Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.01.2002, 14:03   #31
oczo
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 28.08.2001
Posty: 91
oczo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dobra dzieki za ten adresik, co do tych Pentium intela to moze masz racje ale ja slyszalem jeszce inną bajke : Podobno nowe P4 na nic sie narazie nie zda bo brak jeszce aplikacji któr w pelni wykorzysta mozliwości tego kalkulatora a natomiast PIII (moim zdaniem narazie the best kalkulator na rynku) to mony procesor w sam raz na dzisiejsze czasy (narazie nie wiem kiedy to sie zmeni), zauwazylem jeszce, ze w sklepach zaczynają wciskac nowy bubel pod nazwę nVidia Riva TNT2 M64, ludzie to jest jakas komedia!! (nie dotyczy TNT2 zwylkych)przeciez to jest gorsze od GF2MX100, 200, 400!!
oczo jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.01.2002, 14:30   #32
TVC
www.ds.art.pl
 
Avatar użytkownika TVC
 
Data rejestracji: 01.05.2001
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 297
TVC zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sorry pomylka pIII 1.4 okolo 315 dolcow!
TVC jest offline  
Stary 15.01.2002, 14:35   #33
TVC
www.ds.art.pl
 
Avatar użytkownika TVC
 
Data rejestracji: 01.05.2001
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 297
TVC zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Topik sie przeksztalcil o 180 stopni! A co do TNT2m64 to tyle ich wyprodukowali ze sprzedaja je za pol darmo, aby sie ich pozbyc!
TVC jest offline  
Stary 15.01.2002, 15:25   #34
c0rdat
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika c0rdat
 
Data rejestracji: 31.05.2001
Posty: 363
c0rdat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
oczo (15-01-2002 14:29):
[...] kułkach [...]
[...] ****ica [...]
[...] wysztko [...]
No comments }>
c0rdat jest offline  
Stary 15.01.2002, 16:40   #35
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
c0rdat (15-01-2002 16:25):
Cytat:
oczo (15-01-2002 14:29):
[...] kułkach [...]
[...] ****ica [...]
[...] wysztko [...]
No comments }>
to trzecie to tylko czeski błąd wszystko tak fajnie po staropolsku brzmi / bez obrazy oczo/ , no i wyszło na moje classic OT
pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline  
Stary 15.01.2002, 20:28   #36
dlaczego?
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
oczo (15-01-2002 15:03):
, ze w sklepach zaczynają wciskac nowy bubel pod nazwę nVidia Riva TNT2 M64, ludzie to jest jakas komedia!! (nie dotyczy TNT2 zwylkych)przeciez to jest gorsze od GF2MX100, 200, 400!!
oczo pytanie moze zle zrozumialem,"zaczynaja wciskac?tnt2m64" jak sie nie myle ta karta jest na rynku juz 2 lata,moze wiesz do czego ma sluzyc ta karta?
bo np.ostatnio kupilismy do biura kompa co ma na nim chodzic fpp i troszeczke po necie pobuszowac i co mielismy wstawic geforce3 gts?
I jeszcze jedno widzialem xp na duronie 700mhz i chodzil swietnie!
A co do procesorow to polecam ci stronke http://www.benchmark.ceti.com.pl/ i zobacz tam dzial" przeglad procesorow 700mhz ",i jeszcze poczytaj troszeczke sobie o prockach bo widze na swoim p2 333 sie zatrzymales i utknoles!!
A co do reszty twoich wypowiedzi to nie skomentuje!!!
 
Stary 15.01.2002, 22:29   #37
oczo
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 28.08.2001
Posty: 91
oczo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ok ludzie widze ze wszystko zaczyna sie obracac przeciwko mnie. Dobra moze nie mam racji ale i tak mysle tak samo jak napisalem, zdania nie zmienie.***e otografie (nie chce mi sie altow wciska przy pisaniu), doczytac sie mozna, zrozumiec tez. Twierdze ze kalkulatory typu Celron, Duron to jakoes nieporozumienie, TNTm64 moze jest od dawna le przed nimi królowaly GeForce 2 MX200 i to w kazdym sklepie. A tu nagle M64 jak grom z jasnego nieba (moze ci w sklepach zrozumieli, ze polskiemu narodowi mozna wcisnac byle g..a czlek po kupnie takiego bubli przyjdzie i powie "kupilem komputer z najszybsza karta graficzna, tak mi powiedzialsprzedawca"??), ludize do biura owszem to sie nadaje ale do domu, do rozrywki w postaci gier 3D?? Przeciez tam nawet Q3A nie bedzie smigalo tak jak powinno a gra nie jest najswiezszej daty bo cos okolo 1999r.Ja nie ufam tym penerom ***anym w sklepach, oszukuja ludzi jak tylko moga. Jak nie wejdziesz do sklepu i nie zaczniesz walic prosto z mostu co chcesz miec w kompie to zaraz cie w bambuko zroba, bo wchodzi taki kolec i mowi "prosze pana chcialbym kupic doby komputer za niską cenę". No i co z takmi czlekiem zrobic?
oczo jest offline  
Stary 15.01.2002, 22:45   #38
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Po 1.
Instalnalem xpeka u siebie (p2 450, na mag 112), 256 ram... Powiedzmy ze to jak chodzi ujdzie, ma takie wkurzajace przestoje (tez mnie to wkurza, moze to tylko u mnie tak) W sumie na niego chcialem sie przesiasc, ale na poczatku nie bylo sterow do modemu (juz sa). Ale po krotkich ogledzinach (5 minut?) doszedlem do wnionsku ze to przerobiony 2000, i odtswilem na bok (jest gdzies, gleboko na twardym)

2. W sumie, podziwiam programistow (ogolnie, wszystkich, bo jak zaczlaem sie bawic htmlem to mi sie po kuilku dniach znudzil..., a juz o programowaniu nie wspomne ...) I jeszcze jedno... co ja bym dal, zeby miec wiedze o kompach sprzed kilkunastu lat (podziwiam cOrat, serio, co ja bym dal zeby se na takim pecolu poklikac w jakims starym windowsie ...)

Po 3. Dyskusja sie fajnie rozwinela. Tak trzymac ( a jak sie komus nie podoba, niech nie czyta)

Pozdro for all (w szczegolnosci dla tych powyzej :-)
gAzZzZoR jest offline  
Stary 16.01.2002, 21:59   #39
pompeczka
Gość
 
Posty: n/a
Udało mi się zarżbnąć teac-a 8 - coś z niej wypadło , całe szczęście że na gwarancji. Dostałem nową.
 
Stary 16.01.2002, 22:03   #40
pompeczka
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
michu84 (12-01-2002 15:15):
Zgadzam się z tym ,że to nie jakość produków jest problemem tylko niedoświadczenie użytkowników. Na ilość mowych tematów ma duży wpływ popularność TEAC-a w stosuku do innych producentów.
S****ilem TEAC -8 ,coś z niej wyleciało- i co wy na to , fiks że na gwarancji.
 
Stary 16.01.2002, 22:04   #41
pompeczka
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
michu84 (12-01-2002 15:15):
Zgadzam się z tym ,że to nie jakość produków jest problemem tylko niedoświadczenie użytkowników. Na ilość mowych tematów ma duży wpływ popularność TEAC-a w stosuku do innych producentów.
S****ilem TEAC -8 ,coś z niej wyleciało- i co wy na to , fiks że na gwarancji.
 
Stary 16.01.2002, 22:33   #42
dlaczego?
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
oczo (15-01-2002 23:29):
Ok ludzie widze ze wszystko zaczyna sie obracac przeciwko mnie. Dobra moze nie mam racji ale i tak mysle tak samo jak napisalem, zdania nie zmienie.***e otografie (nie chce mi sie altow wciska przy pisaniu), doczytac sie mozna, zrozumiec tez. Twierdze ze kalkulatory typu Celron, Duron to jakoes nieporozumienie, TNTm64 moze jest od dawna le przed nimi królowaly GeForce 2 MX200 i to w kazdym sklepie. A tu nagle M64 jak grom z jasnego nieba (moze ci w sklepach zrozumieli, ze polskiemu narodowi mozna wcisnac byle g..a czlek po kupnie takiego bubli przyjdzie i powie "kupilem komputer z najszybsza karta graficzna, tak mi powiedzialsprzedawca"??), ludize do biura owszem to sie nadaje ale do domu, do rozrywki w postaci gier 3D?? Przeciez tam nawet Q3A nie bedzie smigalo tak jak powinno a gra nie jest najswiezszej daty bo cos okolo 1999r.Ja nie ufam tym penerom ***anym w sklepach, oszukuja ludzi jak tylko moga. Jak nie wejdziesz do sklepu i nie zaczniesz walic prosto z mostu co chcesz miec w kompie to zaraz cie w bambuko zroba, bo wchodzi taki kolec i mowi "prosze pana chcialbym kupic doby komputer za niską cenę". No i co z takmi czlekiem zrobic?
Oczo co ty za ***y wypisujesz,dlatego polecilem ci strone benchmark bys sobie popatrzyl na test p3 700 vs duron 700 , a co do kart to jak wyszla riva tnt2m64 to nie bylo jeszcze gforce2mx200,i jeszcze jedno mialem ja ponad rok iuzywalem do grania i uwazam ze to poczciwa karta.Co do kalkulatorow jak to ty nazywasz to ty raczej jestes nieporozumieniem a nie celeron i duron.Kazdy proc ma swoje zastosowanie,polowa polski jedzie na celeronie i nie marudzi.Wyzywasz ludzi od lamerow a sam nim jestes.I jeszcze pytanko?jaka karte miales przed tym gf2 gts??)))chyba nic
 
Stary 17.01.2002, 07:12   #43
oczo
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 28.08.2001
Posty: 91
oczo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To, że polowa naszego narodu ciągnie na Celrona i Duronach to sprawa oczywista po prostu wszędzie je wciskają, często pierwszym komputerem jaki ludzie kupują jest wlasnie z prockiem Celron a jak myślisz czemu kupią znowu Celrona?? Bo tani i wdlug nich dobry, szybki ale zapewne nigdy nie siedzieli przy takim Athlonie, PIII itd.Co do tej karty ktorą mialem przed GF2 to byl to Matrox G200 8MB AGP, ale karta ta pojawila sie na dlugo przed tnt2m64 (czlowieku jesli myslisz, ze mysle o normalnych TNT2 to jestes w bledzie, do tych kart nic nie mam tylko do M64) i mozna bylo sobie q3a pograc w inne gierki tez, jestem w 100% pewien ze okazala by sie szybsza od M64, no ale napewno nie od TNT2Ultra itp.
oczo jest offline  
Stary 17.01.2002, 09:31   #44
Abund
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2002
Posty: 20
Abund w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmm...
Tak sobie przeczytalem ta cala dyskusje przeskoki tematow itp. i zastanawia mnie swiatopoglad kolegi o nicku Oczo....
Durony Celerony MXsy M64 Ti200 sa to produkty obciete przez producenta w celu zmniejszenia kosztow. Co nie znaczy ze sa to produkty dla jak to okresliles *****i i lamerow. Ja swiadomie kupilem Durona po pierwsze bo stwierdzilem ze nie bede na tym komputerze za duzo grac, ani renderowac animacji w 3D Studio. Swiadomie takze wybralem MXa bo skoro nie mam grac to poco przeplacac. Wlasnie to o czym ty mowisz jest najwiekszym przejawem lamerstwa kupowanie sprzetu ktorego nie wykozystujemy albo aby osiagnac 10 klatek wiecej w FPP choc oko ludzkie nie widzi wiecej niz 30 klatek/s. Ja wolalem za zaoszczedzone pieniadze kupic lepszy monitor, dodatki i zostalo jeszcze duzo na wakacje i piwko.

Krzysiek
Abund jest offline  
Stary 17.01.2002, 11:01   #45
pepe
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
oczo (17-01-2002 08:12):
To, że polowa naszego narodu ciągnie na Celrona i Duronach to sprawa oczywista po prostu wszędzie je wciskają, często pierwszym komputerem jaki ludzie kupują jest wlasnie z prockiem Celron a jak myślisz czemu kupią znowu Celrona?? Bo tani i wdlug nich dobry, szybki ale zapewne nigdy nie siedzieli przy takim Athlonie, PIII itd.Co do tej karty ktorą mialem przed GF2 to byl to Matrox G200 8MB AGP, ale karta ta pojawila sie na dlugo przed tnt2m64 (czlowieku jesli myslisz, ze mysle o normalnych TNT2 to jestes w bledzie, do tych kart nic nie mam tylko do M64) i mozna bylo sobie q3a pograc w inne gierki tez, jestem w 100% pewien ze okazala by sie szybsza od M64, no ale napewno nie od TNT2Ultra itp.
Kolego Oczo co do durona to dlatego gosciu wczesniej polecil ci strone benchmark bo tam pokazane sa testy prockow i jest test gdzie duron idzie lleb wleb w pentum3 a durnon z rdzeniem morgana dokopal nawet pentium3,co do karty matrox g200 z rivatnt2m64 nie ma zadych szans w grach,ta karta zrobiona jest do czego innego, sam jeszcze nawt w szzufladzie posiadam tego matroxa.I apmietaj wchodzi klijent do sklepu imowi chce kompa za 2200 to co mu mozna zaproponowac tylko durona lub celerona bo jsli powie ze ma 4000-5000do wydania to inna bajka,i to nie sprzedwacy wciskaja tylko kieszen klijenta decyduje o procku ,sprzedaje kompy to raczej wiem!!!!!!
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.