphi można zrobić ładne menu ale trzeba je troszkę znać
stabilob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 12:55   #5
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a mi własnie chodzi o łatwy program jest taki?
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 14:32   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie moja branża Ale zerknij TU
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
IMPREZKA ON-LINE (tylko powyzej 18 lat) Remix Off topic 37390 02.12.2011 16:07
AVI -> VCD [poradnik] sc0rpi0 DVD-Video 282 28.11.2011 11:34
Edycja oryginalnego menu DVD by macnow macnow DVD-Video 57 13.02.2008 23:55
11 Wrzesnia WTC andy Off topic 51 22.11.2006 20:34
jestesmy narodem wybranym ;D mr_spock Off topic 3 03.11.2003 08:29


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.