Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 16.12.2004, 21:17   #1
djfaja
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Posty: 9
djfaja w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question DVD na Avi

Ja mam takie pytanko chce przerobić film DVD na AVI ma programy Dvdrip 1 i 2 ale w tych programach po przerobieniu kopie tych filmów są do kitu nie podobaja mi sie!Widac tam takie krateczki!Wiec mam pytanko jakim programem mam przerobic film żeby Kopia była bardzo ładna!!!Prosze o konkretna nazwe programu z góry dziekuje!!!
djfaja jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.12.2004, 21:20   #2
ksviper
samotność
 
Avatar użytkownika ksviper
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Klimontów
Posty: 2,940
ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez djfaja
Ja mam takie pytanko chce przerobić film DVD na AVI ma programy Dvdrip 1 i 2 ale w tych programach po przerobieniu kopie tych filmów są do kitu nie podobaja mi sie!Widac tam takie krateczki!Wiec mam pytanko jakim programem mam przerobic film żeby Kopia była bardzo ładna!!!Prosze o konkretna nazwe programu z góry dziekuje!!!
użyj GordianKnot'a i wszystko będzię OK, zrobiłem tym pakietem kilka filmów i żadnych zastrzeżeń, tam jest wszystko wypisz, wymaluj, problem może taki, że tych opcji jest dość sporo
ksviper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2004, 21:55   #3
djfaja
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Posty: 9
djfaja w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Agdzie moge znaleść opis do programu Auto Gordian Knot!!Prosze o pomoc!Z góry Dziekuje!!!
djfaja jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.12.2004, 11:28   #4
dolas
Bywalec
 
Avatar użytkownika dolas
 
Data rejestracji: 09.06.2004
Posty: 67
dolas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez djfaja
Agdzie moge znaleść opis do programu Auto Gordian Knot!!Prosze o pomoc!Z góry Dziekuje!!!
Bardzo fajny opisik do AUTO GORDIANA znajdziesz TU

Ostatnio zmieniany przez dolas : 17.12.2004 o godz. 11:32
dolas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.12.2004, 21:20   #5
ksviper
samotność
 
Avatar użytkownika ksviper
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Klimontów
Posty: 2,940
ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Jak ten opisik Ci nie spasuje to poszukaj przez Google, napewno znajdziesz coś ciekawego. Powodzenia
ksviper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 17:37   #6
Violetka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2005
Posty: 2
Violetka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie musisz sie użerać z GordianKnotem - po DVDRip moze ci sie wydac bardzo skomplikowany. Ustaw dobrze parametry obrazu a pozbedziesz sie problemow z rozdzielczoscia. Najwazniejszy Bitrade - ja daje zawsze 1900 i wszystko jest ok. Jedyna wada - pliki sa wieksze i na wiecej plytek rozbija film, ale za to jakosc jak DVD.

Pozdrowka
Violetka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.