Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.04.2002, 14:21   #31
cz
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.03.2002
Posty: 466
cz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Weron (28-04-2002 14:54):
No wiec po pierwsze: czytam wszystkie gazety komputerowe jakie wpadna mi w rece miedzy innymi i komputer swiat i nie wstydze sie tego.
Jest to bardzo dobra gazeta dla poczatkujacych z ktorej moga sie dowiedziec cos ciekawego takze uzytkownicy ktorzy dluzej posiadaja komputer.

No wiec po drugie: LG to calkiem dobra firma i napewno nie tandetna.
No wiec po trzecie: nie posiadam nagrywarki tej firmy[(lysoo ci co?) cholera moglem to napisac wiekszymi literami i pogrubic]
No wiec po czwarte: troche odbieglismy od tematu
I po piate: dzieki za zyczenia i pozdrawiam
25 lat (dane z profilu) a klocisz sie jak dziecko
lg to tandeta, wystarczy zobaczyc co jest w srodku...

po prostu Weron jest bardzo uparty, a ogromna liczba przeczytanym dziennie gazet powoduje zatracenie "znajomosci jakosci marki" (kiedys byly takie ankiety w PCWK, ale przeciez Weron przeczytal, bardzo dobra gazeta dla poczatkujacych )

rzeczywiscie dyskusja nie na temat... wiec EOT
cz jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.04.2002, 15:21   #32
Nikita_Bennet
staruszek
 
Avatar użytkownika Nikita_Bennet
 
Data rejestracji: 02.06.2001
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie
Posty: 799
Nikita_Bennet zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
wiec o co wam chodi
jesli powiem ze ich nie lubie jak smotow na wykladach to zadowoli cie ta odp

po prostu mam inne zdanie i lubie inne plytki, tak jak inni wola brunetki a inni blondynki

tez na nich pale ale nie dla siebie

pzdwrm Nikit_Bennet
__________________
Odrzucamy krolow, prezydentow oraz glosowanie.
Wierzymy w zgode powszechna oraz kod wykonywalny
D. Clark - Internet Wizard
Nikita_Bennet jest offline  
Stary 28.04.2002, 18:09   #33
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:

25 lat (dane z profilu) a klocisz sie jak dziecko
lg to tandeta, wystarczy zobaczyc co jest w srodku...

po prostu Weron jest bardzo uparty, a ogromna liczba przeczytanym dziennie gazet powoduje zatracenie "znajomosci jakosci marki" (kiedys byly takie ankiety w PCWK, ale przeciez Weron przeczytal, bardzo dobra gazeta dla poczatkujacych )

rzeczywiscie dyskusja nie na temat... wiec EOT
tandeta to to by byla gdyby byla w srodku elektronika na zlocie, lozyska z tytanu, diamentowa optyka i by nie dzialalo - LG jest z plastiku, ale dziala i to bardzo dobrze [nabylem LG 32x - i jest to jak na razie najlepsza nagyrwarka jaka mialem - tak mozliwosci, jak i mozliwosci/cena]

pierwsze slysze aby czytanie gazet bylo zle... a zatracenie znajomosci marki (choc to sie inaczej nazywa) wystepuje u osobnikow ze slabym charakterem, podatnych na szum informacyjny [czyt. reklamy]

poza tym jesli LG to taki szajs, ze wszystkich chcesz przed nim obronic to zasponsoruj TEACa kazdemu wlascicielowi LG i wymien akkosy na Verbatimy - mowisz tak jakby to czym i na czym sie wypala nie zalezalo od pieniedzy, ktorych nie kazdy ma duzo [mnie nie stac na 30 verbatimow tygodniowo, stac mnie na 30 esperanz - co wybiore?]
a kiedy juz ktos kupuje akkosy to od razu jest glupi i be...

nigdy nie padla mi plyta ze starosci i pewnie jescze dlugo nie padnie

z kazdej plyty trzymanej odpowiednio dlugo w klaserze (idiotyczny pomysl swoja droga) zejdzie farba - kwestia temperatury i tarcia

dyskusja jest na temat ale 'cz' chyba troche za bardzo sie przejal - nieglupi przeciez czlowiek a tak sie zacietrzewic...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 28.04.2002, 18:27   #34
yoshi
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika yoshi
 
Data rejestracji: 19.03.2002
Posty: 122
yoshi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moj poprzedniku czy ja dobrze zrozumialem ze jak ja qpuje Akossy to jestem GLOPI a i z tego co czytalem wiecej osob nazeka na TEACa a nie LG. A ja czytam Komuter Swiat on numeru 14/2001 i uwazam ze jest to bardzo dobra gazeta!!! Faktycznie wiekszosc zeczy wiem i mysle ze ona jest dla poczatkujacych !!! Jak by byla dla srednio-zaawansowanych przesiadl bym sie bez problemu
yoshi jest offline  
Stary 28.04.2002, 18:40   #35
cz
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.03.2002
Posty: 466
cz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> (28-04-2002 19:09):

poza tym jesli LG to taki szajs, ze wszystkich chcesz przed nim obronic to zasponsoruj TEACa kazdemu wlascicielowi LG i wymien akkosy na Verbatimy - mowisz tak jakby to czym i na czym sie wypala nie zalezalo od pieniedzy, ktorych nie kazdy ma duzo [mnie nie stac na 30 verbatimow tygodniowo, stac mnie na 30 esperanz - co wybiore?]

z kazdej plyty trzymanej odpowiednio dlugo w klaserze (idiotyczny pomysl swoja droga) zejdzie farba - kwestia temperatury i tarcia
nie chodzi mi oto ze ktokolwiek kupujecie LG (w tym wypadku: poniewaz jest niedrogie), ale oto, ze jaki to niby super sprzet (zachwalaj poloneza, ja obstawie volvo)
z kompaktami jest tak samo
klaser na kompakty to glupi pomysl? szukasz argumentow na sile
(w sumie to w czym mam te kompakty trzymac? prosze, powiedz, bedzie to pomocne )
z verbatimow farba nie schodzi...
wole wypalac mniej, i nie wszystko od razu, niz na akossach itd.
cz jest offline  
Stary 28.04.2002, 19:07   #36
Giker
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 3
Giker w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LUDZIE NAGRAŁEM JUŻ PONAD SETKĘ AKOSSÓW I MOIM ZDANIEM SĄ ZA***....
WCALE NIE MIAŁEM TAKICH PROBLEMÓW JAK WY. FAKT PARĘ POSZŁO DO KOSZA ALE TO NIE ICH WINA.
Giker jest offline  
Stary 28.04.2002, 19:43   #37
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>




LG 32x jest rzeczywiscie swietnym sprzetem dla kazdego - przegrywa (prawie-TAGES)wszystko i nie psuje plyt czesciej niz inne nagrywarki a ze jest o 200 zeta tansza niz TEAC?
to najwyzej ten kto kupil TEACa moze sie glupio poczuc (ja bym sie poczul), ale to jego problem

co do volvo - s90 rulez... :-) tylko ta cena...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 28.04.2002, 21:12   #38
cz
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.03.2002
Posty: 466
cz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> (28-04-2002 21:30):

LG 32x jest rzeczywiscie swietnym sprzetem dla kazdego - przegrywa (prawie-TAGES)wszystko i nie psuje plyt czesciej niz inne nagrywarki a ze jest o 200 zeta tansza niz TEAC?
to najwyzej ten kto kupil TEACa moze sie glupio poczuc (ja bym sie poczul), ale to jego problem

co do volvo - s90 rulez... :-) tylko ta cena...
nie, trzymam w klaserach wszystko, mam ich juz troche, muze w slimach
klasery oka, spejcjane pod cedeki, niepotrzebnie postrzegasz je jako zagrozenie dla plytek
a volvo to v40

pozdro, napiety charakter wypowiedzi nie byl chyba potrzebny
cz jest offline  
Stary 28.04.2002, 21:50   #39
thunar
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika thunar
 
Data rejestracji: 31.01.2002
Posty: 148
thunar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja wypalilem ich ok.50 i sądze,że/moim zdaniem/uważam,że są OK, ale jednak wole PRINCObudget i kupuje je na zmiane
__________________
Pozdrawiam..::LifE is BrutaL::..>>>--------->
thunar jest offline  
Stary 28.04.2002, 21:55   #40
Bidi
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Posty: 153
Bidi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hehehehe widze ze mamy fajna dyskusje, co do gazetek to w zadnej na 100% nie ma miarodajnych testow( hehehe kto placi za reklamy? im wiecej reklam danej firmy tem lepsze miejsca w testach -taka prawda) ale mozna zobaczyc testy w kilku gazetach i wyciagnac srednia, co do KomputerŚwiata to potrafią czasami wku***ć czlowieka ale ogolnie są spoko, a co do verbatimek to tez nie są super, the best itd, why no bo w starszych odtwarzaczach cd (audio) masz niewielkie szanse na ich odczytanie (u 3 kumpli nie poszly cd audio na wiezach sprzed 8-9 lat a sprzet maja dobych firm (nie LG ))) - podobno zwiazane to jest z dodatkiem metalu w verbatimach metal azo ktory sprawia problem) wiec wszystko ma swoje + i - , na temat akossow nie wypowiadam sie bo ich nie uzywam (sa za drogie) u mnie (Kielce) weszly plytki MILLENIUM po 89 groszy ale co to jest jeszcze nie wiem.
Bidi jest offline  
Stary 28.04.2002, 22:12   #41
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jezeli chodzi o czytanie plyt przez stacjonarne odtwarzacze to jezeli jakis czyta w gole cdr to nie powinien miec problemu czy to verbami czy esperanza

a teraz cos do dyskusji

do niedawna jeszcze nagrywalem tylko i wylacznie na verbach metal azo i to wszystko - nie mialem ani jednej walnietej plytki (nie licze kilku z mojej winy ale to i tak kilka na kilka ladnych setek)

ostatnio kupuje tez platinumy i uwazam ze z tych tanszych sa najlepsze nagrywam na nich dla innych a dla siebie filmy
muze - zrzuty calych plyt i dane nadal wypalam na verbach i wole dac 50 gr wiecej i miec pewnosc ze mi nie padna od razu

dla zainteresowanych gielda wroclaw polibuda 28.04
verbatim metal azo z kolka 100 szt 1.50
platinum 700 1-32x z kolka 100 szt 1.00 (jak zagadasz lepiej to 0.99)

a co do innych plytkow to np obecnie "testuje" osiem esperanz rw 700 mb 2x4x po 2.50 na sztuke - zobaczymy ile zniosa - jedna juz przezyla 10 nagran i formatow wiec calkiem calikem
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 28.04.2002, 22:23   #42
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dajcie spokój z tą spiskową teorią dziejów - ja też się śmieję jak ktoś mówi, że margaryna jest lepsza od masła, czy jakoś tak - ale testy różności są robione prawie wszędzie.
Na CDRinfo też są testy - i co ? - Też ktoś za nie płaci? W ten sposób do niczego nie dojdziemy.
Z mojego "podwórka" - nagrywam m.in. na Akossachx24 i x32 (wcześniej na x16) - na razie nic z nich nie zlazlo i działają i są czytane. Może nie mam specjalnych osiągnięć w ich nadpalaniu ale dla mnie są OK. Jak na płyty za które płaciłem po 1 zet są też OK. Więc się z Weronem zgadzam, zresztą nie tylko z nim.
Ale nie używam ich do audio.
Inna sprawa, że mam Verbatimy nagrywane np. 5 lat temu. Audio. Niekiedy już zarysowane. Też działają - i to świadczy dobrze o Verbatimach.
Pozdrawiam
PS. Gdyby tu zajrzał dragal to powiedziałby swoim zwyczajem - LG rulez
PS2. Sid - z tych 680 pewnie wybrałbym coś dla siebie, co?
Pedros jest offline  
Stary 29.04.2002, 03:26   #43
gosciu
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika gosciu
 
Data rejestracji: 22.01.2002
Posty: 86
gosciu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Podsumowujac..dyskusje.......
Ze dwadziescia osob uwaza ze akossy sa dobre...i sprawdzaja sie w praniu......

Jednemu bardzo niezadowolonemu zlazla farba z jednej plytki...i rozpacza..jak cholera. Ma duzo kasy..niech kupuje co chce........skoro wszystko nagrywa na verbatimach..to sie dziwie skad ma wogole zle doswiadczenia z akossami....to chyba przez ta jedna plytke...z ktorej oderwal sie skrawek farby.

Po za tym jest to chyba spec od wszystkiego. Nic nie czyta i innym nie poleca czytania...bo sam wie wszystko najlepiej. udzieli wszystkim rad na wszystko..dodatkowo obrazajac kazdego kto ma inne zdanie od niego.
Osrodek badawczy w jego domu..testuje przeciez tysiace verbatimow dziennie...i zadnej usterki..nie stwierdzil.

A jaka jest prawda?
Prawda jest taka..ze Akossy sa jakie sa.....doswiadczenia wielu setek ludzi a moze i tysiecy glosujacych na roznego typu forum daja raczej poglad..ze sa dosc dobre przy bardzo niskiej cenie.
Mysle ze tylko dzieki tanim nosnikom takim jak akossy plytki typu verbatim tez tanieja....i to jest dla polskiego zjadacza chleba najwazniejsze.
Jeden malkontent. potwierdza chyba regule ze jest malo przeciwnikow tej marki.

Pozdrawiam zwolennikow akossow....niech moc bedzie z Wami!!!!!!
gosciu jest offline  
Stary 29.04.2002, 06:44   #44
yoshi
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika yoshi
 
Data rejestracji: 19.03.2002
Posty: 122
yoshi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Oj poprostu zgadzam sie z tym co powiedzial goscio jednemu sie zwalili i bedzie mowil o nich: G.wno , Szajs, sa ****a... a inny powie sa za***i... Co do lg mam 16x i jest za***i... kopiuje SD 2.51 Akkosy GORA
yoshi jest offline  
Stary 29.04.2002, 07:38   #45
cz
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.03.2002
Posty: 466
cz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
gosciu (29-04-2002 04:26):
Jednemu bardzo niezadowolonemu zlazla farba z jednej plytki...i rozpacza..jak cholera. Ma duzo kasy..niech kupuje co chce........skoro wszystko nagrywa na verbatimach..to sie dziwie skad ma wogole zle doswiadczenia z akossami....to chyba przez ta jedna plytke...z ktorej oderwal sie skrawek farby.

Po za tym jest to chyba spec od wszystkiego. Nic nie czyta i innym nie poleca czytania...bo sam wie wszystko najlepiej. udzieli wszystkim rad na wszystko..dodatkowo obrazajac kazdego kto ma inne zdanie od niego.
Osrodek badawczy w jego domu..testuje przeciez tysiace verbatimow dziennie...i zadnej usterki..nie stwierdzil.
hnmm... znam kolesia co pali bardzo duzo na akossach, od niego te plytki
przeczytaj slowa majoneza
labolatorium nie mam, wysnioskowales to z wypowiedzi innych (moze wlasnie tych obrazajacych?)
jesli mowisz o mnie/do mnie mow otwarcie, chyba za boisz sie konsekwencji
za malo testeow "czytaj ze zrozumieniem", nigdzi nie napisalem ze niczego nie czytam.
tyle...
ktore moje slowo Cie obrazilo? a moze ktoregos nie rozumniesz?

tak w ogole, to chyba na tym forum nie powinno nyc zadnych przykladow (np. zlazaca farba, wlasnie ta plytka mi padla itd.) poniewaz nie wszyscy wykazuja zdolnosc poprawnej interpretacji ich, po czym powstaja bezsensowane docinki itd.
Gosciu: powiedz prosze, czy zeszla ci kiedys farba z Verbatima ?
cz jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.