Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 05.10.2005, 13:59   #1
edusia
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.10.2005
Posty: 9
edusia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question problem z wypaleniem divixa z wklejonymi napisami

Mam problem z wypaleniem pliku do którego wkleiłam za pomocą sub-edita napisy,które wcześniej przekonwertowałam do formatu *srt(bo taki czyta mój divix) wypaliłam płytkę i nie ma napisów a w dodatku film otwiera się klatka po klatce i to samo z dzwiękiem .Proszę pomóżcie ,bo nie wiem co robię nie tak.
edusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.10.2005, 15:15   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie za bardzo rozumiem: "wypaleniem pliku", "wkleiłam za pomocą subedita"... SubEdit ani nie umożliwia wklejenia napisów na stałe do filmu, ani nie oferuje konwersji do formatu Subripa - więc w sumie nie wiem co i jak robiłaś.

Zrób tak:
* przekonwertuj napisy do formatu Subripa (srt) za pomocą SubtitleWorkshop.
* zmień nazwę filmu i napisów na taką samą (tzn. powinnaś mieć 2 pliki w postaci nazwa.avi i nazwa.srt)
* oba pliki wypal na płytkę.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 20:38   #3
edusia
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.10.2005
Posty: 9
edusia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Nie udało się !!!

<Reetou> bardzo dziękuję za radę,zastosowałam się do niej i dalej nic.Nie wiem też dlaczego film otwiera się jakby"klatka po klatce"i to samo dotyczy dzwięku.Napisów w dalszym ciągu nie mogę otworzyć.No nic ,może ja robie coś nie tak.
edusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 21:06   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Hmm, a próbowałaś może nagrać sam film, nieprzerobiony, bez napisów, i sprawdzić czy jest dobrze odtwarzany?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.