Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 06.01.2013, 19:04   #1
Liberwig
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 06.01.2013
Posty: 2
Liberwig w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Podkładanie napisów do plików AVI

Witam!
Mam filmy w formacie AVI, oddzielnymi plikami napisów w formacie txt. Kiedy oglądam na laptopie, to oczywiście nie ma problemów. Chciałbym jednak mieć możliwość oglądania ich na telewizorze - oczywiście z pamięci przenośnej.
Czy ktoś zna jakiś DZIAŁAJĄCY program do podkładania napisów?
Znalazłem w sieci coś takiego:

pclive.pl/porady-komputerowe/audiovideo/wklejanie-dodawanie-napisow-do-filmu-avi-recomp.html

Niestety, ten program jest do bani, albo robię coś nie tak - aczkolwiek nie wydaje mi się. Wypełniam wszystkie pozycje w tabelce, wybieram pliki, które mają być poddane obróbce, i program startuje. Jednak niedługo po starcie program się zatrzymuje i wyświetla się jakiś komunikat o błędach - dla mnie równie dobrze mógłby być po chińsku .
Z komentarzy na stronie z tym programem wynika, że nie tylko ja mam z nim problem, ale nie działał także u wielu innych użytkowników.

Czy ktoś zna zatem jakiś pewny program do takiej operacji?
Liberwig jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.01.2013, 19:47   #2
sacd
Gość
 
Posty: n/a
http://www.cdrinfo.pl/download/9125180502
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2013, 20:39   #3
Liberwig
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 06.01.2013
Posty: 2
Liberwig w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ehmmm...
Dzięki za link, ale z tym programem też jest coś nie tak - nie da się go zainstalować. Po pobraniu klikam, żeby go otworzyć i zainstalować, pojawia się standardowy komunikat o próbie dostępu obcego programu, itd. i pytanie o zezwolenie. Klikam zainstaluj i pojawia się na sekundę czarna ramka/kwardat - coś jak okienko edytora - i zaraz jest koniec, bez żadnego komunikatu .
Liberwig jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
napisy, podkładanie napisów

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
[KOMENTARZE] XSub - wyłączalne napisy w plikach avi Reetou DivX, Xvid, Matroska i inne 56 05.12.2010 18:44
Problem z łączeniem plików AVI duni DivX, Xvid, Matroska i inne 2 12.01.2006 16:50
nagrywanie plikow mpeg i avi na plyte klysek Napędy optyczne CD 1 11.02.2003 16:11
łaczenie plikow mpg, avi makgajwer Off topic 1 03.07.2002 08:34
Odtwarzanie plików z rozszerzeniem dat lub zamiana ich na inny format np. avi ziut22 DivX, Xvid, Matroska i inne 1 27.06.2002 10:12


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.