Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.12.2004, 18:05   #1
Casta
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.07.2004
Posty: 9
Casta w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Teac W552e Help!!!

Witam!
mam taki problem otóż nagrywanie (przez nero oraz inne programy) odbywa się bardzo wolno dlatego że bufor bardzo skacze. Mam nagrywarke teac cd W552E i cd-rom liteon (nagrywara pracuje w ULTRA DMA TRYB 2, natomiast cd-rom pracuje w ULTRA DMA TRYB 5) cd-rom i nagrywarka sa podpiete ta samą taśmą ale nie są podpiete pod dyski twarde (posiadam 2 dyski). HDD mam popdięte razem ale do innego gniazda na płycie głównej. Uaktualniłem firmware nagrywarki do wersji 1.14 (najnowsza) ale to nic nie dało. Nagrywarka jest ustawiona jako master natomiast cd-rom jako slave. NIe wiem co może być przyczyną tak wolnego nagrywania. Kiedy byłem u wujka on na chwile podpiał mi ten sam model i wszystko szlo jak burza ale jak podpialem swoja nagrywarke to nagrywa jeden plik (okolo 650MB) przeszło 11 minut!!! a nagryware mam 52*. Dzieje sie tak kiedy przegrywam w locie z cd na cd, kiedy nagrywam obraz, wogóle cały czas (co tu duzo pisac)..... .
Sam niewiem czy to jest coś nie tak z nagrywarka skoro tamta chodzila jak burza a w tej mam te same ustawienia (zworki z tyłu nagrywarki, DMA, itp..). Mam zainstalowane sterowniki ASPI. Prosze o pomoc..... .
Casta jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.12.2004, 09:13   #2
Casta
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.07.2004
Posty: 9
Casta w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
:/ wie ktoś??
Casta jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.