Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.04.2002, 15:16   #1
lukkio
Bywalec
 
Avatar użytkownika lukkio
 
Data rejestracji: 10.04.2002
Lokalizacja: zgorzelec
Posty: 28
lukkio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ciekawie zabezpieczone

przedchwila dostalem filmik ''oszukac przeznaczenie '' i oto walek
plyta jest zabespieczona tak ze nie moge jej skopiowac na twardziela :
(
co mam zrobic lub jakiego programu uzyc by to przegrac
__________________
>>>>--------------------------<<<<
-=lukkio=-

GG 1784876

send to me


lukkio jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.04.2002, 15:31   #2
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
prosilibysmy o wiecej szczegolow, DUZO wiecej...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 10.04.2002, 17:24   #3
lukkio
Bywalec
 
Avatar użytkownika lukkio
 
Data rejestracji: 10.04.2002
Lokalizacja: zgorzelec
Posty: 28
lukkio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
o jakie szczegoly chodzi??
jak kopiuje na twardziela wyskakuje w xp stoi w miejscu na ostatnich 2 min kopiowania , a na win me wyskakuje ze nie moze skopiowac bo castam costam..
a w clony xxl pokazyje dummy files v 2005 oco chdzi
__________________
>>>>--------------------------<<<<
-=lukkio=-

GG 1784876

send to me


lukkio jest offline  
Stary 10.04.2002, 19:21   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Czy dobrze rozumiem, nie da sie zgrac clonem
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 10.04.2002, 20:43   #5
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
lukkio (10-04-2002 18:24):
o jakie szczegoly chodzi??
jak kopiuje na twardziela wyskakuje w xp stoi w miejscu na ostatnich 2 min kopiowania , a na win me wyskakuje ze nie moze skopiowac bo castam costam..
a w clony xxl pokazyje dummy files v 2005 oco chdzi
napisz co to jest to 'costam costam'...
co 'wyskakuje' w xp...

dummy files to dosyc stary i prosty system zabezpieczen - poczytaj na cdrinfo.pl powinienes znalesc o co chodzi - cos mi majaczy ze CDRWin sobie z tym radzil (ale to tylko taki majak - nic pewnego)
poza tym jesli mozesz obejzec film z plyty musi sie dac go przegrac na dysk - taka juz jest prawda (bo czym w koncu rozni sie odczyt do pamieci do odczytu na dysk? - wazne ze jest odczyt i to poprawny)

na pewno mozesz sobie te plyte przegrac na inna plyte jesli cie to urzadza
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 10.04.2002, 20:58   #6
SoBal
Były user
 
Avatar użytkownika SoBal
 
Data rejestracji: 08.04.2002
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 562
SoBal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak na moje oko sytuacja jest następująca: Ktoś kupił sobie nagrywarkę 32x i nagrał dla Ciebie film na płycie przeznaczonej dla prędkości 16x albo 24x. W efekcie płyta przy ostatnich sektorach jest źle nagrana - ma błędy lub 'damaged sectors'. Jezeli chcesz się upewnić że tak jest przetstuj płytę używając 'Nero CD Speed->Extra->Scandisk', przy końcu płyty powinny się pojawić pewne anomalie.
Jeżeli można film odczytać (obejrzeć) a nie można skopiować to znaczy że ostatnie sekundy fiilmu na płycie są skopane (przez zły dobór prędkości), a zapewne jak większość ludzi nie oglądasz napisów po the end, więc nie zauważyłeś że płyta zaczyna 'się mielić' na sam koniec. Tyle wydeukowałem.... Greetz
__________________
Komputer został stworzony po to, aby ludziom życie ułatwić, a ziemia jest płaska....
SoBal jest offline  
Stary 10.04.2002, 22:53   #7
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No i nareszcie mamy pewne zabezpieczenie naszych divixow przed wszelaka lamerią ;D
Plemnik jest offline  
Stary 11.04.2002, 01:37   #8
JHS
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.06.2000
Posty: 18
JHS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czy wy wiecie lamy jedne co to jest dummy files zrobione w programie Tzcopyprotection? Na pewno nie sadzac po waszych odpowiedziach, ktore nie maja sensu(moze z wyjatkiem -Sid-The-Rat=>). Jak chcesz sie dowiedziec jak to przegrac to przyslij mi na jezus666@poczta.fm twoj nr. gg a ja cie zlape.
pozdrawiam
JHS
JHS jest offline  
Stary 11.04.2002, 06:07   #9
SoBal
Były user
 
Avatar użytkownika SoBal
 
Data rejestracji: 08.04.2002
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 562
SoBal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wiem co to są dummy files,ale jak możesz wytłumaczyć możliwość obejżenia filmu, ale brak możliwości skopiowania go na dysk, przecież w obu wypadkach mamy do czynienia z tą samą operacją na plikach - ODCZYTEM, może ty mi odpowiesz jaka w tym wypadq jest różnica pomiędzy skopiowaniem filmu, a jego obejżeniem JHS ? Oczywiście istnieje możliwość zabezpieczenia pliku .avi ale (teoretycznie) nie będzie to już sam plik *.avi tylko np. player - exec. A sytuację z błędami na CD-R na ostatnich sektorach (hmm, 1/3 płyty przy 32x) gdy nagrywarka osiąga najwyższą prędkość kątową (mówię o 32x) i nośnik tego 'nie wutrzymuje' znam z własnego doświadczenia - od razu po zakupie Liteona 32x wypaliłem szpindelek 100 szt sigm - (dedykowane dla max 24x) na 32x. Po jakimś czasie coś mnie tknęło i sprawdziłem jakość zapisanych CD, w sumie uszkodzonych była większość z tej setki.
__________________
Komputer został stworzony po to, aby ludziom życie ułatwić, a ziemia jest płaska....
SoBal jest offline  
Stary 11.04.2002, 09:15   #10
&y
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 07.06.2001
Posty: 157
&y zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
lukkio (10-04-2002 18:24):
[ciach]
jak kopiuje na twardziela wyskakuje w xp stoi w miejscu na ostatnich 2 min kopiowania , a na win me wyskakuje ze nie moze skopiowac bo castam costam..
a w clony xxl pokazyje dummy files v 2005 oco chdzi
Kiedys juz to pisalem, ale jeszcze raz napisze... Mam kilka takich plytek (nagrywane na LG8080), przy ktorych jest identyczny objaw a na pewno nie sa zabezpieczone (sam nagrywalem). Co ciekawe film oglada sie normalnie, nawet sie nie zacina (chociaz wydaje mi sie, ze w okolicach, gdzie normalnie sie wywala, pojawia sie kilka smieci), a kopiowanie (na dysk/w locie) konczy sie ladnym komunikatem, ze plik jest uszkodzony albo cos w tym stylu. Kumplowi udalo sie to skopiowac - chyba Clonem.
W moim przypadku byla to raczej wina wadliwych plytek (sprzedawane jako Platinum ale bez zadnych nadrukow), a nie zadne zabezpieczenie...
__________________
.: O tym kim jestes, nie swiadczy to co posiadasz, lecz jak to wykorzystujesz :.\n&y
&y jest offline  
Stary 11.04.2002, 09:52   #11
JHS
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.06.2000
Posty: 18
JHS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
w tzcopyprotection mozna utworzyc dummy files bez zadnych skutkow ubocznych. Plik w alokacji jest zapijany jako plik np. 2GB a w zeczywistosci zajmuje np. 700MB. Gdyby to byl blad wystepujacy przy nagrywaniu, program wykrywajacy nie wykrylby dummy files, a co najwyzej bledne bloki. Kazdy zabezpieczony w ten sposob film avi, czy asf(w przeciwienstwie do mpg) daje sie odtwarzac normalnie, natomiast problemy pojawiaja sie podczas zgrywania filmu na twardy, gdyz rozmiar pliku w ytablicy alokacji nie odpowiada rzeczywistemu rozmiarowi pliku. Pozatym kolega ktory zadal pytanie nie pyta jak zgrac plyte w cloneCD ale jak zerznac ja na twardy (chyba ze zle go zrozumialem). Do zerzniecia pliku na twardy polecam starego poczciwego Dosa. Szczegoly na email.
Pozdrawiam JHS
JHS jest offline  
Stary 11.04.2002, 23:52   #12
speedy
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.03.2002
Posty: 29
speedy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
TO NIE JEST ŻADNE ZABEZPIECZENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obejrzyj dokładnie płytę, a na pewno znajdziesz na niej coś co wygląda jak dziura. Jest to fizyczna wada płytki. Zdarzają sie takie. Najciekawsze jest to, że film możesz obejrzeć, ale go nie przekopiujesz - "zabezpieczenie" jest zupełnie przypadkowe.
__________________
K7S5A
Athlon 1800+ Thoroughbred
HDD WD 40GB 5400, 256DDR
DVD LG DRD8160B, CDRW Lite-On 48246K
RIVA TNT 16MB
speedy jest offline  
Stary 12.04.2002, 00:00   #13
speedy
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.03.2002
Posty: 29
speedy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
JHS nie wyzywaj tu wszystkich od lamów - bzdury gadasz. Sam nagałem parę płytek, na których okazało sie, że jest takie "zabezpieczenie". Przeczytaj mój powyższy post, bo mi sie nie chce klepać jeszcze raz.
__________________
K7S5A
Athlon 1800+ Thoroughbred
HDD WD 40GB 5400, 256DDR
DVD LG DRD8160B, CDRW Lite-On 48246K
RIVA TNT 16MB
speedy jest offline  
Stary 12.04.2002, 00:00   #14
speedy
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.03.2002
Posty: 29
speedy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
error
__________________
K7S5A
Athlon 1800+ Thoroughbred
HDD WD 40GB 5400, 256DDR
DVD LG DRD8160B, CDRW Lite-On 48246K
RIVA TNT 16MB
speedy jest offline  
Stary 13.04.2002, 15:08   #15
JHS
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.06.2000
Posty: 18
JHS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To czemu mowi ze detector wypisuje mu dummy files? Nie mowie ze sie mylisz speedy ale nie jestem pewien czy to jest przyczyna wykrycia przez program dummy files.
JHS jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.