Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 02.09.2009, 21:07   #1
kretosss
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.09.2009
Posty: 1
kretosss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z firewire IEEE-1394 w canon hv30

Witam, mam problem z kamera canon dv30. Postaram się opisać problem jak najdokładniej.
Zakupiłem tą kamerę w sklepie mix electronic tydzień temu. Tak jak zawsze sprawdzam wszystko czy działa, i tu pojawił się problem z firewire.
Ale zaraz do tego wrócę napisze o sprzęcie ***8211; Windows xp sp3, dokupiłem kartę firewire Nec Ieeee 1394 zgodny z OHCI (przepisane z menadżera urządzeń), bo wcześniejsza wbudowana w płyte główną jak stwierdził informatyk była popsuta.
Więc podpinając kabelek firewire do komputera włączyłem auto-odtwarzanie
,wyszukiwało mi kamerę i zainstalowały się sterowniki poprawnie. Jednak w windowsie owa kamera nie była nigdzie widoczna. Poszedłem z tym fantem do komputerowego ale oni też nic nie wiedzieli***8230; Twierdzili że to potrzebne jest oprogramowanie. Więc przyszedłem do domu i pościągałem wersje trial sony Vegas pro, Pinnacle. Więc próbując odpaliłem na początek w Windows movie maker ale przy przechwytywaniu obrazu wyskoczył mi błąd a potem cały czas komunikat ***8211; nie wykryło urządzenia przechwytywania video. Sprawdź czy urządzenie jest podpięte itd.***8230;
W innym programach w ogóle nie widziało kamery. Poczytałem na różnych forach i przeczytałem że może być to wina kabla. Kupiłem drugi kabel, poszedłem do znajomego który posiada firewore. Zadziałało!! . Zostawiłem to na następny dzień bo byłem zbyt zmęczony sprawdzać to w domu. Następnego dnia sprawdziłem kabel w domu i nie zadziałał. Komunikat że nie wykryto urządzenia i przy okazji błąd. Więc poszedłem jeszcze raz do znajomego u którego dzień wcześniej zarybiło na tym kablu znów kabel nie działał. Poszedłem po 3 kabel ale tez nie dział. Oddałem za okazaniem paragonu. Myślałem że to może wada systemu. Przeinstalowałem i nic***8230;Dalej to samo***8230; Poszedłem do mix i oddałem na gwarancje napisałem -***8222;brak komunikacji z komputerem przez gniazdo hdv/dv ***8211; nie przechwyta obrazu***8221;

Możecie mi doradzić co jest z tym bo ja już wymiękłem
Nowa kamera i tyle problemów, bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam ciepło

Ostatnio zmieniany przez kretosss : 02.09.2009 o godz. 21:28
kretosss jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z odtwarzaniem filmów z Canon a620 na dvd pagger DivX, Xvid, Matroska i inne 18 01.06.2007 16:46
Problem z fireWire w laptopie david8213 Off topic 4 30.03.2007 04:05
Canon S2 IS - problem czy to normalny obiaw? ZbigNieff Fotografia 11 08.08.2006 08:04
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Canon BJC-250 - problem SEBAW Off topic 20 29.11.2003 14:47


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.