Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.12.2004, 09:52   #1
ROBROJ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.12.2004
Posty: 16
ROBROJ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
chce nagrac płytke audio zeby mozna odtwarzac na dickmenie a nie potrafie :] Pomocy!!

Juz moje pytanie znajduje sie w tytlue i nie bede go pisał jeszcze raz Prosze potrzebuje takiej unformacji jak najszybciej prosze was o rozpatrzenie mojej prosby
ROBROJ jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.12.2004, 09:55   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie kazdy naped da rade odczytac plyty nagrywane - to po pierwsze, wiec moze to byc mission impossible,ale probowac warto

bylo nie raz, ale co mi tam:
- pozadne plyty (TDK Metalic, Verbatim Pastel...)
- predkosc - gdzies z przedzialu 16x-32x, zaleznie od plyty i spawarki, trzeba samemu znalesc optimum
- tryb DAO - no bo tak!
- nie nadpalac - no bo tak!
- zainstaluj forceaspi 1,7 w celu poprawienia spowlpracy spawary z systemem
nimal jest offline  
Stary 08.12.2004, 10:00   #3
ROBROJ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.12.2004
Posty: 16
ROBROJ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja ne wiem jak mam przekonwertowac z mp3 na audio niewiem jakiego programu mam urzyc
ROBROJ jest offline  
Stary 08.12.2004, 10:02   #4
ROBROJ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.12.2004
Posty: 16
ROBROJ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja mam wypalarke LG i mam Nero 5.5 ale nie umiem tego zrobic tak aby dziełało. Wiem jestem *****
ROBROJ jest offline  
Stary 08.12.2004, 10:03   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nero - kompilacja audi
feurio - program tylko do tego
eac - darmowy, dobry, trudny
easy cdda extractor - tez da rade
winoncd - niezly, ale malo spwarek obsluguje
itd

a masz juz nero
wlaczasz, nowa kompilacja - audio cd
przeciagasz pliki mp3 do okna kompilacji, czekasz az je doda i palisz
nimal jest offline  
Stary 08.12.2004, 10:12   #6
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wyjasnione via gg
nimal jest offline  
Stary 08.12.2004, 10:34   #7
ROBROJ
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.12.2004
Posty: 16
ROBROJ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wielkie dziek jupi
ROBROJ jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.