Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.10.2002, 17:46   #1
tomall0
karpiarz:)
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 404
tomall0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Clone Cd czy Alkohol 120

Ostatnio spotkałem się z opinią, że Alkohol powoli wypiera CloneCd. Mówiac krótko staje się lepszy. Czy to prawda? Jak sądzicie, może faktycznie Clone CD poprostu przestał się rozwijać. Jakie są wasze opinie i spostrzeżenia.
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
tomall0 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.10.2002, 17:52   #2
lopus
WeldMaster
 
Avatar użytkownika lopus
 
Data rejestracji: 16.08.2001
Posty: 1,246
lopus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Prawde powiedziawszy,CloneCD w porównaniu do Alcohola jest dosc sterylny ,a Alcohol w formie eksploratora i w porównywalnych osiągach może i chyba zagrozi owieczce.
lopus jest offline  
Stary 28.10.2002, 17:56   #3
tomall0
karpiarz:)
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 404
tomall0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
lopus napisa***322;(a)
Prawde powiedziawszy,CloneCD w porównaniu do Alcohola jest dosc sterylny ,a Alcohol w formie eksploratora i w porównywalnych osiągach może i chyba zagrozi owieczce.
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka:-D
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
tomall0 jest offline  
Stary 28.10.2002, 18:54   #4
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Moim zdaniem, warto miec i jedno i drugie!
Tym bardziej, ze z tego co widze uzupelnienie Alkoholu:-D (jak to brzmi!) staje sie coraz bardziej klopotliwe!
ClonCD ma swoje niewatpliwe zalety i dlugo jeszcze bedzie sluzyl, a Alkohol dopiero pokazuje pazurki!
 
Stary 28.10.2002, 19:04   #5
lopus
WeldMaster
 
Avatar użytkownika lopus
 
Data rejestracji: 16.08.2001
Posty: 1,246
lopus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)
Moim zdaniem, warto miec i jedno i drugie!
Tym bardziej, ze z tego co widze uzupelnienie Alkoholu:-D (jak to brzmi!) staje sie coraz bardziej klopotliwe!
ClonCD ma swoje niewatpliwe zalety i dlugo jeszcze bedzie sluzyl, a Alkohol dopiero pokazuje pazurki!
Oczywiście ,że trzeba miec jedno i drugie wspaniale sie uzupełniają.
Prawde powiedziawszyto powiem wam że w tej chwili mam zainstalowane jednocześnie :
1.Clone CD,
2.WinONCD 5.0,
3.Alcohol 120,
4.CDRWin 3,9,
5.CDMate,
6.Easy CD creator platinum,
7.Nero,
8.Copy To CD,
i jeszcze pomocnicze WinISO,UltraISo----
i NIC sie nie gryzie ,wszystko działa MYŚLĘ, ze dlatego bo nigdy nie instaluje oprogramowania do zapisu pakietowego bo te to żrą sie niemożliwie (znam to z wieloletniego doswiadczenia...)
lopus jest offline  
Stary 28.10.2002, 19:27   #6
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
lopus napisa***322;(a)

1.Clone CD,
2.WinONCD 5.0,
3.Alcohol 120,
4.CDRWin 3,9,
5.CDMate,
6.Easy CD creator platinum,
7.Nero,
8.Copy To CD,
hehe
całkiem nieźle Lopus
__________________
Pozdro for all
Chat
Tomgoo
tomgoo jest offline  
Stary 28.10.2002, 21:22   #7
yoshi
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika yoshi
 
Data rejestracji: 19.03.2002
Posty: 122
yoshi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja dzisiaj nagralem FIFE2003 z obrazu BIN nerem i mi nie chciala sie zainstalowac (to juz nie pierwsza taka plyta) wic sie wscieklem i zainstalowalem sobie Alkochola I cuz ujzalem swiatny program! Mysle ze Alcohol moze bardzo powaznie zagrozic CloneCD
__________________
Komp stary i nie modny.... LG 16x
yoshi jest offline  
Stary 28.10.2002, 21:38   #8
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
yoshi napisa***322;(a)
Ja dzisiaj nagralem FIFE2003 z obrazu BIN nerem i mi nie chciala sie zainstalowac (to juz nie pierwsza taka plyta) wic sie wscieklem i zainstalowalem sobie Alkochola I cuz ujzalem swiatny program! Mysle ze Alcohol moze bardzo powaznie zagrozic CloneCD
Jak kiedys napisalem Alkohol przez "ch" to polonistka do matury mi to wypominala :-D I coz:-D tez:-D
 
Stary 28.10.2002, 22:00   #9
piatal
Bywalec
 
Avatar użytkownika piatal
 
Data rejestracji: 27.10.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 32
piatal w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
lopus napisa***322;(a)

Oczywiście ,że trzeba miec jedno i drugie wspaniale sie uzupełniają.
Prawde powiedziawszyto powiem wam że w tej chwili mam zainstalowane jednocześnie :
1.Clone CD,
2.WinONCD 5.0,
3.Alcohol 120,
4.CDRWin 3,9,
5.CDMate,
6.Easy CD creator platinum,
7.Nero,
8.Copy To CD,
i jeszcze pomocnicze WinISO,UltraISo----
i NIC sie nie gryzie ,wszystko działa MYŚLĘ, ze dlatego bo nigdy nie instaluje oprogramowania do zapisu pakietowego bo te to żrą sie niemożliwie (znam to z wieloletniego doswiadczenia...)
Tez stosuje wlasnie taki soft jesli chodzi o nagrywanie i spisuje sie w jak najelpszym pozadku i nie napodkalem jak narazie na cd ktorego nie moglbym przgrac ktoryms z tych progsow!! <b> plus dla LOPUS`a </b>

=====================
Pozdrv Micio
www.piatal.prv.pl
gg: 2543258
=====================
piatal jest offline  
Stary 29.10.2002, 02:43   #10
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
bo Nero nie nadaje się do bin....nawet Ahead przestrzega, że Nero nie potrafi wypalic każdego rodzaju bin...
pepperman jest offline  
Stary 30.10.2002, 12:32   #11
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
lopus napisa***322;(a)

Oczywiście ,że trzeba miec jedno i drugie wspaniale sie uzupełniają.
Prawde powiedziawszyto powiem wam że w tej chwili mam zainstalowane jednocześnie :
1.Clone CD,
2.WinONCD 5.0,
3.Alcohol 120,
4.CDRWin 3,9,
5.CDMate,
6.Easy CD creator platinum,
7.Nero,
8.Copy To CD,
i jeszcze pomocnicze WinISO,UltraISo----
i NIC sie nie gryzie ,wszystko działa MYŚLĘ, ze dlatego bo nigdy nie instaluje oprogramowania do zapisu pakietowego bo te to żrą sie niemożliwie (znam to z wieloletniego doswiadczenia...)
Mimo wszystko cud ze to sie nie sypie... moim zdaniem przesadziles i dajesz zly przyklad zoltodziobom Ja rozumiem cdrwin i np alkohol czy clon bo to faktycznie sie uzupelnia ale juz Nero i CDMate? po co? co ma CDmate czego nie mozna zrobic w Nero? Oczywiscie to Twoja sprawa - to tylko moje uwagi.
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline  
Stary 30.10.2002, 12:45   #12
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ostatnio jakby tworcy clona z lekka usiedli na laurach, nie wiem moze szykuja cos przelomowego (oby), za to alcohol zapowiada sie bardzo dobrze i kto wie czy w najblizszym czasie nie zdominuje clona. Alcohol ma wirtuala ktorym mozna montowac obrazy plyt z emulacja zabezpieczen - wiec zastepuje daemona no i obsluguje wiecej formatow obrazow, w tym rowniez format clona jest wiec uniwersalny. Co do skutecznosci lamania zabezpieczen to wyglada ze na pewno nie jest gorszy od clona a juz niedlugo okaze sie czy nie lepszy.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 30.10.2002, 12:52   #13
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jak u was wygląda interfejs uzytkownika w Alcohol?...tak jak w windows xp czy tak jak na screenach na cdrinfo?
pepperman jest offline  
Stary 30.10.2002, 14:56   #14
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
pepperman napisa***322;(a)
jak u was wygląda interfejs uzytkownika w Alcohol?...tak jak w windows xp czy tak jak na screenach na cdrinfo?
W WinXP Przeciez to zalezy czy ustawisz klasyczny wyglad, czy XP
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Clone Cd czy Alkohol 120-resize-alkohol.jpg  
 
Stary 30.10.2002, 18:16   #15
jedii
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.10.2002
Lokalizacja: Libiąż
Posty: 1
jedii w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)


Jak kiedys napisalem Alkohol przez "ch" to polonistka do matury mi to wypominala :-D I coz:-D tez:-D
i tak nie pobijesz mojego kolegi, który napisał Żyd przez rz (Rzyd)
zabójczy

A co do tego programu, to ja korzystam z CloneCD i jestem zadowolony
__________________
Niech moc będzie z wami
jedii jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.