Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.04.2001, 13:15   #16
martinez
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 17.04.2001
Posty: 225
martinez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Macie niezłe poczucie humoru.

pozdrawiam

__________________
martinez\nGG #755669
martinez jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.04.2001, 13:53   #17
D.J. hanek
Gość
 
Posty: n/a
ja mam HP 9310i i nagraem juz ponad 4000 plyt, wszystko smiga jak trzeba, nie zamienie jej na nic innego, no moze na plextora...
 
Stary 26.04.2001, 14:10   #18
martinez
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 17.04.2001
Posty: 225
martinez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Flix (20-03-2001 18:42):
Chodzi mi dokladnie o model LG 8120B bo slyszalem, ze kiedys LG byly bardzo dobre ale obecnie to wielki chlam. Kupil ktos z was ostatnio nagrywarke LG?
Ale teraz potraktujmy temat poważnie.
Co przemawia za kupnem LG ? Oczywiście cena. Z cene Teac 58E można kupić 12-sto krotny napęd LG. I to na dodatek z Dao-Raw !
Tylko że jak dobrze się rozejrzeć, to można zobaczyć że dużo ludzi narzeka na ten sprzęt. Oczywiście trafiają się "szczęśliwcy" którzy nie mają żadnych problemów i zażarcie walczą o swoją rację.
Jakiś czas temu posiadałem dvd LG x4 i muszę powiedzieć że sprawował mi się znakomicie. Niestety byłem jednym z nielicznych (no może trochę przesadziłem), gdyż pracowałem przy serwisie w hurcie i widziałem ile tego sprzętu wraca. I to widziałem nie wszystko - ponieważ LG posiada własną kartę gwarancyjną i nie wszystko przechodziło przez ręce moich kolegów...
Ale gdybym tego wszystkiego nie widział i ktoś mnie wtedy zapytał o LG to powiedziałbym : tak, mam i jestem bardzo zadowolony.
A sprzedałem bo napęd nie czytał subkanałów.
Co do serwisu LG - można pogratulować jeżeli wymieniają sprzęt po dwóch dniach (oczywiście nie na nowy). W Szczecinie ten serwis tak sprawnie nie działał. Tak naprawdę to był jeden z najgorszych serwisów z jakim miałem do czynienia. To jest następny minus.
Co można dodać? Jeżeli ktoś ma mało pieniążków i chce sobie kupić nagrywarkę LG jest doskonałym wyborem. Bo to właśnie do takich klientów chciało trafić LG. I udało im się - jest jedną z najchętniej kupowanych nagrywarek na rynku.
Osobiście nie kupiłbym LG. Wybrałbym Teaca, Plextora lub Ricoha.
Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie...

pozdrawiam wszystkich LGkowców.
__________________
martinez\nGG #755669
martinez jest offline  
Stary 26.04.2001, 16:01   #19
ZORRO
Gość
 
Posty: n/a
Ja mam 12x i wszystko smiga i safedisk v2 tez daje rade. Co do jakosci? Wszyscy w swych postach (TECOWCY) pisza ze to shit i tak dalej, ze ludzie sie skarza. Jakos na tym forum nie widzialaem postu o tym ze komus gwarancji nie uznali, ze sie spieprzyla po kilku miesiacach, natomiast o TEACU juz troch bylo ze psuje plyty, ze nie chce czytac itd. Pare metrow nizej (chyba) jest post goscia ktory pracuje w serwisie komputerowym i tam wyjasnia które (z doswiadczenia a nie z teori i nie ze kolega kolegi jego dziewczyny mial LG i mu padla) nagrywarki czesciej padaja i trafiaja do serwisu. A poza tym no to cena. Jak Teac i LG o tych samych parametrach beda kosztowac tyle samo to mozemy sie pospierac.

Sorry za tasiemca
Pozdrawiam
 
Stary 27.04.2001, 10:55   #20
obar1
Gość
 
Posty: n/a
spoko i tak tego nikt nie przeczyta

bez obrazy
 
Stary 27.04.2001, 13:03   #21
martinez
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 17.04.2001
Posty: 225
martinez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
ZORRO (26-04-2001 17:01):
Ja mam 12x i wszystko smiga i safedisk v2 tez daje rade. Co do jakosci? Wszyscy w swych postach (TECOWCY) pisza ze to shit i tak dalej, ze ludzie sie skarza. Jakos na tym forum nie widzialaem postu o tym ze komus gwarancji nie uznali, ze sie spieprzyla po kilku miesiacach, natomiast o TEACU juz troch bylo ze psuje plyty, ze nie chce czytac itd. Pare metrow nizej (chyba) jest post goscia ktory pracuje w serwisie komputerowym i tam wyjasnia które (z doswiadczenia a nie z teori i nie ze kolega kolegi jego dziewczyny mial LG i mu padla) nagrywarki czesciej padaja i trafiaja do serwisu. A poza tym no to cena. Jak Teac i LG o tych samych parametrach beda kosztowac tyle samo to mozemy sie pospierac.

Sorry za tasiemca
Pozdrawiam
Mam parę uwag co do twojego tasiemca :
"...Wszyscy w swych postach (TECOWCY) pisza ze to shit..." - to nie piszą tylko Teacowcy. To piszą użytkownicy INNYCH napędów.

"...Jakos na tym forum nie widzialaem..." - sprawdź na grupie dyskusyjnej - przecież tam "siedzisz" (chyba że pisał do mnie inny ZORRO)

"...Pare metrow nizej (chyba) jest post..." - parę metrów niżej to ja mam sąsiada co mieszka pode mną

"...Jak Teac i LG o tych samych parametrach beda kosztowac tyle samo to mozemy sie pospierac...." - i tu się z tobą całkowicie zgadzam. Ale jak pisałem "parę metrów wyżej" to właśnie cena decyduje o popularności tego napędu.
A Teac rzeczywiście ostatnio cosik jakby stracił.... Może to jakieś moje odczucia, ale dosyć dużo pojawiło się postów typu "Teac psuje płytki" itp. Jest ich prawie tyle co skarg na LG. Mówię tu też oczywiście o grupie dyskusyjnej cdrinfo.cdr.
ZORRO - strasznie emocjonalnie podchodzisz do tematu.
Dobrze że masz LG, i że ci się nie psuje. Moje gratulacje.

Uważam że są gorsze napędy od LG.

pozdrawiam wszystkich bez wyszczególnienia grup.
__________________
martinez\nGG #755669
martinez jest offline  
Stary 27.04.2001, 18:24   #22
ZORRO
Gość
 
Posty: n/a
Hi Martinez
No i o co chodzi. Emocionalnie czy nie to taka jest prawda. Staralem sie uzmyslowic facetowi zeby nie do konca ufal temu co tutaj niektorzy pisza. Ja sam niedawno kiedy tu zagladnalem pomyslalem ze zeczywiscie LG to musi byc kaszana a TEAC extra (ale sie do TEACA przywalilem ). Ale musisz przyznac ze praktycznie wokol TEACA sie tu wszystko kreci a poza tym wnerwia mnie to ze ludzie na pytane co kupic pisza: LG to kaszana kup TEACA bo ja go mam i jest fajny. Ale ani LG ani Plextora ani Yanahy ani wielu innych nigdy nie mial a twierdzi ze to shit. A moze zeczywiscie sie czepiam.
Odpowiedzi: nie wiem czy do Ciebie pisalem ale nie wykluczone ze tak,
"siedze" tez na grupie dyskusyjnej i tu na forum tez.
Narazie
POZDRAWIAM
 
Stary 30.04.2001, 16:07   #23
Schizoid P.
Bywalec
 
Data rejestracji: 22.05.2001
Posty: 29
Schizoid P. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pare miesiecy temu (styczen) kupowalem nagrywarke i wahalem sie czy nie wziasc LG (kosztowala 600 zl okolo). Jednak w serwisie (pracuje tam moj dobry kumpel) stwierdzili, ze jest to masowka, tak jak CDROMy - duzo sie sprzedaje, duzo tez wraca do naprawy. Ostatecznie kupilem RICOHa 8083A (nie jestem pewien numerkow, ale na pewno: 8,8,32x) i jestem zadowolony. Nie przeczytala na razie jednej plyty (czytał ją mój CDROM LGx24 - ale poza tym to on juz nic nie czyta i spaliłem 4 plyty - trzy na wlasne życzenie (testowałem co można w trakcie nagrywania) i raz z winy Nero - do teraz nie wiem co mu odbiło.
Skrótowo: LG jest tani, i to ciągnie za sobą jakość. Jak masz małe fundusze - kupuj, jak duze to poszukaj czegoś lepszego (plexa, ew. ze sredniej półki RICOH)
Niestety nie moge sie wypowiadac o trwalosci RICOHów, mój ma 5 m-cy i ok 400 płyt wypalonych. Jak na razie chodzi jak burza, ale pogadamy po 1000 płyt albo 2 latach działania...
Pozdrawka
Schizoid P. jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.