Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.11.2005, 16:00   #1
tot
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 146
tot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
chyba mnie w serwisie wysmieja, ale... :D

bylo tak: nagrywalem sobie calkiem spokojnie cd-rke bez overburningu, czy innych cudow, zrestartowal mi sie komputer (zupelnie niespodziewanie, nie byl niczym przeciazony - tylko nero i wypalanie), nie zauwazylem tego od razu tylko w chwli gdy krecil mi sie juz scandisk (windows xp sp2), "na oko" jakies dwie minuty; laser (lite-on sohr 5238s) caly czas pracowal, slyszalem ze plyta tez sie kreci. po wcisniecu eject nie bylo zadnej reakcji, wiec nie wytrzymalem nerwowo i wylaczylem zasilanie kompa. jakims cudem nagrywarka dziala ALE (fu@#!) poziom bledow c1 na poczatku wypalanych teraz plyt jest straszny w porownaniu z tym co bylo. jest wielka gora syfu na poczatku plyty, za to po jakichs 20% wszystko powoli "opada" i poziom c1 wyrownuje sie jak z "czasow swietnosci" . czy da sie cos zrobic samemu? nagrywarka jest na gwarancji, ale tak sobie mysle, ze smiesznie w serwisie zabrzmi jak powiem, ze sprzet dziala, a mnie nie podoba sie obrazek z bledami...
jak naprawic nagrywarke/rozegrac sprawe w serwisie?
p.s. jesli ktos sie tu doczytal - dziekuje za cierpliwosc
__________________
Pioneer DVD-ROM DVD-115 + LiteOn CD-RW SOHR-5239S + BenQ DVD LS DW1655 =
tot jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.11.2005, 16:04   #2
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
hee...wygląda tak jakby nagrywarka się rozkalibrowała ,
spróbuj uaktualnić firmware.
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline  
Stary 27.11.2005, 23:23   #3
tot
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 146
tot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie tedy droga , probowalem juz z najnowszym biosem 4s09 i roznymi predkosciami palenia - zadnej poprawy.
__________________
Pioneer DVD-ROM DVD-115 + LiteOn CD-RW SOHR-5239S + BenQ DVD LS DW1655 =
tot jest offline  
Stary 29.11.2005, 21:32   #4
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez tot
(...) nagrywarka jest na gwarancji, ale tak sobie mysle, ze smiesznie w serwisie zabrzmi jak powiem, ze sprzet dziala, a mnie nie podoba sie obrazek z bledami...
jak naprawic nagrywarke/rozegrac sprawe w serwisie?
p.s. jesli ktos sie tu doczytal - dziekuje za cierpliwosc
Witam !
Czy zabrzmi śmiesznie - nie wydaje mi się - skoro liczba błędów C1 jest teraz tak duża (szkoda, że nie podałeś wartości), i nie było tego przedtem - to nie jest to normalne i wskazuje po prostu na uszkodzenie nagrywarki. Inna oczywiście sprawa co oni na to....
Powodzenia !!
ro29
__________________

ro29 jest offline  
Stary 30.11.2005, 07:36   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
sprobowac zawsze mozesz
jak nie przyjma to ja dobij... sposobow jest wiele i bylo o tym pare razy... i wtedy oddaj
nimal jest offline  
Stary 30.11.2005, 07:43   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wszystko fajnie tylko jak bardzo subiektywne to odczucia co do tych błędów, których wartości nie znamy?

a co z płytami, bo to najczęściej jest powód problemów.

i błagam bez - nagrywałem wcześniej na takich......

firmware w nagrywarce Liteon potrafi się wykrzaczyć samo z siebie - miałem tak już 2 razy, po razie w DVD i CD-R
ed hunter jest offline  
Stary 30.11.2005, 18:23   #7
tot
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 146
tot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
bylo.png - liteon sohr 5238s 4s04...
wypadek ...
jest.png - liteon sohr 5238s 4s09
plyty wypalane 12X, Sony cdr700mb, 10ciopak jewel case + gra Myst. ten sam typ plyt jest dostepny chyba w kazdym sklepie np. na szpindlu (zielony papierek Sony).
cos mi odrzucal upload z powodu zlych wymiarow obrazkow - wszystko widac ok? cos dopisac/poprawic?
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
chyba mnie w serwisie wysmieja, ale... :D-bylo.jpg   chyba mnie w serwisie wysmieja, ale... :D-jest.jpg  
__________________
Pioneer DVD-ROM DVD-115 + LiteOn CD-RW SOHR-5239S + BenQ DVD LS DW1655 =
tot jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.