Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 17.08.2011, 12:25   #1
toomb
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 16.08.2011
Posty: 5
toomb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wmv na avi

Witam. Otóż chcę przerobić film w formacie wmv na avi tak, żeby można było odtworzyć go na stacjonarnym DVD. W tym celu zainstalowałem program SUPER. Niestety, laik ze mnie, więc nie do końca orientuję się w opcjach. Czy ktoś, kto korzystał z tego programu mógłby łopatologicznie opisać, co po kolei robić? Nie chcę czegoś schrzanić. Przepraszam za głupi temat i proszę o wyrozumiałość.
toomb jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.08.2011, 10:41   #2
toomb
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 16.08.2011
Posty: 5
toomb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Próbowałem konwertować tym programem SUPER, ale jak chciałem wybrać ten wmv, to go nie rozpoznawał ;/
Może mi ktoś polecić jakiś dobry darmowy i sprawdzony program do konwersji wmv na avi? Bardzo mi na tym zależy.
toomb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2011, 10:53   #3
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jeżeli chodzi o prostotę to chyba MediaCoder...
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2011, 13:48   #4
toomb
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 16.08.2011
Posty: 5
toomb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Też wcześniej zainteresowałem się tym programem, ale zniechęciły mnie komentarze na dobreprogramy.pl. Użytkownicy pisali, że ma pełno błędów, że szpieguje komputer itd.
Myślałem też nad Total Video Converterem, ale to tylko trial, który chyba w dodatku wtapia znak wodny. Szperam po necie i nie mogę znaleźć żadnego porządnego programu do przeróbki wmv na avi.
toomb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.08.2011, 14:04   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,462
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zainteresuj się starym, ale jarym ASFtools.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2011, 16:50   #6
marchwiak5
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2009
Posty: 12
marchwiak5 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
na forum jest podobny temat juz:

wm hd na avi
marchwiak5 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Apple flame war (było: Apple iPad) Bartez Systemy operacyjne i aplikacje 8008 20.04.2020 16:13
Poradnik HD - kompletna instalacja i konfiguracja kodeków i playerów. Smartek High Definition 139 11.12.2016 20:03
IMPREZKA ON-LINE (tylko powyzej 18 lat) Remix Off topic 37390 02.12.2011 16:07
Canon SX 1 - pierwsze wrażenia i porównania andrzejj9 Fotografia 19 10.02.2011 15:22


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.