Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DivX, Xvid, Matroska i inne

DivX, Xvid, Matroska i inne Dział poświęcony enkodowaniu i zrzucaniu DVD-Video, BDMV-Video i UHD BDMV-Video na format stratny



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 12.01.2004, 09:48   #16
sylwusik2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.01.2004
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 4
sylwusik2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam

Zgrałem materiał filmowy z kamery na format mpeg 2 w rozdzielczosci 768x576. podczas oglądania okazało się, iż część taśmy chyba była uszkodzona i obraz nie został na niej zarejestrowany. W związku z powyższym chciałbym się dowiedzieć jakim programem mógłbym wyciąć te fragmenty filmu zostawiając resztę. nadmieniam, iż plik ma długość ok 2 GB wieć adobe premiere raczej nie wchodzi w grę bo za długo bym czekał. Próbwałem także programem Virtual Dub mod i oczywiście odczytał plik ale podczas peróby zapisania nie znalazłem nigdzie możliwości zapisania w takim samym formacie /a nie chcę przerabiać go na avi/
Czy jest jeszcze jakiś program, którym bym mógł tego dokonąć
Dziekuję za odpowiedzi

Sylwusik2
sylwusik2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.01.2004, 12:21   #17
starmen4
Bywalec
 
Data rejestracji: 12.01.2004
Lokalizacja: Biała Podlaska
Posty: 29
starmen4 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam
Program TMPGEnc - narzędzie MPEG Tools służy między innymi do cięcia i łączenia filmów w formacie mpeg. Potnij swój film na części (jedną z tych części niech będzie niechciany fragment filmu), następnie połącz części w jeden plik, ale pomiń przy łączeniu zbędne fragmenty. Pełną wersję programu (ograniczoną czasowo) znajdziesz na stronie : www.pegasys-inc.com
starmen4
starmen4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2004, 14:01   #18
RadekS
Bywalec
 
Avatar użytkownika RadekS
 
Data rejestracji: 24.05.2002
Posty: 53
RadekS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Programem power producer 2 Cyberlinka dodawanym do nagrywarek btc można zgrać film na dysk w odpowiednim formacie, pociąć, podzielić stworzyć menu ze zdjęciami i muzyką i nagrać na płytę. Mozna zrobić dvd, minidvd, svcd ivcd. Na początku wybierasz w jakim formacie ma być płyta i nie musisz sie martwić o parametry zgrywanego filmu.
RadekS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.01.2004, 14:57   #19
Nulek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 04.09.2003
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 127
Nulek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez CobraVerde
(...) nowe karty TV pozwalają przechwytywać obraz z rozdzieolczością nawet 768x576 - polecam modele na chipsecie Philips 71xx, oczywiście z wejściem S-video.
Czyli można przechwytywać pełny PAL bez gubienia klatek? Nie wiesz może jak się sprawują nowe karty TV/FM Leadtek, w szczególności modele Expert i DV2000? Mam je na oku, ale nie wiem jaka jest jakość zgrywanego materiału... DC10+ jest dla mnie za droga

Nulek
Nulek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.