Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 05.04.2011, 13:44   #1
Shirokuma
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.04.2011
Posty: 4
Shirokuma w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wypalanie plików avi, a zgodność kodeków w odtwarzaczu

Witam.
Mam nadzieję że trafiłem do odpowiedniego działu.
Mam dwa odtwarzacze DVD. Jedno starsze (tanie), które obsługuje wiele formatów (RMVB, AVI, MPEG-4) i drugie z jakimiś bliżej nie określonymi kodekami DivX, XviD (połączone z odtwarzaczem VHS). Mam do wypalenia kilka plików AVI, które mają różne rozdzielczości, obsługują różne kodeki itd. Raz już wypalałem płytkę i większa część plików jest odtwarzana poprawnie, ale przy części z nich odtwarzacze wyświetlają komunikat, że brak kodeków lub rozdzielczość jest nie obsługiwana.
Obiło mnie się o uszy jakieś magiczne hasło, o wypalaniu dowolnych plików AVI na płytce, w formie PAL DVD np. poprzez Nero którego używam. Ponoć w ten sposób, prawie każdy odtwarzacz z DivX'em, XviD'em, będzie odtwarzał praktycznie każdy format AVI. Proszę o wskazówki dot. z czym to się je, w jaki sposób to wypalać i czy może istnieje inny sposób?
Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez Shirokuma : 05.04.2011 o godz. 13:51
Shirokuma jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 

Tagi
wypalanie odtwarzacz pal dvd


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
nagrywanie plikow mpeg i avi na plyte klysek Napędy optyczne CD 1 11.02.2003 15:11
Wyciąganie dzwięku z plików AVI MacGyver DivX, Xvid, Matroska i inne 4 01.01.2003 14:18
łaczenie plikow mpg, avi makgajwer Off topic 1 03.07.2002 07:34
Odtwarzanie plików z rozszerzeniem dat lub zamiana ich na inny format np. avi ziut22 DivX, Xvid, Matroska i inne 1 27.06.2002 09:12
Laczenie plikow avi garfield Napędy optyczne CD 2 17.01.2001 00:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.