Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 05.10.2001, 07:25   #1
tomektt
Gość
 
Posty: n/a
Easydivx 0.6, 07 i pliki wynikowe avi bez dżwieku

Jestem adeptem w te klocki. więc moze zadam głupie pytanie. zainstalowałem najpierw easydivx By miec łatwo (he, he) potem zainstalowałem divx 4.0 final. wrzuciłem płyte DVD do napędu. Pliki zostały zgrane. Przy próbie ransformacji voba do avi wyskakiwał błąd b.40 czy coś takiego pojawiały się szybko przeskakujace okienka konfigu kodeka i nic. Czasem zatrzymuje sie i pojawia sie okno brak wyboru kompresji, wtedy moge wybrać divx 4.0 i ustawic ręcznie jego prametry (strumień i itp). Wielokrotne próby wymuszenia nagrywania spowodowały samodzielną zmiane rozdzielczosci pliku wynikowego z 5xx na 3xx na 3XX i 240 (4:3 zgodnie z oryginałem) raz udało się utrzymać założoną progamem rozdielczość wynikową. Plik avi powstaje lecz nie ma dźwieku ( choć zaznaczam w easy ac3 lub mp 3 i wybieram wersje języka nie zanaczam napisów). Co robie źle. Jak porawnie zrobic plik avi w easydivxie ? Pomóżcie
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.10.2001, 14:47   #2
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Sluchaj wyrzuc tego easydivx a przejdz na nunduba. Niedosc ,ze nie stwarza zadnych problemow to jeszcze jakosc jest wysmienita.
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2001, 06:00   #3
KrisB
Gość
 
Posty: n/a
Mam ten sam problem, a problem tkwi, tak mi sie wydaje w formacie dzwieku ktory jest na DVD w LPCM a nie w A0X, narazie nie wiem jak to rozgryźć, jedynie co mi przychodzi na mysl to zgranie do wava w trakcie odtwarzania
  Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
2 pliki avi + 2 pliki txt, jak w 1 VCD lub DVD?? Gentelmen DVD-Video 7 15.04.2006 18:27
Zgrywanie DVD do avi bez strat i łączenie z plikami avi DV. bodzio.x DVD-Video 2 24.04.2005 10:53
Jak *dobrze* nagrać pliki AVI (DivX) na DVD***177;R? latet DivX, Xvid, Matroska i inne 19 05.07.2004 22:57


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.