Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 20.08.2004, 19:17   #1
dodgers
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.08.2004
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 5
dodgers w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Nagrywanie Filmów

Czy jest jakiś program który umożliwia nagranie kilku filmów w formacie avi na jedną płytkę DVD. Chodzi o to by dorobić do nich menu które będzie pozwalało na swobodny wybór filmów.
dodgers jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.08.2004, 23:39   #2
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Chodzi Ci o stacjonarny odtwarzacz DVD/DivX? Jedyne 'menu' jakie możesz mieć to to, które pokaże Ci odtwarzacz po włożeniu płytki (na ogół jest to mniej lub bardziej ładny listing katalogu)
A może chodzi Ci o odtwarzanie na komputerze? Tu się pewnie da i pewnie gogle będą pomocne.
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.08.2004, 23:40   #3
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez dodgers
Czy jest program który umożliwia zapisanie na płytce DVD kilku filmów avi. Chodzi o to by dodać do nich menu które ułatwi do nich dostęp.
Ok są tylko po co ?
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.08.2004, 12:37   #4
dodgers
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.08.2004
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 5
dodgers w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@ideJ chodzi mi o odtwarzanie na komputerze. Sorry za dwa posty ale jak pisałem post to mi troszkę przeglądarka szwankowała. pozdr

@Czołgist jeśli są to podaj nazwy tych programów

Ostatnio zmieniany przez Robs : 21.08.2004 o godz. 13:23
dodgers jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2004, 16:28   #5
skorpion2k2
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.06.2003
Lokalizacja: Prudnik
Posty: 129
skorpion2k2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez dodgers
Czy jest jakiś program który umożliwia nagranie kilku filmów w formacie avi na jedną płytkę DVD. Chodzi o to by dorobić do nich menu które będzie pozwalało na swobodny wybór filmów.
Dawno temu robiłem Menu przy pomocy odtwarzacza (program) VPlayer. Pełna jego wersja pozwala na proste budowanie Menu. Help tego programu dość dokladnie to opisuje. Poszukaj w sieci. Jeśli to nie wystarczy to poszukam innych narzędzi.
skorpion2k2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.09.2004, 22:44   #6
ron86
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.09.2004
Posty: 4
ron86 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja mam inne pytanie co do nagrywania filmow, mam odtwarzarz divx i chce zlaczyc plik textowy z napisami z plikiem filmu w jedna calosc tak by moc to wygodnie obejrzec, wiem iz sa formaty .srt do divx'ow ale te napisy sa bardzo malo chcialbym wiec znalezc cos co wygodnie mi polaczy napisy z avikiem.
ron86 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2004, 21:59   #7
Luz_001
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.10.2003
Lokalizacja: Polska
Posty: 4
Luz_001 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jakim programem i jak nagrać płytę DVD, mając angielski film z kilkoma wersjami lektorów? Potrzebuję wyrzucić menu z płyty i czterech lektorów pozostawiając tylko polski podkład (lektora polskiego) na angielskim filmie Mam DVD z filmem który nie chodzi na stacjonarnym DVD, a odtwarza go POWERDVD5. Chciałbym zmodyfikować film na goły bez menu pozostawiając lektora polskiego. Które pliki bup i ifo dołączyć do vobów z filmem i jakim programem Umię nagrywać płyty DVD z filmem polskim(np z mojej kamery), a nie umię z lektorem!
Proszę o cenne wskazówki!
Luz_001 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2004, 10:31   #8
Agusia
forumholiczka
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Agusia
 
Data rejestracji: 09.11.2004
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 3,539
Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Zrobisz to DVDShrinkiem. Jeżeli film ma zabezpieczenia to musisz go wcześniej zrzucić na dysk DVD Decrypterem. Potem otworzysz pliki w Shrinku i w zakładce Re-author zaznaczysz film i ścieżki dźwiękowe, które chcesz zgrać
__________________
Pozdrawiam wszystkich fanów Toma Waitsa
Agusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2004, 10:40   #9
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tak jak pisze Agusia, tylko ze dvdshrink lyka tez zabezpieczone plyty, wiec nie ma potrzeby uzywac decryptera
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.