Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.10.2001, 23:23   #1
kacza
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.03.2002
Posty: 7
kacza w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Backup HDD

Chcialbym wypalic sobie backup twardego dysku. Wiem, ze taka mozliwosc istnieje chociazby w Nero, jednak nie oferuje on kompresji danych wiec moja 4GB partycja zajmie kilka plytek... a po co, skoro mam na twardym zapisane ok 1,5GB.

Prosze o polecenie jakiegos programu
Pozdrawiam
kacza jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.10.2001, 23:56   #2
SitekP
Gość
 
Posty: n/a
Najlepszy i nie zastąpiony Norton Ghost robi obraz partycji lub całego dysku, dodatkowo można obraz kompresować. I dla przykładu obraz mojej partycji systemowej (partycja 3GB, zajęte ok. 560MB) zajmuje przy maksymalnej kompresji 282MB. Dodatkowo proponuję nagrać taki obraz na bootowalną płytkę dopisać odpowiednie polecenia do autoexec'a tak aby przy botowaniu wszystko samo się zrobiło (odpowiednich przełączników szukaj w dokumentacji Ghost'a). W ten sposób powstaje płytka która w kilka minut (u mnie 6) stawia kompa na nogi z świerzutkim, miodnie chodzącym systemem przy zerowej ingerencji z naszej strony.
 
Stary 26.10.2001, 18:05   #3
ADAMUS
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
SitekP (26-10-2001 00:56):
Najlepszy i nie zastąpiony Norton Ghost robi obraz partycji lub całego dysku, dodatkowo można obraz kompresować. I dla przykładu obraz mojej partycji systemowej (partycja 3GB, zajęte ok. 560MB) zajmuje przy maksymalnej kompresji 282MB. Dodatkowo proponuję nagrać taki obraz na bootowalną płytkę dopisać odpowiednie polecenia do autoexec'a tak aby przy botowaniu wszystko samo się zrobiło (odpowiednich przełączników szukaj w dokumentacji Ghost'a). W ten sposób powstaje płytka która w kilka minut (u mnie 6) stawia kompa na nogi z świerzutkim, miodnie chodzącym systemem przy zerowej ingerencji z naszej strony.
co do tego "najlepszy i nie zastąpiony"...........może :-) ale z resztą się mogę zgodzić ;-)
 
Stary 26.10.2001, 18:54   #4
kacza
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.03.2002
Posty: 7
kacza w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dziekuje za pomoc
kacza jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.