Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.04.2002, 10:33   #1
Peterq
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Posty: 4
Peterq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Bad sektory, czy aby na pewno tylko to??

Sluchajcie, jestem tu nowy
Przygnalo mnie tu pragnienie wiedzy o tym jak by tu zlamac zabezpieczenia dla mojej kopii zapasowej Europlusa + do nauki niemieckiego,
clone xxl najnowszy znajduje mi bad sektory i taka czach, a wlasciwie 4 sie pokazuja, cos pisze po niemiecq, nie czaje ni w zab..... a probowalem nagrywac z ustawieniami bad sektorow i nawet z seku rom new.... i dalej nie chce uruchomic programu.... ja lama jestem i pewnie cos zle robie...i wlasnie wy mi powiecie co))))))))
__________________
Pozdrawiam, Peterq.
Peterq jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.04.2002, 10:51   #2
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
llama nie jestes tylko nowy wiec spoko...

clony rzeczywsicie sprechen deutch, ale nie jest on ci do szczescia potrzebny

sciagnij cloneCD 4beta 20 - ustaw w opcjach obrazu i nagrywania gameCD i po sprawie

clony narysowal ci 4 czachy czyli teoretycznie wykryl SD2 - clone zjada to na sniadanie

jeli jeszcze masz nagrywarke LTR 24 lub 32, LG 16, 24 lub 32 to nie musisz sie w ogole martwic - one to zjedza bez najmniejszych problemow
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 24.04.2002, 11:02   #3
Peterq
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Posty: 4
Peterq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Fajnie ze mi ktos odpisal, a jeszcze jedno pytanko.... bo wiecie mam clona cd beta 30, wiec mysle ze to jeszcze lepiej... a pytanko: bo ja to wszystko probowalem na RW, zeby nie psuc sobie plytek, a slyszalem ostatnio ze niekture zabezpieczenia nie przegraja sie na RW, czy to prawda, czy jakas plotka, ktora ma nacelu zburzyc moj spokoj wewnetrzny) Aha nagrywara to LG 16x10x40x.... i obsluguje chyba jeszcze te popularne zabespieczenia.... nie znam sie zabardzo bo pozyczylem ja od fumfla na 3 dni... i musze dzis to nagrac... musi sie udac!!
__________________
Pozdrawiam, Peterq.
Peterq jest offline  
Stary 24.04.2002, 11:19   #4
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
beta 30 - o jejjku jej jaki ja jestem zacofany :-)

no wiec tak - nie proboj uruchamiac programu w nagrywarce - to sie raczej nie uda, sprawdz w normalnym czytniku (nagrane na RW)

spora czesc programow uzywa ATIP (post troche nizej - Absolute ...) i nagrywarka powie programowi ze plyta owszem wyglada na oryginalna ale nia nie jest bo nie jest tloczona...

jest jeszcze taka mozliwosc ze tego ugrysc sie nie da (slyszalem ze z EduRomami sa takie problemy) bo to jakies hybrydowa zabezpieczenie co to tylo ***** pomaga

nagywarke masz dobra, powinno sie udac
powodzenia zycze
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 24.04.2002, 12:49   #5
Peterq
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Posty: 4
Peterq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nigdy sie nie poddam, tylko dojde do domq, bo teraz jeszcze usypiam w tym biurze bede probowal...a tym bardziej ze to co mam w domq to rownierz kopia zapasawa, wiec komus sie udalo to obejsc, jak jemu to i mi sie uda!! oczywiscie w celach edukacujnych, a nie pirackich.... piractwem sie brzydze i uwazam ze to najgorsze zlo, nagganne moralnie i zle wplywa na karme))))))))))))))))))))))))
__________________
Pozdrawiam, Peterq.
Peterq jest offline  
Stary 24.04.2002, 13:58   #6
dARIO!
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika dARIO!
 
Data rejestracji: 01.03.2002
Posty: 112
dARIO! zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie wiem jak Europlus do niemieckiego, ale do angielskiego ma SECUROM NEW.
dARIO! jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.