Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.05.2001, 16:08   #1
wojtek
Gość
 
Posty: n/a
ciekawy serwis ale...

2 uwagi kogos kto pierwszy raz zobaczyl ta strone

czemu w tytule jest "serwis poswiecony tematowi nagrywania plyt" a nie "serwis.... nagrywania plyt w WINDOWS"?
to pewna roznica. pomimo tego istnieje pewna przydatnosc tego serwisu (testy, nowosci itp.) jednak nalezaloby to zaznaczyc.

poza tym zmiencie forum bo "wejdz do forum" jest przez javascript zupelnie niepotrzebnie. a nie kazdy chce miec to wlaczone.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.05.2001, 23:13   #2
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kurde masz problemy jak mrówka z moczem.

Jestes nowy i juz wybrzydzasz.

Poza tym od tego jest Offtopic.

Pozdrawiam. Gazor
gAzZzZoR jest offline  
Stary 26.05.2001, 23:41   #3
cdwriter21
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cdwriter21
 
Data rejestracji: 07.05.2001
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 251
cdwriter21 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wojteczku nasz nowy brachu :-) może byś się tak zalogował Przynajmiej by Ci posty liczyło
Mam propozycje zamiast pisac kilka postów do jednego tamatu to napisz jeden a konkretny, będzie się łatwiej czytać. Wiem, że każdy z nas robi błędy tzn. pisze od czasu do czasu głupoty, ale mógłbyś się troche zastanowić zanim coś napiszesz !!! Nie mówię, że nie masz wiedzy, bo przy niktórych postach piszesz z głowa, no ale da się znaleźć kilka głupich nie przemyślanych odp.
Tak więc weź sobie nasze słowa do serca i staraj się mądrze i przemyślanie pisać, a nie wymądrzać się biorąc pod uwagę jeszcze to, że jesteś nowy.
No, każdy przecież zaczynał i nawet ja pamiętam jakie miałem początki. Myśle, że z czasem będzie lepiej }>
__________________
cdwriter21 jest offline  
Stary 27.05.2001, 10:40   #4
Callisto TM
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 02.11.2000
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 157
Callisto TM zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ad1. Jak sam napisales jest to opinia kogos kto jest tu pierwszy raz, wiec nie opowiadaj glupot typu moje wrazenia, bo wrazenia odnosi sie wtedy kiedy widzisz cos przynajmniej kilkanascie razy, poza tym to nie jest wystawa sztuki nowoczesnej tylko forum, tu sie pisze a nie oglada co jak wyglada.
ad2. Skypty Jawy zapewniaja wlasnie takie a nie inne mozliwosci tworzenia tego forum, wiec jesli nie chcesz korzystac z dobrodziejstw jezyka Jawa z obawy przed nieistniejacym zagrozeniem - twoj wybór, dla mnie mozesz nawet wylaczyc w przegladarce obsluge obrazków z obawy przed rozneglizowanymi panienkami.
Pozatym. Nieladnie wchodzac do czyjegos mieszkania mówic : Ale u Ciebie brzydko móglbys przemalowac sciany na niebiesko bo ten rózowy mi nie odpowiada, czyz nie jest to brak poszanowania prawa do wlasnego podejmowania decyzji, mi nigdy nie przyszlo do glowy powiedziec Miskowi ze nie odpowiadaja mi szare litery na blekitno-szarym tle, w koncu to on jest tu szefem i taka kolorystyke CDRinfo wybral (a z szefem lepiej nie zadzierac ).

Pozdrowienia dla tych co czytaja i pisza a nie ogladaja. 8)
__________________
Pozdrawiam, Callisto.
Callisto TM jest offline  
Stary 27.05.2001, 12:08   #5
blabla
Gość
 
Posty: n/a
ma racje
czy macie pojecie dla ilu ludzi nagrywanie pod windowsem niemal nie istnieje?
jesl lunux mac itd. i tam tez mozna nagrywac...
 
Stary 27.05.2001, 16:59   #6
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tiaaaa blabla, mam pojecie dla ilu ludzi istnieje nagrywanie pod linuxem i mac'iem (zwlaszcza pod nim) - dla bardzo niewielu.
berserk jest offline  
Stary 27.05.2001, 18:42   #7
cdwriter21
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cdwriter21
 
Data rejestracji: 07.05.2001
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 251
cdwriter21 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
blabla (27-05-2001 12:08):
ma racje
czy macie pojecie dla ilu ludzi nagrywanie pod windowsem niemal nie istnieje?
jesl lunux mac itd. i tam tez mozna nagrywac...

blabla: Ja osobiście nie znam ani jednej osoby, która nagrywała by pod innym systemem operacyjnym niż Winda !!! A znam naprawde bardzo dużo wypalaczy Problem nagrywania pod linuxem był już poruszany na forum. Jak dobrze poszukasz to na pewno cos znajdziesz :-)
__________________
cdwriter21 jest offline  
Stary 27.05.2001, 19:26   #8
Callisto TM
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 02.11.2000
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 157
Callisto TM zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
blabla czy chcesz nas zmusic do tego zebysmy sie przeniesli na Linuxa. Bo nie bardzo jaze skoro nie mozna znalezc postów na temat nagrywania pod świetnym systemem jakim jest Linux to znaczy ze albo nikt nie ma problemów z nagrywaniem bo program z Linuxa sam robi wszystko za ciebie a ty lezysz tylko i czekasz az wyskoczy kolejna wypalona plytka, lub program jest tak zagmatwany ze nie znalazl sie jeszcze smialek który odwazyl by sie go uruchomic.
Przeciez na forum CDRinfo nie ma zakazu umieszczania postów na temat Linuxa OS-a czy innych mniej znanych systemów, po prostu ilosc uzytkowników jest jeszcze zbyt mala. Sam chcialbym sie czegos dowiedziec o mozliwosci nagrywania pod tymi systemami, ale cóz brak odwaznych i majacych duuuzo czasu ludzi, bo nic innego na mysl mi nie przychodzi :-)
Zycze udanych eksperymentów i czekam na informacje o wynikach

Pozdrawiam wszystkich odwaznych ;-)
__________________
Pozdrawiam, Callisto.
Callisto TM jest offline  
Stary 27.05.2001, 21:45   #9
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja moge smiało powiedziec ze praktycznie nikt nie ma u mnie w okolicy wgranego Linuxa bo jest zbyt zawiły.

A nagrywanie pod nim...
No coż... Nie wiem czy wogole jest jakis program do nagrywania (wiem ze jest wbudowany) i czy da sie na nim ominac jakis zabezpieczenia...

A odważni sie zawsze przydaja :-)
gAzZzZoR jest offline  
Stary 28.05.2001, 10:21   #10
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hi
spoko Gazor soft jest ale z tego co wiem nie ma odpowiednika clonika/ ciut jak but mi sie zrymowało/
i uzywanie nie jest aż tak straszne ale faktycznie sys nadal jest skomplikowany / ale z drugiej strony ile ma się radochy z jego konfigurowania i uzywania /

6
cana jest offline  
Stary 31.05.2001, 07:07   #11
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
wojtek (26-05-2001 16:08):
2 uwagi kogos kto pierwszy raz zobaczyl ta strone

czemu w tytule jest "serwis poswiecony tematowi nagrywania plyt" a nie "serwis.... nagrywania plyt w WINDOWS"?
to pewna roznica. pomimo tego istnieje pewna przydatnosc tego serwisu (testy, nowosci itp.) jednak nalezaloby to zaznaczyc.

mysle, ze nie ma sensu...

poza tym zmiencie forum bo "wejdz do forum" jest przez javascript zupelnie niepotrzebnie. a nie kazdy chce miec to wlaczone.
jest to po to zrobione, aby ograniczyc obciazenie serwera przez programy typu (teleport, etc)...
Misiek4 jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.