Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 21.03.2010, 17:11   #1
Jacente
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.10.2004
Posty: 55
Jacente ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
Plik DRV - Jakim programem odtworzyć?

Otrzymałem na płycie cd materiał video z monitoringu o rozszerzemiu drv. Na płytce jest też odtwarzacz o nazwie DVR_Player.exe, ale kiedy na niego klikam to wyskakuje komunikat o braku pliku remote200.ocx którego nigdzie w necie nie mogę znaleźć. Czy jest możliwość przekonwertowania ów nieszczęśnego pliku drv na format dvd lub avi? Muszę czymś to odtworzyć gdyż materiał video jest mi potrzebny do szkoły i to na za tydzień. Za pomoc z góry dziekuję.
Jacente jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.05.2010, 14:42   #2
daniel78
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.05.2010
Posty: 10
daniel78 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lightbulb to strona w ang

http : / / w w w . liutilities . com / products / winbackup / filextlibrary / files / DRV /

powinno coś pomóc tam jest scanner .drv, który najprawdopodobniej pomoże w odtworzeniu tego pliku

odstępy zrobiłem bo nie mogę linków
daniel78 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.07.2010, 17:38   #3
magisterek
Bywalec
 
Avatar użytkownika magisterek
 
Data rejestracji: 07.02.2005
Lokalizacja: Polska
Posty: 52
magisterek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zapewne chodziło o format .dvr (popularny wśród cyfrowych dekoderów tv sat) - nagrania pvr na usb. Najlepiej taki format potraktować programem Ali DVR Export Tools (konwertuje do mpeg-2 ts) później ewentualnie ts2mpeg-2 innym narzędziem. Oba programy są dostępne na http://mtomek.blogspot.com/
magisterek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2010, 09:22   #4
Jacente
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.10.2004
Posty: 55
Jacente ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
Cytat:
Napisany przez magisterek Podgląd Wiadomości
zapewne chodziło o format .dvr (popularny wśród cyfrowych dekoderów tv sat) - nagrania pvr na usb. Najlepiej taki format potraktować programem Ali DVR Export Tools (konwertuje do mpeg-2 ts) później ewentualnie ts2mpeg-2 innym narzędziem. Oba programy są dostępne na http://mtomek.blogspot.com/
To jest plik drv z monitoringu nagrany kamerą przemysłową. Teraz to już z czystej ciekawości chciałbym wiedzieć czym to ugryźć
Jacente jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jakim programem przekonwertowac plik podzielony na DVD na plik avi. ?? bruno-88 DVD-Video 6 20.03.2007 17:23
Jakim programem prześledzić klatki w filmie DvD ? lennox DVD-Video 2 27.04.2006 12:44
Jak odtworzyć Virtual plik ISO? roman01 Off topic 2 23.06.2005 13:22
jakim programem przerobic divixa na dvd jelonker26 DVD-Video 9 22.12.2004 14:51
W jakim programie i na jakiej CD-R wypalić plik zajmujący 725Mb ??? Mulec Napędy optyczne CD 2 26.11.2001 07:23


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.