Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 31.08.2007, 18:50   #1
flanelcia
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.12.2006
Posty: 3
flanelcia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak dodac napisy do mkv ???

witam !

pol dnia juz grzebie po necie za inf jak to zrobic.. i nic niestety sie nie udaje...
mam plik .mkv(film w hd 720p) ale bez napisow. napisy w formacie .srt sa polskie i angielskie - jak je teraz dodac do tego pliku .mkv
probowalem z virtualdubmod ale przy wczytywaniu pliku kazdy plik pokazuje ze ma "dziwnie ulożone klatki" i tylko "direct stream copy" jest dostepne.. daje potem stream list, dodaje napisy, daje "save as" i znowu blad... nie pamietam komunikatu ale cos tam jest ze nie moze znalezc pierwszej klatki czy cos podbnego...

sciagnelem tez mkvtoolnix-gui tam wczytuje ladnie, dodaje pliki z napisami (trzeba ustawic MIME type - nie wiem co to jest, moze przez to nie chca sie napisy wgrac..) a potem daje mu demuxuj... po czym w pliku wynikowym napisow dalej nie ma....

czy ktos ma jakis pomysl przeciez musi byc jakis sposob na to...!


aha! czytalem ze jest tez opcja wkladania napisow do mkv ale z przekodowywaniem obrazu - ta opcja mnie nie interesuje...

pozdr
flanelcia jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.