Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 09.10.2005, 16:10   #31
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jasne ze nie ma. Jakby była to ludzie by kompresowali filmy do postaci 1mb by potem uzyskać z tego poprzednią jakośc powiedzmy 1gb niestety niemozliwe
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.10.2005, 14:27   #32
luko
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.07.2003
Posty: 50
luko w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam sc0rpi0
..aj, zaczynam przynudzać..ale znowu mam problem. Ostatnio musiałem przeinstalować system i wgrałem następujące kodeki: ffdshow z 13.10.2005, XviD 1.0.3 oraz AC3Filter. Z TV nagrałem jeden serial w mpeg2 i chcę go przerobić na 400-megowego avi w programie AutoGordianKnot (już kiedyś o tym rozmawialiśmy). Przed reinstalką systemu wszystko działało sprawnie a teraz po konwersji mpeg2 na avi nie ma synchronizacji między dźwiękiem i obrazem, tzn. na początku jest a dalej w trakcie trwania filmu robi się coraz większe przesunięcie (przed reinstalacją systemu miałem zainstalowane te same kodeki). W zaawansowanych ustawieniach AutoGK w Audio Output Type brałem i na Auto i na VBR 128kbps i nadal nie ma synchro. Wiem, że mimo wszystko wina leży pewnie gdzieś po stronie kodeków (ew. ustawień programu), ale nie wiem jak mam to rozwiązać.. a przyzwyczaiłem się już do AutoGK i nie chcę z niego rezygnować

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez luko : 19.10.2005 o godz. 14:34
luko jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2005, 20:10   #33
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Niestety nie mam pomysłu na to Może znajdzie się jakiś spec od desynchronizacji, ostatnio i u mnie obraz kurcze się "rozjeżdża z dźwiekiem".
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2005, 13:34   #34
luko
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.07.2003
Posty: 50
luko w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kurcze..nie wiem juz co zrobić..korzystałem z programu Gordian Knot, Auto GK, STOIK Video Converter..i cały czas jest rozjazd.. Czego to może być wina.. (?)
luko jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.