Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.04.2002, 18:21   #61
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Plemnik (29-04-2002 18:49):
Cytat:
Weron (28-04-2002 13:48):

A co do profesjonalnosci tej gazety to jej sprzedaz sama sie broni.
Tak samo jak nagrywarek LG(zapewne wiesz co mam na mysli)
Napewno ludzie ktorzy tam pracuja znaja sie kilka razy lepiej od ciebie.


Bzdura Bzdura bzdura! Ludzie nauczcie ze cos co sie dobrze sprzedaje wcale nie musi i najczesciej nie jest najlepsze w swojej kategorii!! Gazeta ma dużą sprzedawalnośc bo jest a)najtansza na rynku b) skierowana do ludzi poczatkujacych z niewielka wiedza na temat komputerów c)ma bardzo silne zaplecze (potężny wydawca). Czy naprawde musze dawac przyklady kiedy najwiekszy shit swietnie sie sprzedawal bo byl dobrze promowany?

Czytajcie co pisze, gosc naprawde sie zna na rzeczy!
Weron jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.04.2002, 18:40   #62
Bidi
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Posty: 153
Bidi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bzdura Bzdura bzdura! Ludzie nauczcie ze cos co sie dobrze sprzedaje wcale nie musi i najczesciej nie jest najlepsze w swojej kategorii!! Gazeta ma dużą sprzedawalnośc bo jest a)najtansza na rynku b) skierowana do ludzi poczatkujacych z niewielka wiedza na temat komputerów c)ma bardzo silne zaplecze (potężny wydawca). Czy naprawde musze dawac przyklady kiedy najwiekszy shit swietnie sie sprzedawal bo byl dobrze promowany?[/quote]


czyzby prztyczek do winzgrozy?? :-)
Bidi jest offline  
Stary 29.04.2002, 19:13   #63
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
wingroza nie sprzedaje sie dobrze

ona jest swietnie wciskana ludziom... (te cholerne komputery z zainstalowanym OS'em - i niemoznosc kupienia czystego)

swoja droga - celna uwaga :-)
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 29.04.2002, 19:35   #64
cz
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.03.2002
Posty: 466
cz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> (29-04-2002 20:13):
wingroza nie sprzedaje sie dobrze

ona jest swietnie wciskana ludziom... (te cholerne komputery z zainstalowanym OS'em - i niemoznosc kupienia czystego)

swoja droga - celna uwaga :-)
chyba nie taka celna,
uzytkownicy windowsa nie maja za bradzo wyboru... bo niby na co mnienic? OS/2 ?
a 'palacze' zawsze moga kupic inna wypalarke niz LG, lub tez innego cd-r niz akoss
cz jest offline  
Stary 29.04.2002, 19:48   #65
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
wiem ze to zabrzmi zle - ale Linux jest ciekawa alternatywa - okienka do tego sa, chocby starenkie X'y, ale i CygWin jest niczego sobie, soft jest - tani [czesto darmowy] i dobry, tylko niestety spora czesc gier nie dziala... :-(

to i tylko to trzyma mnie przy windowsach - ja nie moge zyc bez kilkuset fragow dziennie w Q3...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 29.04.2002, 20:00   #66
cz
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.03.2002
Posty: 466
cz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
przy dzisiejszej latwosci obslugi windowsa vs. linux, niestety ten drugi odpada
(chociazby za sprawa DirectX, przeciez to standard dla tworcow gier.. itd..)
cz jest offline  
Stary 29.04.2002, 20:08   #67
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
cz (29-04-2002 21:00):
przy dzisiejszej latwosci obslugi windowsa vs. linux, niestety ten drugi odpada
(chociazby za sprawa DirectX, przeciez to standard dla tworcow gier.. itd..)
No cz tym razem musze sie z toba zgodzic.
Rzeczywiscie windows jest bardzo latwo konfigurowalny.
Ma niezle mozliwosci multimedialne i mozna sobie czasami niezle popykac "kopiami bezpieczenstwa".
Weron jest offline  
Stary 29.04.2002, 20:19   #68
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja wiem ze windows jest [na razie] nieuchronna koniecznoscia do ktorej czesc przywykla a czesc dostrzegla zalety... niestety to wiem i zle mi z tym - bo chocby to nieszczesne srodowisko DirectX o ktorym programista [np. ja] nie wie wiecej niz sam wyeksperymentuje [nie ma kodu zrodlowego, albo chociaz dobrej dokumentacji, jest za to cholernie duzo bialych plam]

dlaczego Q3 {najwieksze jak narazie osiagniecie uzytkowej grafiki 3d} jest na openGL'u?... :-)

co do konfigurowalnosci - czesto jest tak ze 'dzialalo, nic nie zmienialem i teraz nic nie dziala' - z nia jest roznie

pozdrawiam - i chlopaki zakonczmy ten watek - o akkosach jakos cicho, LG32x ciagle jest lubiane i na tym bym zakonczyl te - momentami goraca - dyskusje...

:-)

ale fakt Linux, czy w ogole unix'y sa dla ludzi ktorzy potrzebuja pewnych cech srodowiska, obcych windowsom
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 30.04.2002, 08:05   #69
c0rdat
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika c0rdat
 
Data rejestracji: 31.05.2001
Posty: 363
c0rdat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
yoshi (27-04-2002 18:20):
Tylko ze Akossy qpuje za 1,30 a Verbatimy sa po 2,50 - 2,60
Po pierwsze: kupuje Akossy 24x 700MB poniżej 1zł
po drugie: Wypaliłem ich ostatnio mnóstwo i chodzą świetnie przy odczycie (dla mnie nawet lepiej niż inne płyty o takim kolorze spodu)
po trzecie: "moje" Akossy pochodzą z wytwórni "Nan-ya plastics" i mają brawnik typu "9"

Jeżeli kierujecie się testami w czasopismach - wiedzcie, że w momencie przeprowadzania testu płytki mogły pochodzić z "CMC Magnetics", w pół roku później od "Riteka" a teraz "Nan-ya". Za każdym razem to zupełnie inne płyty. I o co tu się spierać ? Każdy z nas może pisać o innych płytach.

Pozdro.6
c0rdat jest offline  
Stary 30.04.2002, 08:08   #70
yoshi
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika yoshi
 
Data rejestracji: 19.03.2002
Posty: 122
yoshi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wy macie dobrze bo qpujecie akossy za 1zl albo i mniej a ja po 1,30 ;(
yoshi jest offline  
Stary 30.04.2002, 08:13   #71
c0rdat
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika c0rdat
 
Data rejestracji: 31.05.2001
Posty: 363
c0rdat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
yoshi (30-04-2002 09:08):
Wy macie dobrze bo qpujecie akossy za 1zl albo i mniej a ja po 1,30 ;(
Bo kupują albo na giełdzie, albop tak jak ja, mają sposób na "rozliczenie" VAT-u przy zakupach na cele dystrybucyjne w hurtowni.
c0rdat jest offline  
Stary 30.04.2002, 08:23   #72
gosciu
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika gosciu
 
Data rejestracji: 22.01.2002
Posty: 86
gosciu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panowie ...dzisiaj sie poswiecilem........zarysowalem Verbatima.....po stronie nadruku........o zgrozooooooo

Nie uwierzycie.......TEZ MI ODPADLA FARBA.!!!! Sprawdzcie sami.

Czy to swiadczy ze plyty te to kupa gnoju?

Oczywiscie ze nie. Tak samo jest z tanimi plytkami. Nie wszystkimi oczywiscie.
Poniewaz sa popularniejsze od innych......o wielllllleeee
milionow egzemplarzy....(przynajmniej w Polsce)...
to musi sie zdarzyc pare sztuk slabszych.

A tlumaczenie ze na moim cd-romku... cos nie chodzi bo nazywa sie esperanza lub akkkos..czy jakis tam platinum...
to nie cala prawda o tanich nosnikach. (jasne jak bedzie to cos za 2-3zl...to co innego...to zawsze chodzi---to tez *** prawda)

A moze to wina tanich napedow...starych napedow...zabrudzonych napedow....nieumiejetnosci nagrywania....blednego skonfigurowania programu nagrywajacego...nie zaznaczenia jakiejs opcji..waznej dla nagrania..... a moze zwyklu pech...

---------------
Po za tym..Panowie.....ja pierwszy raz skrobalem..dla potrzeb...tej wspanialej dyskusji plytke po grzbiecie....rylcem.....bo po coz to robic, tylko dla proby...?
Ja wkladam pozniej do dobrego pudeleczka za okolo 50groszy ... lub do mieciutkiej koperty papierowej za..kilka groszy...nie zadnej tam foliii i wszystko OK.

Jak bym byl naprawde.....nierozsadny...to nawet...przy zakupie plyty..za okolo 90-99groszy...to stac by mnie nawet bylo na kopie bezpieczenstwa kopii bezpieczenstwa...odlozonej do cieplej szafy...ktorej bym nigdy nie ruszal..no chyba ze bym sobie chcial pierwsza kopie potraktowac..rylcem? to co innego.

Nie nie bede skrobal zadnej..plyty..bo tego nikt rozsadny..poza testem nie robi.....

----------------------------------------------------------
Jestem pod wrazeniem..tak dlugiej i bezowocnej..rozmowy...to juz z 70..chyba post albo i lepiej....
To jest forum..to sa dyskusje...prawie jak politykow...ale tak musi byc..adrenalinka skacze...my piszemy piszemy...i jest fajnie.....to samo zycie.....
A miliony...biednych nastolatkow i takich staruchow jak ja...(mam juz po 30-tce) tez biednych..dalej bedzie kupowac..akossy... bo rozsadek i ekonomia im to mowia...
Jest nas wiele...kupujemy co kupujemy..daje nam to zadowolenie...plytki chodza...sa dobre....i nas to cieszy.
Dzieki akossom tanieja inne plytki..i wszyscy sa przez to zadowoleni....kwitnie piractwo (przepraszam...produkcja kopii bezpieczenstwa). Z tymi kopiami bezpieczenstwa to jak z kijami bejsbolowymi....sklepy sprzedaja tysiace kijow bejsbolowych a zadnej pileczki.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie...Niech moc bedzie z Wami a bateryjki waszych swietlnych mieczy nigdy sie nie wyczerpia. No i nagrywary niech was nie zawodza.

Amen
gosciu jest offline  
Stary 30.04.2002, 08:36   #73
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeszcze spytam - o jakich partiach płyt z "odrzutu" czy "gorszych" i przez to z inną nazwą sprzedawanych - piszecie?
Może ktoś mi powie jak to się testuje? Ktoś z Was to widział?
Pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline  
Stary 30.04.2002, 08:42   #74
yoshi
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika yoshi
 
Data rejestracji: 19.03.2002
Posty: 122
yoshi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Prawda jest taka ze jak sie chce to z kazdego nosnika zejdzie farba A i nie wieze ze nosnik czy to VERBATIM czy AKOSS po drapaniu nie rozwali sie ! Ludzie to tylko kawalek plastiku i folji... Owszem Verbatim jest marka moim zdaniem najleprza Jakosc a Akoss jest bardzo ekonomiczy i jest najlepszym rozwiazaniem Ceny do Jakosci To chyba nawet oczywiste bo wkoncu za co sie placi te 2,50 nie
yoshi jest offline  
Stary 30.04.2002, 09:07   #75
Bidi
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Posty: 153
Bidi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to i tylko to trzyma mnie przy windowsach - ja nie moge zyc bez kilkuset fragow dziennie w Q3...[/quote]

chyba nie tylko ciebie to trzyma przy windzie, q3 rulez , bez niego nie ma po co zyc :-)
Bidi jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.