Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 27.10.2005, 22:09   #1
Cichyyy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.10.2005
Posty: 5
Cichyyy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam problem z zapisaniem napisów na filmie wideo o rozszerzeniu .avi

Mam na inie Łukasz i mam problem z wczytaniem napisów na film. Wszystko robie zgodnie z instrukcją, ale wydaje mi sie ze coś jest nie tak bo juz na końcu nie chce sie zapisać mój audiovideo.avi i nie pokazują sie klatki tylko same zera?? W Start frameserver pokazuje mi sie zapis pliku tylko .vdr, a nie .avi, moze coś tu jest nie tak?? Wcześniej wszystko jest wporządku i zgodnie z instrukcją, nawet na podglądzie widać napisy!! Jedynie samo zapisanie tego pliku nie działa. Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli by mi ktoś pomół!!! Instrukcja jest na tej stronie. Może już sie ktoś o to pytał, więc wystarczy odesłanie do tematu. Z góry dziękuj!!!
Cichyyy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.10.2005, 12:05   #2
mckalyka
AQQ 3148978
 
Data rejestracji: 05.01.2005
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Posty: 175
mckalyka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Cichyyy
Mam na inie Łukasz i mam problem z wczytaniem napisów na film.
Chodzi ci chyba wczytywanie do filmu a nie na film? Napisz jakiego programu urzywasz.
mckalyka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.10.2005, 22:41   #3
Cichyyy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.10.2005
Posty: 5
Cichyyy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tak do filmu. Na tej stronie jest instrukcja i linki do tych programów. A do zamienienia napisów z .txt używam SubtitleTool. puźniej używam Virtual Dub. Otwieram film i wczytuje jako filtr napisy o rozszerzeniu .ssa i też próbowałem .srt oba rozszerzenia działają i na podglądzie widać napisy. I teraz zaczyna sie problem w funkcji Start frame server (w programie virtual dub) wczytuje jako film.avi a puźniej wpisuje taką samą nazwe (czyli film.avi) aby zapisał i nic nie przerabia, są same zera??
Cichyyy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.10.2005, 21:26   #4
mckalyka
AQQ 3148978
 
Data rejestracji: 05.01.2005
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Posty: 175
mckalyka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Masz zamiar przerabiać go fo romatu DVD czy tak poprostu chcesz wkleić napisy do filmu?
mckalyka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.10.2005, 21:58   #5
Cichyyy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.10.2005
Posty: 5
Cichyyy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tak, poprostu chce zapisać napisy na film a puźniej przegra sobie na płytki na VCD ale to juz jak będe miał film z napisami to nie będzie zadnego problemu z przegraniem na płytki.
Cichyyy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.10.2005, 18:03   #6
mckalyka
AQQ 3148978
 
Data rejestracji: 05.01.2005
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Posty: 175
mckalyka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie prościej i szybciej dodac napisy w trakcie konwersji do VCD w odpowiednim programie np: DVD2SVCD lub WinAvi ? Po co robić sobie kłopot.
mckalyka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.10.2005, 18:23   #7
Cichyyy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.10.2005
Posty: 5
Cichyyy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie wiedziałem ze tak sie da!!! Ale dziękuje bardzo za pomoc, spróbuje tymi programami która mi Podałeś(aś)!!! dziękuje i pozdrawiam!!
Cichyyy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2005, 19:15   #8
mckalyka
AQQ 3148978
 
Data rejestracji: 05.01.2005
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Posty: 175
mckalyka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Spoko. Napisz jak ci poszło.
mckalyka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2005, 22:21   #9
Cichyyy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.10.2005
Posty: 5
Cichyyy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niestety mi nie poszło, ponieważ nie wiem jak to zrobić ani w jednym ani w drugim. Więc jak możesz mi dać małą instrukcje jak co zrobić zeby sie udało. Dziękuje z góry!!
Cichyyy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2005, 13:28   #10
mckalyka
AQQ 3148978
 
Data rejestracji: 05.01.2005
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Posty: 175
mckalyka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Badnij tu
albo tu
mckalyka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2005, 06:47   #11
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Cichyyy
Niestety mi nie poszło, ponieważ nie wiem jak to zrobić ani w jednym ani w drugim. Więc jak możesz mi dać małą instrukcje jak co zrobić zeby sie udało. Dziękuje z góry!!
TheFilmMachine +CCE + napisy w formacie srt
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2005, 14:13   #12
dziubek343
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.11.2005
Posty: 5
dziubek343 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hej wszystkim!!! mam problem szukam wszędzie programu dvdrip1 i nigdzie go nieumiem znaleść proszę o pomoc!!!!!!!!!!!
dziubek343 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2005, 14:16   #13
dziubek343
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.11.2005
Posty: 5
dziubek343 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
może podacie jakiś link plisss
dziubek343 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2005, 14:20   #14
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dziubek343
hej wszystkim!!! mam problem szukam wszędzie programu dvdrip1 i nigdzie go nieumiem znaleść proszę o pomoc!!!!!!!!!!!
a co stanowi problem - azjatyskość?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2005, 14:22   #15
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,462
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
a co stanowi problem - azjatyskość?
No, ja też od razu znalazłem.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.