![]() |
Platinum są OK.;) ;) ;)
|
TeacMan ma rację Platinium i princo dobrze trzymają a esperanza cóż raz sięprzejechałem i więcej nie chce zwłaszcza że to było 100 płytek
|
O Akosach najlepiej odrazu zapomnij. Hymm ZIP Dobre firmy i Esperanza (oni sami robili przez pół wieku przedruki, no ale ostatnio jest lepiej). Ja palę wszystko na Platinium i nie nazekam TANIE I DOBRE.
Pozdrawiam wszystkich ..:::DemieN:::.. |
Jeżeli zależy Ci na niskiej cenie i przyzwoitej jakości, to używaj płyt Sigma (1 zł), są o wiele lepsze od płyt Akoss. Sigma to przedruki płyt dobrych producentów, jak np. Esperanza, czy Verbatim. Fakt, że to są "odrzuty", ale całkiem niezłe.
|
CDRy do filmów SVCD
Cześć !
Ostatnio mam możliwość nagrania od kolegi trochę filmów w formacie SVCD (z DVD). Odtwarzam je na DVD Pioneer 444. Jakie płytki stosować, szczególnie do filmów, które lubię. Do tej pory zrzucałem je na AKOSSy i PLATINUM (Multispeed albo 1x-40x). Wiem,że można by na Verbatimach, ale nie mam zaufania do Verbatimów powyżej x16. Te ostatnie (niebieskie) kolega oferuje mi w slimach po 2 zł. Ale może sa jakieś tańsze a też trwałe płytki ? Verbatimy x16 stosuję głównie do CD Audio. Rayden 8) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.