Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.06.2001, 19:06   #61
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panie Ryszrdzie, wreszcie Pan racje. wlasnie o to chodzilo (sam fakt sporzadzenia kopii zapasowej), a nie o zrobienie 100 kopii zapasowych i jeszcze ich odsprzedaz czy instalowanie na stu komputerach w stu innych dospodarstwach domowych i jeszcze z czerpanie z tego korzysci majatkowych.

pozdrawiam

ps
i mam nadzieje, ze ta klotnia sie zakonczyla.
berserk jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.06.2001, 20:44   #62
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
cana (01-06-2001 08:37):
Hail
to chyba najdłuższy temacik wspołczesnej europy ups cdrinfo
no dobra a teraz do rzeczy mam pytanko w kwestyi formalnej: w pracy mam acad'a + ilustratora+ofisik i windę i wszycho zarejestrowane na mnie i czy moge używać tego softu w domu jeśli wykonuję na tym cosik dla firmy która qpiła mi ten sofcik? / tak wiem, mógłbym na takie okazje taszczyć hdka z tyrki do domu ale to przecierz niebezpieczne dla danych które mam na twardym bo mogą sie wysypać z dysku w transporcie , Rysiu czy jako dobry samarytanin z organów / organista? / możesz służyć mi wykładnią czy popełniam czyn zabroniony?

a tak w ogóle to chyba daleko odeszliśmy od tematu podstawowego

Najprawdopodobniej nie, bo licencja jest (chyba) na jedno stanowisko.
A nawet jesli jestes wlascicielem firmy a licencja jest na 1 stanowicho to jest to nielegalne.

No, ostatnia wypowiedz Rysia była słuszna. Rownierz sie z nia zgadzam (no, moze w 99 %

Pozdrawiam. Gazor

P.S. Temat wcale nie odszedł na dalekie tory, bo rozmawiamy o nielegalnym kopiowaniu i/lub kopiowaniu forum
gAzZzZoR jest offline  
Stary 01.06.2001, 21:47   #63
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
HAil
dzieki Wszystkim za informacje
a zresztą po drodze / tzn po przeszukaniu archiwalnych backup'ow z softem dolazem / a może doszedłem / orgazm czy jakie licho, a licho nie spi tylko czuwa / do wniosku ze mam ciekawszy soft i pod winde i pod linuxa za friko / ale fontów z ai nie oddam i już bo fajne/ już dopiołem je pod komunistycznego kapturka i w indzie znalażem im miejsce

choc tak jakby pomyślec to small mod w domowym kompie / biblioteki i przemapowania dysków/ hdka w walizek klucze sprzętowe w kieszeń razem z dokumentem zezwalającyn na wywóz z firmy coby sie ochroniarz nie dop... / mam nawet takowy kiedyś go dostałem/ i w majestacie prawa mogę sobie używać ile dusza zapragnie / bez klonowania instalacji /
pozdro
cana jest offline  
Stary 03.06.2001, 00:45   #64
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
My tu gadu-gadu (lub stuku-stuku w klawiature a ten serwis wciaz jest.

Ale i tak gosciu sie speszył i juz tam nic nie robi.

Ale jesli jestesmy juz przy prawie, to mam pytanie do Rysia:

--Czy jesli gosciu podrobił witryne, ktora jest darmowa, czy istnieje jakis przepis ktory pozwoli na to, aby ta witryne musiał usunac ?

Inaczej mowiac czy mozna jakos bronic swojej strony ?
Zmusic goscia do usuniecia strony ?

Pozdro. Gazor
gAzZzZoR jest offline  
Stary 03.06.2001, 19:11   #65
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Fragment umowy licencyjnej Office 2k:
6. KOPIE ZAPASOWE. Po zainstalowaniu jednej kopii OPROGRAMOWANIA, stosownie do postanowień niniejszej Umowy Licencyjnej, Licencjobiorca może zatrzymać oryginalny nośnik, na którym OPROGRAMOWANIE zostało dostarczone przez firmę Microsoft, jedynie jako kopię zapasową lub w celach archiwalnych. Jeśli oryginalny nośnik jest niezbędny do używania OPROGRAMOWANIA na KOMPUTERZE, Licencjobiorca może sporządzić jedną kopię OPROGRAMOWANIA jedynie jako kopię zapasową lub w celach archiwalnych. Za wyjątkiem przypadków wyraźnie określonych w niniejszej Umowie Licencyjnej, Licencjobiorca nie może kopiować OPROGRAMOWANIA ani towarzyszących mu materiałów drukowanych.
berserk jest offline  
Stary 04.06.2001, 09:27   #66
c0rdat
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika c0rdat
 
Data rejestracji: 31.05.2001
Posty: 363
c0rdat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
gazor (03-06-2001 01:45):
My tu gadu-gadu (lub stuku-stuku w klawiature a ten serwis wciaz jest.
Nie wiem, czy tylko u mnie to tak wygląda, ale od paru dni próbuję obejrzeć tą podrobioną stronę, i... po czołówce "Wszystko o nagrywarkach" widzę... tylko chaszcze! (Strona tekstowa, same śmieci) )
Sprawdzałem na 2 różnych komputerach. Jeżeli to nie wina naszego firmowego serwera proxy, czy też firewall'a, to problem już nie istnieje.
c0rdat jest offline  
Stary 04.06.2001, 23:09   #67
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
c0rdat (04-06-2001 10:27):
Cytat:
gazor (03-06-2001 01:45):
My tu gadu-gadu (lub stuku-stuku w klawiature a ten serwis wciaz jest.
Nie wiem, czy tylko u mnie to tak wygląda, ale od paru dni próbuję obejrzeć tą podrobioną stronę, i... po czołówce "Wszystko o nagrywarkach" widzę... tylko chaszcze! (Strona tekstowa, same śmieci) )
Sprawdzałem na 2 różnych komputerach. Jeżeli to nie wina naszego firmowego serwera proxy, czy też firewall'a, to problem już nie istnieje.
W zasadzie racja.

Ale strona dalej jest.

A koniec tematu.

Pozdro. Gazor
gAzZzZoR jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.