Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.10.2003, 14:17   #1
coolart
Bywalec
 
Avatar użytkownika coolart
 
Data rejestracji: 24.01.2003
Lokalizacja: T.G.
Posty: 48
coolart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
950 MB na 870MB plycie nie wychodzi??

witam , mam plik *.avi o pojemnosci 950MB i teraz czytalem artykuł wypalanie wiecej niz ma plyta lecz nie chce mi wypalic mimo to ze ustawiłem w NERO 6.0.0.19 na CD-ROM(ISO) z opcjami w ISO mam
File name length : 31 chars (ISO lever 2)
Format : Mode 2/XA
Character Set : ISO9660
w relax iso zaznaczone:
Allow path depth of more than 8 directories
Allow more then 255 characters in path


czy ja robie cos nie tak??
czy ktos juz to prubował upchac w nero lub innym programie??
coolart jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.10.2003, 14:47   #2
coolart
Bywalec
 
Avatar użytkownika coolart
 
Data rejestracji: 24.01.2003
Lokalizacja: T.G.
Posty: 48
coolart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
widze ze jestes malo inteligentny odpoaiwdajac mi na takie pytanie takimi textami, jak nie wiesz jak to sie nie odzywaj i nie wyjezdzaj mi tu z takimi textami.

jak nie czytałes atykulu to sie nie smiej glupio, chce to na 870MB plyte wpakowac, jak by co bo zapomniałem to wpisac, na 800 nie wejdzie, tak dla twojej inforamcji to juz wpakowałem 769MB plik avi na 700MB plyte wiec tu nie ma nic smiesznego
coolart jest offline  
Stary 31.10.2003, 14:34   #3
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Tyle danych nia nagrasz na płycie 870mb korzystając z overburningu. Co do tej metody, to wydaje mi się, że można napchać tyle danych, no ale również mogę się mylić. Możesz również podzielić plik na 2 części i wgrać na dwie płyt.
SEBAW jest offline  
Stary 31.10.2003, 20:51   #4
coolart
Bywalec
 
Avatar użytkownika coolart
 
Data rejestracji: 24.01.2003
Lokalizacja: T.G.
Posty: 48
coolart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie na taka odpowiedz czekalem, ale dzieki
coolart jest offline  
Stary 31.10.2003, 21:16   #5
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Wychodzi na to, ze na plyte 870 mb powinno wejsc 1020 mb w trybie mode2! Mysle, ze jednakowoz te wyliczenia sa czysto teoretyczne i odczyt takiej plyty moze byc baaardzo utrudniony.
Cos czarno to widze. Z artykulu nie wynika nic o trwalosci zapisu i jego mozliwosci bezposredniego odczytu, albo slepy jestem.
yahol jest offline  
Stary 31.10.2003, 21:21   #6
coolart
Bywalec
 
Avatar użytkownika coolart
 
Data rejestracji: 24.01.2003
Lokalizacja: T.G.
Posty: 48
coolart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
powiem tak plik 750MB wszedł na 700MB plyte, plik 798MB nie wszedł nagrał lecz na samym koncu bledy wywalił kolo, skanowene nero cdspeed/scan disc/ wyalił dwie ostatnie linijki na czerwono, tylko nie wiem czy mam ustawic na DOS czy ASPI bo mam na juliet i to moze powodowac ze niestety za duzo przypisuje naglowkom
coolart jest offline  
Stary 31.10.2003, 21:22   #7
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
kojaze tylko jeden taki avik - obcego wykonanego przez gowenne

jesli nie chcesz miec klopotow z odczytem tego filmu [a) plyty 870mb to szmelc - dziala to bardzo roznie, czasem mozna nagrac a nie mozna odczytac b) zapis bez danych naprawczych jest ryzykowny jeszcze bardziej - bo mala rysa i film poszedl w kosz] to podziel go sobie kulturalnie np virtualdubem na dwa kawalki i nie bedziesz mial problemow

cudowanie i upychanie bylo juz ryzykowne na 700mb plytach - na 870 to jest czysta loteria z szansami jak w totolotku
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 01.11.2003, 08:04   #8
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
yahol napisa***322;(a)

Cos czarno to widze. Z artykulu nie wynika nic o trwalosci zapisu i jego mozliwosci bezposredniego odczytu, albo slepy jestem.
plyta w trybie mode2 nie ma obszarow odpowiedzialnych a korekcje bledow i dlatego ma teoretycznie wieksza pojemnosc jednak uzykuje sie to kosztem mniejszej wygodny uzywania oraz DUZO mniejszym bezpieczenstwem danych

wystarczy jedna mala rysa i mozesz nie odczytac calych obszarow plyty ...
BD jest offline  
Stary 01.11.2003, 18:41   #9
coolart
Bywalec
 
Avatar użytkownika coolart
 
Data rejestracji: 24.01.2003
Lokalizacja: T.G.
Posty: 48
coolart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
łał chopcy ale zescie inteligentni nie no , tak serio to ja o tym wiem lama nie jestem i mozna bylo to tez wyczytac w tym artykulku ktory podałem w topicu. wy chyba newet nie czytacie topicow do konca , pytalem sie jak ustawic w nero lub innym programie by mi wypaliło wiecej niz ma plyta
coolart jest offline  
Stary 01.11.2003, 18:47   #10
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Talking

Cytat:
coolart napisa***322;(a)
łał chopcy ale zescie inteligentni nie no , tak serio to ja o tym wiem lama nie jestem i mozna bylo to tez wyczytac w tym artykulku ktory podałem w topicu. wy chyba newet nie czytacie topicow do konca , pytalem sie jak ustawic w nero lub innym programie by mi wypaliło wiecej niz ma plyta
wszystko bylo opisane w TYM artykule jesli jeszce niewiesz jak wypalic wiecej to poczytaj topic o Overburningu
a jesli nadal nierozumiesz to znaczy ze nieczytasz postow do konca i tez jestes lama ale z tybetu
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline  
Stary 01.11.2003, 19:06   #11
coolart
Bywalec
 
Avatar użytkownika coolart
 
Data rejestracji: 24.01.2003
Lokalizacja: T.G.
Posty: 48
coolart w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
po pierwsze to ze mowie ze nie jestem lama to nie znaczy ze jestem profesjonalista!!!
po dugie to pytam sie czy dobrze ustawienia mam bo rzobilem juz co tylko moge i dalej nie chce mi wejsc 950 MB plik i dlatego sie pytam czy mam dobre ustawienia czy mam cos zmienic a nie ze bedziecie mi tu mowic o czyms co juz wiem
coolart jest offline  
Stary 01.11.2003, 20:43   #12
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
coolart napisa***322;(a)
wy chyba newet nie czytacie topicow do konca , pytalem sie jak ustawic w nero lub innym programie by mi wypaliło wiecej niz ma plyta
chyba szanowny kolega myli pojecia

zapis plyty w trybie mode 2 to nie overburning
natomiast to co podales w swoim pytaniu nie dotyczy ani zapisu w trybie mode 2 ani overburningu

szczerze mowiac to nie ma to za duzo wspolnego z jednym jak i drugim zagadnieniem dlatego proponuje lekture artykulu o zapisie w trybie mode2 oraz overburningu a nastepnie ich analize i wyciagniecie wnioskow

PS

moim zdaniem 950 MB nie zmiesci sie na plyte poniewaz nosnik 89 minutowy i tak jest juz mocno przepakowany

sugeruje podzial na 2 czesci tego filmu i nie bedzie problemu
BD jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.