Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 24.04.2014, 23:12   #1
penguin
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.04.2014
Posty: 15
penguin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Konwersja filmu z płyty DVD

Witajcie,
poczytałem trochę różnych tematów na forum, ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi takiej jakiej szukam, znalazłem tylko poszlaki.

Otóż chciałbym zgrać sobie film z płyty DVD na dysk. Jest to nagranie ze 100 dniówki. Nagrywane ładnych parę lat temu cegłą, bo jakość jest dość nędzna. Współczesne telefony lepiej nagrywają. Ale do rzeczy. Potrzebny mi program który umożliwi skopiowanie/skonwertowanie tego filmu do "normalnego" formatu tak żebym za każdym razem nie musiał komuś pożyczać oryginalnej płyty, bo rysy zaczynają się zagęszczać, a taka płyta to mimo wszystko okaz kolekcjonerski . Dlatego chciałbym, żeby taki program nie spowodował utraty jakości która i tak jest już słaba. Program nie musi być darmowy. Zależy mi bardziej na jakości. Rozmiar pliku po skopiowaniu/skonwertowaniu chciałbym by nie zajmował więcej niż ma płyta BluRay. To chyba wszystkie moje wymagania. Jeżeli będą potrzebne jakieś dodatkowe informacje o tym video to proszę mi powiedzieć gdzie je mogę sprawdzić, bo jeśli chodzi o Video to jestem zupełnie zielony.
penguin jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.04.2014, 09:06   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeśli płyta nie jest niczym zabezpieczona, to ją po prostu skopiuj, jak chcesz do tego jakiś program, to kliknij u góry na pasku Pliki i tam znajdziesz.
Jeśli będą kłopoty, to pomyślimy.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z nagraniem płyty DVD 8,5gb jacoszkowy Nero 4 17.12.2010 00:03
Nagrywarka LG widzi płyty CDR a nie widzi DVD Jerremi Napędy optyczne CD 3 22.10.2005 23:45
Synchronizacja napisów do filmu DVD w Subtitle Workshop Arepo FAQ 0 09.09.2005 18:08
Czy ktos wie jak nagrac na CDR kawalek filmu DVD?? marcing Napędy optyczne CD 2 04.01.2004 22:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.