Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.04.2002, 03:17   #16
gosciu
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika gosciu
 
Data rejestracji: 22.01.2002
Posty: 86
gosciu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panowie a czy wiecie dlaczego slyszy sie np. o tym ze tak czesto spadaja samoloty firmy Boing (czy jak sie to pisze)?
Otoz nie dlatego ze jest to najgorszy szajs na swiecie..ale dlatego ze tych samolotow jest najwiecej na swiecie.

Mysle ze z Acossami jest podobnie. W naszym kraju jest to jedna z marek ktora w kategorii CD jest bardzooo popularna. Dla wielu milionow egzemplarzy musi znalezc sie pewna czesc ktora jest wadliwa..lub ktora moze sie uszkodzic po pewnym czasie. Kazda inna marka w tak duzych nakladach wykorzystywana..bedzie miala jakas czesc wadliwa. To po pierwsze.
Po drugie....to zapewno wiecie ze nasi dostawcy tego typu produktow, dla zbicia ceny kupuja dla nas....partie czesciowo uszkodzonych...nosnikow. My jestesmy np. zadowoleni ze esperanza czy akoss kosztuja 0.99zl ale potem wala sie takie plyty. To nie wina producenta.
Tak moglo sie zdarzyc np. z ta farba na accosach.
Sam mam wiele tych plytek...co najmniej od 1-1.5 roku i nie spotkalem sie z tym.
Spotkalem sie natomiast..z partia esperanz..po 0.99zl ktore np..mialy w jednym miejscu niedomalowana czesc pokrycia farba. Bylo tak na 40 sztukach..dokladnie w jednym i tym samym miejscu.

Tak musi byc jak ktos kupuje takie cos na smietniku. mowie tu o hurtowniach.

Nie wiem czy wiecie..ale niektorzy producenci...tanich nosnikow...dostaja je od producentow markowych produktow. Co jakis czas np. firma Verbatim..musi kalibrowac..swoje maszyny..w tloczniach...
Taka kalibracja troche trwa.... wtym czasie wychodza...dziesiatki tysiecy...plytek...o niecalkowicie dobrych parametrach.....ale im blizej konca kalibracji..plytki te sa prawie idealne....taka partia...szczelam np...Esperanz...moze niczym nie roznic sie od orginalnych Verbatimow....
Jesli trafimy na takie nosniki..jestesmy....krolami...szczescia...
Nie wiem jak to jest z acossami...ale uwazam je za bardzo przyzwoite nosniki cd.
No jasne..ze jak ktos chce kazdy rodzaj danych trzymac..przez dziesiatki lat..to moze miec..klopoty...
Ale kto bedzie trzymal..np. oprogramowanie..przez np 10 lat..kiedy juz po 6 miesiacach...moze nieiedy trafic do kosza..z powodu..nieaktualnosci. Jasne jasne.....dane..dane....tak.Dla bankow firm..itd..sa wazne..ale one nie musza oszczedzac..i dlatego one wcale nie tak robia backupy swoich danych. Bo jest to po prostu czysta glupota. Sa na to duzo lepsze metody niz plyty cd..nawet najlepszych marek.

Pozdrawiam.
gosciu jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.04.2002, 07:53   #17
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wypalilem ostatnio 50 szt i nie narzekam wszystkie pieknie chodza, zadnych problemow z odczytem.
A akoss wygral nawet w tescie komputer swiat w kategori cena jakosc, to tez o czyms swiadczy.
Jak narazie nie mialem problemow wiec uwazam, ze sa wporzadku.
Zreszta czego wy chcecie od plyty za ta cene?
Weron jest offline  
Stary 28.04.2002, 08:53   #18
yoshi
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika yoshi
 
Data rejestracji: 19.03.2002
Posty: 122
yoshi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wim plyty akoss zajelu 2 miejsce wiec sie zgadzam z popszednim mowca Ja niestety qpuje Akossy po 1,30 ale coz male miasto wyzsze ceny
yoshi jest offline  
Stary 28.04.2002, 08:59   #19
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
yoshi (28-04-2002 09:53):
Wim plyty akoss zajelu 2 miejsce wiec sie zgadzam z popszednim mowca Ja niestety qpuje Akossy po 1,30 ale coz male miasto wyzsze ceny
Chyba masz problemy z czytaniem(a moze jakos nieczytelnie napisalem?)
Napisalem w kategori CENA-JAKOSC.
Ogolnie zajely 2 miejsce.
Pierwsze mialy basf ale wyraznie napisalem ze chodzi mi o kategorie a nie....(a moze jednak nieczytelnie napisalem?). ;D
Weron jest offline  
Stary 28.04.2002, 09:17   #20
yoshi
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika yoshi
 
Data rejestracji: 19.03.2002
Posty: 122
yoshi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a nie o co 2 miejsce cena/jakosc... nie A i jeszce jedno uwazam ze Bsfy nie powinny wygrac powinny wygrac Verbatimy ewentualnie TDK
yoshi jest offline  
Stary 28.04.2002, 09:21   #21
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Popros pania od polskiego,zeby dala ci dodatkowe lekcje.
Jak masz ladna to nawet z korzyscia dla ciebie moze jeszcze przy okazji poduczysz sie z biologi
Weron jest offline  
Stary 28.04.2002, 10:21   #22
Bidi
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Posty: 153
Bidi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja nie pale na akossach, ale zdania na ich temat sa podzielone jak widze, co do esperanzy to czasami jest big shit ale mam ich sporo(5% do wy****nia) teraz kupiłem samsungi czrne 700 po 1.1 zeta i są super, ale czy ktos słyszał o czymś takim jak multispeed czy jakoś tak, u mnie są 89 grosikow za sztuke (Kielce w Kwarku) z pomaranczowym nadrukiem
Bidi jest offline  
Stary 28.04.2002, 10:33   #23
JAN23
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.04.2002
Posty: 6
JAN23 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Po 2zł to można dostać Verbatimy MetalAzo (te niebieskie) w slimach. Co do Akoss to mialem wrazenie, ze są cięższe niż inne płyty.
JAN23 jest offline  
Stary 28.04.2002, 11:07   #24
yoshi
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika yoshi
 
Data rejestracji: 19.03.2002
Posty: 122
yoshi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Weron co ty sie tak plujesz Litery mi sie pomulily a i basfy sa do audio do D
yoshi jest offline  
Stary 28.04.2002, 11:26   #25
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
yoshi (28-04-2002 12:07):
Weron co ty sie tak plujesz Litery mi sie pomulily a i basfy sa do audio do D
Czlowieku ja sie nie pluje tylko piszesz jakies bzdury i na dodatek probujesz zainteresowac tym innych.
Hehe.
Weron jest offline  
Stary 28.04.2002, 12:14   #26
cz
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.03.2002
Posty: 466
cz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Weron (28-04-2002 08:53):
Wypalilem ostatnio 50 szt i nie narzekam wszystkie pieknie chodza, zadnych problemow z odczytem.
A akoss wygral nawet w tescie komputer swiat w kategori cena jakosc, to tez o czyms swiadczy.
Jak narazie nie mialem problemow wiec uwazam, ze sa wporzadku.
Zreszta czego wy chcecie od plyty za ta cene?
no jesli ktos kieruje sie tandetnymi tescikami z takich wlasnie pseudo-profesjonalnych gazetek...
cz jest offline  
Stary 28.04.2002, 12:48   #27
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
cz (28-04-2002 13:14):
Cytat:
Weron (28-04-2002 08:53):
Wypalilem ostatnio 50 szt i nie narzekam wszystkie pieknie chodza, zadnych problemow z odczytem.
A akoss wygral nawet w tescie komputer swiat w kategori cena jakosc, to tez o czyms swiadczy.
Jak narazie nie mialem problemow wiec uwazam, ze sa wporzadku.
Zreszta czego wy chcecie od plyty za ta cene?
no jesli ktos kieruje sie tandetnymi tescikami z takich wlasnie pseudo-profesjonalnych gazetek...
No cz ty napewno w domu masz laboratorium i sam przeprowadzasz testy wiec jesli jestes tak uprzejmy to podaj wszystkim wyniki.

A co do profesjonalnosci tej gazety to jej sprzedaz sama sie broni.
Tak samo jak nagrywarek LG(zapewne wiesz co mam na mysli)
Napewno ludzie ktorzy tam pracuja znaja sie kilka razy lepiej od ciebie.
Weron jest offline  
Stary 28.04.2002, 13:35   #28
cz
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.03.2002
Posty: 466
cz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Weron (28-04-2002 13:48):

No cz ty napewno w domu masz laboratorium i sam przeprowadzasz testy wiec jesli jestes tak uprzejmy to podaj wszystkim wyniki.

A co do profesjonalnosci tej gazety to jej sprzedaz sama sie broni.
Tak samo jak nagrywarek LG(zapewne wiesz co mam na mysli)
Napewno ludzie ktorzy tam pracuja znaja sie kilka razy lepiej od ciebie.

jak sie tak denerwujesz to az sie smieszny robisz...
naklad nie mowi o niczym,
poza tym gazety tego typu (szczegolnie Komputer Swiat, zeby jeszcze chociaz Chip albo PCWK... ) slyna z tego ze pisza raczej banalne rzeczy, no chyba ze to dla Ciebie wyrocznie prawdy

no wiec zycze Ci radosnego wypalania akossow na [4]LG[/4]
tak to juz jest, ze jak ktos kupi tandete to jej potem zawziecie bronii (zapewne wiesz co mam na mysli)
cz jest offline  
Stary 28.04.2002, 13:54   #29
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
cz (28-04-2002 14:40):

no wiec zycze Ci radosnego wypalania akossow na [4]LG[/4]
tak to juz jest, ze jak ktos kupi tandete to jej potem zawziecie bronii (zapewne wiesz co mam na mysli)
Z toba to sie ciezko rozmawia(chyba jestes jedynakiem i do tego rozpieszczonym).

No wiec po pierwsze: czytam wszystkie gazety komputerowe jakie wpadna mi w rece miedzy innymi i komputer swiat i nie wstydze sie tego.
Jest to bardzo dobra gazeta dla poczatkujacych z ktorej moga sie dowiedziec cos ciekawego takze uzytkownicy ktorzy dluzej posiadaja komputer.

No wiec po drugie: LG to calkiem dobra firma i napewno nie tandetna.

No wiec po trzecie: nie posiadam nagrywarki tej firmy[(lysoo ci co?) cholera moglem to napisac wiekszymi literami i pogrubic]

No wiec po czwarte: troche odbieglismy od tematu

I po piate: dzieki za zyczenia i pozdrawiam
Weron jest offline  
Stary 28.04.2002, 14:03   #30
TVC
www.ds.art.pl
 
Avatar użytkownika TVC
 
Data rejestracji: 01.05.2001
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 297
TVC zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Akossy bardzo dobre plyty, spalilem okolo 100 i tylko jedna padla!maja swoje plusy ale tez minusy!
TVC jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.