Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.09.2004, 11:43   #1
montypyth
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.09.2004
Posty: 8
montypyth w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question było nie ma znikneły zdjęcia z płyty cd-r

jakis czas temu zostałem szczęśliwym posiadaczem aparatu cyfrowego robie dużo zdjęć i ngrywam je na płyty CD-R no i tu pojawił się problem posiadałem pewną ilośc zdjęć na płycie jakieś 200 mb i dogrywałem co jakiś czas nowe zdjęcia w nero pewnego dnia po nagraniu nowej serii zdjęć (zawsze po nagraniu sprawdzam płyte) stwierdziłem że sa tylko zdjęcia przed chwilą nagrane pomyslałem że moze to błąd nagrywarki (LG) i przełożyłem do drugiego napędu (DVD toshiba) i znów to samo w czasie nagrywania wyskoczył mi jakis komunikat po angielsku ale szybko go zamknołem moze to jest przyczyna jakis tydzień temu znów nagrywałem zdjęcia na płyte na której był jakis wierszownik i cytatnik wyskoczył mi komunikat o nie zgodności formatów czy jakoś tak dałem ok i zdjęcia sa wierszownkia nie ma pytanie brzmi dlaczego? drugie pytanie czy da sie to jakoś odzyskać z góry dzieki za odpowiedź
montypyth jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.09.2004, 11:54   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zaimportowales zla sesje lub nagrywales kolejna w innym programie (czasem wystarczy inna wersja - taki "drobne" niedociagniecie programistow) i program nie rozumial sesji poprzedniej wiec zaproponowal utworzenie nowej (to by byl ten komunikat co ci wyskoczyl)
w kazdym razie bez paniki - zdjecia na plycie sa, z cdr fizycznie nic nie znika
czeka Cie zabawa z progsami do ozdysku danych, na poczatek proponuje easy recovery oraz cd recovery
jak nie pomoga to w dziale pliki na stronie glownej znajdziesz tego mnustwo
nimal jest offline  
Stary 04.09.2004, 12:47   #3
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Przypuszczalnie podczas nagrywania zaznaczyłeś "Usuń z kompilacji pliki skasowane".
Ale tak jak wspomniał nimal pliki fizycznie dalej istnieją tylko nie ma o nich wzmianki w TOC, więc i ch nie widac.
Jeżeli nagrywałeś z apomocą Nero to spróbuj narzędzia Nero Multi Mounter (bynajmniej tak pisze w Nero)
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 05.09.2004, 10:09   #4
montypyth
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.09.2004
Posty: 8
montypyth w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzięki chłopaki ale nic z tego sciągnąłem easy recovery bad copy cd i jakis tam jeszcze który 4 godziny skanował płyte znajdował na niej mnóstwo plików ale niemożna ich było zobaczyc tylko ich liczbe hehe nie mam tez pojęcia co to za narzędzie Nero Multi Mounter jak to sie używa i z czym to sie je przegrywałem nawet tę płytkę ignorując błędy TOC i też nic z tego jak byscie mieli jeszcze jakies pomysły dajcie znac pozdrawiam
montypyth jest offline  
Stary 05.09.2004, 11:49   #5
TN
Bywalec
 
Avatar użytkownika TN
 
Data rejestracji: 04.09.2004
Lokalizacja: Olesno
Posty: 29
TN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
sprawa jest prosta. dane można bez problemu odzyskać . do tego wystarczy ci nero expres. uruchamiasz go i klikasz przycisk "więcej" wybierasz "zapis ścieżek na dysk" czy jakoś tak, wskazujesz napęd w którym jest płyta i już masz widoczne wszystkie sesje. zapisujesz którą z nich chcesz na dysk (jako obraz cd) i ładujesz do virtual cd albo wypalasz na cd.

pozdrawiam. życzę powodzenia
TN jest offline  
Stary 05.09.2004, 21:35   #6
montypyth
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.09.2004
Posty: 8
montypyth w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzięki TN faktycznie masz racje pierwszą scieżkę odzyskałem niestety przy drugiej lub gdy zaznaczam wszystkie scieżki wyskakuje komunikat następującej tresci
"nero nie może przechowywać w obrazie połączonych ścieżek wielosesyjnych! wynikowy obraz ISO niezawierałby wszystkich plików" na tym stanąłem jak ma ktoś jakiś pomysł to chętnie sprawdze
pozdrawiam wszystkich
montypyth jest offline  
Stary 05.09.2004, 23:36   #7
TN
Bywalec
 
Avatar użytkownika TN
 
Data rejestracji: 04.09.2004
Lokalizacja: Olesno
Posty: 29
TN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
weś nero 5.5.xxxx (niewiem jak z 6) nie expres tylko zykłe nero. uruhom go wybierz cd iso. poprostu zwykłe data cd (nie w kreatorze . zamknij kreatora) do nagrywary wsać ten nieszczęśliwy cd. w opcjah kture ci sie pojawią po wybraniu cd rom, iso cośtam wybiesz kontynułuj istniejący dysk wielosesyjny. wyświetli sie pytanie kturą sesje kontynułować i sesje do wyboru. wybierasz przedostatnią (Ostatnią właściwą) ta ostatnia to ta ktura wpakowała cie w kłopoty. i zaznaczasz ok . pojawi sie normalne okno do nagrywania nowego cd tyle że w oknie zawartości kompilacji cd bendą jusz pliki
(a przynajmniej powinny być) zaciemnione hyba zaxowane na czerwono. to będzie czła zawartość cd przed niefortunnym zapisem. morzesz ale niemusisz dodać nowe pliki.tylko nieusuwaj tyh co już są. wybiesz opcie zapisz i zapisz, nagraj ten cd.
po zapisie powinieneś zobaczyć na cd to co hciałeś widzieć poprzednim razem ale ci niewyszło. pamientaj tylko że stracisz to co jest teras na cd gdy normalnie wsadzisz go do napendu. jeśli hcesz je mieć to przed tym wszystkim musisz je zgrać i dodać do kompilacji tam gdzie pisałem że morzesz coś dodać ale niemusisz.
powodzenia. powinno zadziałać. nawet niestracisz płytki.
TN jest offline  
Stary 06.09.2004, 06:40   #8
Master/Pentium
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.10.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 107
Master/Pentium zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Isobuster

powinień ci pomóc. Darmowy i skuteczny. Ma polską wersję.
Master/Pentium jest offline  
Stary 06.09.2004, 21:21   #9
montypyth
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.09.2004
Posty: 8
montypyth w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzięki znalazły siem

Dzieki TN mam wszystkie fotki choc kazda sciezke nagrywałem osobno ale mniejsza z tym jeszcae raz dzieki
montypyth jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.