Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 03.04.2005, 17:25   #1
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
[problem] mov => avi

Witam
Mam film zapisany w formacie mov, sam format mi nie przeszkadza, ale jego wielkość jest za duża (808MB) Wiem, że moge to zapisac z overburningiem, ale wole mieć go na standardowej CD-R i tu pojawia się problem, ponieważ kiedy chce go przekonwertować na avi to nie majac zainstalowanego QuickTime'a/Media player classic'a film moge normalnie oglądać, ale przy próbie konwersji wywala komunikat, że nie mam kodeków :/. Kiedy zainstaluje QT/Mpl, to niestety nie moge przerobić filmu poniewaz obraz po konwersji jest cały szary i taki sam jest podczas odtważania .... Może ktoś miał podobny problem i wie jak dokonać przeróbki??
__________________


Ostatnio zmieniany przez gallus : 03.04.2005 o godz. 17:29
gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.04.2005, 07:28   #2
ssslawek
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.03.2005
Posty: 56
ssslawek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
MOV to format QT.pelna wersja QT konwertuje do innych formatow, ale nie zrozumialem koncowki: "obraz po konwersji jest cały szary i taki sam jest podczas odtważania" , a przed konwersja tez jest szary ? skad wiesz ze jest szary nie odtwarzajac go ? moze to wyglada na czepianie sie, po prostu nie zrozumialem.
sprobuj procodera2, on robi wszystko ze wszystkiego (prawie wszystko)
ssslawek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2005, 15:18   #3
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
OoO jest jakaś odpowiedz, a już myslałem, że nic się nie dowiem
Chodzi o to, że kiedy mam zainstalowanego QT/Media player classic to obraz podczas odtwarzania/konwersji jest szary, a jeżeli odinstaluje te programy to moge oglądać film, ale niestety nie moge go przekonwertować ponieważ wywala mi, że nei mam QT
I jak tu dokonać konwersji??
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.04.2005, 16:31   #4
dk75
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika dk75
 
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 346
dk75 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
W jaki sposób oglądasz film w formacie MOV nie mając QT i co do tego ma MPC?
Co do konwersji to polecam "RadVideo Tools", tylko kodek QT trzeba mieć zainstalowany (QT z opcjami edycyjnymi, czyli rozszerzona instalacja, nie standard - z QTAlternative nie próbowałem, ale zaraz spróbuję)
__________________
I'm going down...

Hardware:
nagrywarka DVD - ASUS DRW-1608P3S@Pioneer DVR-111L 8.29
Software:
AviSynth, VobSub, SSA, CCE, DVD-Lab Pro, PGC Edit, ImgToolClassic, DVDDecrypter, Nero 6
dk75 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.04.2005, 16:39   #5
dk75
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika dk75
 
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 346
dk75 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No i niestety w przypadku plików zabezpieczonych bez QT z funkcjami edycyjnymi będzie brakowało dźwięku - QTAlternative nie wystarczy.
Sprawdzone na trailerze Animatrix.
__________________
I'm going down...

Hardware:
nagrywarka DVD - ASUS DRW-1608P3S@Pioneer DVR-111L 8.29
Software:
AviSynth, VobSub, SSA, CCE, DVD-Lab Pro, PGC Edit, ImgToolClassic, DVDDecrypter, Nero 6
dk75 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.