Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.04.2002, 13:34   #1
max2002
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.03.2002
Posty: 5
max2002 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
NAGRYWARKA LG 24/10/40

Kupiłem wczoraj,,prosiłbym o opinie związane z tym wynalazkiem, Cy dobrze wypala AUDIO,i czy podczas nagrywania mozna pracowac w tle,,
POZDROWIENIA ....
max2002 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.04.2002, 14:04   #2
SoBal
Były user
 
Avatar użytkownika SoBal
 
Data rejestracji: 08.04.2002
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 562
SoBal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a nie morzesz sobie na sieci poszukać albo użyć funcji search ?
__________________
Komputer został stworzony po to, aby ludziom życie ułatwić, a ziemia jest płaska....
SoBal jest offline  
Stary 09.04.2002, 15:22   #3
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
post SK8

Cytat:
Ja ją mam już jakiś czas i nie narzekam. Jedynie co to sprawdż sobie czy masz włączone DMA, ja nie miałem i przy prędkości X16 nagrywała mi ponad 8 minut. Po włączeniu wszystko jest OK. Co do AUDIO to też OK. pozdrówka
chyba mu sie przyciski pomerdaly i nowy topic zalozyl

ps SoBal2k2 napisales raptem 9 postow i juz rzucasz sloganami popatrz ze to koles ktory ledwo co na forum jest (zreszta tak jak ty i pare rzeczy moze niewiedziec) a to ze powinien uzyc search czy poszukac wstecz to juz inna sprawa ale takie odpowiedzi mozesz wrzucac jak juz tu troche pobedziesz i rozeznasz sie sam jak i co
poza tym nie "morzesz" a "mozesz" i co milo jak ktos sie do ciebie czepia

max2002 // na przyszlosc przegladnij troche wstecz zanim zadasz pytanie albo uzyj search masz je w pasku tam gdzie home|login|profile|search|... poczytaj takze faqa i testy na cdrinfo
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 09.04.2002, 16:30   #4
SoBal
Były user
 
Avatar użytkownika SoBal
 
Data rejestracji: 08.04.2002
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 562
SoBal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Majonez, plz nie ucz mnie netykiety prosze. Na tym forum jestem moze od niezby dawna, ale mozesz sobie zobaczyc np. forum cdfreaks aby zobaczyc ze nie jestem nowy w temacie. A jezeli chodzi o tego typu pytania jak powyzej to czy nie mozna wpisac w np. google "LG GCE-8240B review" albo zerknac na cdrinfo.com, albo co tu duzo szukac http://cdrinfo.pl/cdr/hard/lgx24/1.php3. No mozna takze uzyc funkcji sercz na forum znajdujac 16 TOPICOW, wsrod nich takie jak np. - "LG GCE 8240B 24x10x40 jeszcze raz" a szukam dopiero jakies 3 minuty, czy to takie trudne, a moze informacje podane w teście na cdrinfo.pl nie są wiarygodne ? Bez przesady. No i jeszcze jedno, nie znam czegos takiego jak czepianie sie, jest tylko wytykanie bledow, jezeli je popelniam blad to dobrze o tym wiedziec, bo wiem co moge dzieki temu zrobic lepiej, poprawic. Jedyne co rozni czepianie sie od 'czepiania sie" to sposob w jaki zwraca sie komus uwage na to. greetz.
SoBal jest offline  
Stary 09.04.2002, 17:27   #5
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
owszem mozna ale jak zaczniemy pisac we wszystkich postach uzyj search to za jakis czas nic innego nie bedzie zadnych konkretnych odpowiedzi tylko takie hasla a napisalem tak do ciebie bo widac ze chlopak dopiero co sie tu pojawil wiec trzeba dac mu szanse
przyznaje sie ze sam czesto takze pisze uzyj search ale staram sie to robic przy postach baaaaardzo czesto powtarzanych albo gdy ktos ma na koncie kilkanascie postow i wyskakuje z jakimis bzdurami jezeli jest tak jak mowisz no to sorry ocenilem cie po liczbie postow tutaj i szczerze powiem iz jest ot jedyne forum o nagrywaniu na ktorym sie udzielam rzuc mi adres tego gdzie ty siedzisz a z mila checia tam zerkne no i zobacze co i jak pozdro
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 09.04.2002, 20:12   #6
SoBal
Były user
 
Avatar użytkownika SoBal
 
Data rejestracji: 08.04.2002
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 562
SoBal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zapraszam na www.cdfreaks.com i na forum, mogę zapewnić iż znajdziesz tam coś dla siebie. Z tym search zgadzam się z Twoim zdaniem. Jedno mnie tylko drażni, ludzie mają dostęp do sieci, a nie potrafią z niej skorzystac.... greetz
SoBal jest offline  
Stary 09.04.2002, 20:44   #7
RiT2
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika RiT2
 
Data rejestracji: 04.10.2001
Lokalizacja: poza centrum mojej wsi
Posty: 671
RiT2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
max2002 (09-04-2002 14:34):
Kupiłem wczoraj,,prosiłbym o opinie związane z tym wynalazkiem, Cy dobrze wypala AUDIO,i czy podczas nagrywania mozna pracowac w tle,,
POZDROWIENIA ....
To się nazywa praca w TLE!!!!
__________________
EMIL


http://www.g.lubawka.cal.pl
RiT2 jest offline  
Stary 09.04.2002, 21:01   #8
dragal
Forumator
 
Avatar użytkownika dragal
 
Data rejestracji: 28.02.2002
Posty: 875
dragal niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
tak dobrze pali plytki audio, da sie pracowac w tle, ale 32x LG jest lepsza, obsluguje sd2. Mam 32x podczas wypalania moge ogladac film, sciagac cos z netu i bufor slabo skacze, toz to 8 MB. LG RULEZ
__________________
Pozdrawiam dragal
dragal jest offline  
Stary 09.04.2002, 21:12   #9
Pio
Gość
 
Posty: n/a
Ale zrobiłeś "dobry" interes z kupnem tej nagrywary.
Nim coś kupisz, to popytaj się znajomych, poszperaj na necie. No chyba, że będziesz wypalał tylko swoje dane i muzę, to dobry wybór.
 
Stary 11.04.2002, 10:46   #10
marcingo
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.03.2002
Posty: 44
marcingo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Właśnie jedyna wada tej nagrywarki to to że nie kopiuje safediska, ale nie dla wszystkich to jest wada. Poza tym i tak większość gier jest z crackiem a takie gry to każda nagrywarka przekopiuje (no może nie każda ale prawie)
marcingo jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.