Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 19.05.2011, 20:15   #31
magisterek
Bywalec
 
Avatar użytkownika magisterek
 
Data rejestracji: 07.02.2005
Lokalizacja: Polska
Posty: 52
magisterek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jasne że jest !

Jasne że jest albo rób to bezpośrednio z edytora video, np. SONY VEGAS lub za pomocą MeGUI, tam ustalisz wszystko, albo bitrate albo wielkość pliku winikowegom etv. Ja mam kamerkę SD CANON miniDV i w sumie obrabiam materiał w SONY VEGAS ale zapisuje go bez ponownej rekompresji spowrotem do miniDV. Potem wrzucam to do MeGui (instrukcja na mojej stronie: http://x264power.blogspot.com/ ), wyniki daje bardzo dobre, ustalam średni bitrate dla video 720x400 na 2000-2500kbit, wiem że to dużo ale na nagraniach rodzinnych nie oszczędzam miejsca. Jakieś tam zwykłe materiały to już 90min na 1/5DVD (ok.890mb) + audio 6kanałowe aac-lc 128kbit i wszystko wygląda w miarę przyzwoicie. Video poprawnie odtwarza się jak i bezpośrednio z TV LCD SAMSUNG USB-VIDEO jak i z dekodera SAT FERGUSON ARIVA HD, a i tak wszystko z reguły ogładam ze starego kompa (ATHLON SEMPTRON 2.8GH 4GB RAM, GeForce jakiś) połączony kablem PC to złącza TV-LCD PC w rozdziałce full HD za pomocą kombajnu multimiedialnego XBMC (też jest na mojej stronie do zassania).

---------------------------

Wszystko o x264 i nie tylko http://x264power.blogspot.com/
__________________
Multimedia od A do Z:
http://donkerruiter.blogspot.com/
-------------------------------------------------
Moje zabawki: Canon Elura-80 NTSC, JVC EVERIO FullHD GZ-HM300, LCD Samsung LE-32A551, Ferguson ARIVA 100E PVR, MediaPlayer [wlasnej roboty] based on PC (Linux-XBMC, DualCore 2.6Ghz, 3GB RAM, GeForce HDMI), internet PON 50MBit/s, laptop ACER Extensa
magisterek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 11:30
Ciekawe powiedzenia, cytaty, śmieszne stwierdzenia andrzejj9 Humor 34 16.03.2019 14:39
Powtórka z historii - trochę długie para Off topic 63 01.09.2005 09:50
Pliki FLAC jak to ugryźć ?? kris68 Napędy optyczne CD 13 30.08.2005 20:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.