Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.04.2002, 21:25   #1
thunar
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika thunar
 
Data rejestracji: 31.01.2002
Posty: 148
thunar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
-=***** topic=-

Wielu ludzi bardzo się wkurza jeżeli ktoś pisze że potrzebuje cracka lub seriala na Cd-r forum, a czy możnaby było zrobić osobny temat na to[wiem że jest offtopic],ale własnie specjalnie dla osób potrzebujących ***** lub serial,oczywiście nie musi to mieć nazwy ***** topic tylko jakąś inną, lae co wy o tym sądzicie forumowicze
__________________
Pozdrawiam..::LifE is BrutaL::..>>>--------->
thunar jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.04.2002, 21:34   #2
kucykspeedway
Bywalec
 
Avatar użytkownika kucykspeedway
 
Data rejestracji: 18.03.2002
Lokalizacja: ByDgOsZcZ
Posty: 79
kucykspeedway zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mysle ze jest to dobry pomysl ale ostatnie zdanie nalezy tylko do administratora
Miska4. moze rzeczywiscie takie forum mogloby przezyc i na cdr byloby mniej takich smieci a wszystko byloby wtedy bardzo przejrzyste. warto nad tym pomyslec
__________________
-=KuCyK=-
-----------------------
HtTp://EkWaDoR.pL
hTtP://FoRuM.eKwAdOr.Pl
kucykspeedway jest offline  
Stary 03.04.2002, 22:30   #3
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
niestety nie jest to dobry pomysl

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline  
Stary 03.04.2002, 22:52   #4
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
thunar (03-04-2002 22:26):
Wielu ludzi bardzo się wkurza jeżeli ktoś pisze że potrzebuje cracka lub seriala na Cd-r forum, a czy możnaby było zrobić osobny temat na to[wiem że jest offtopic],ale własnie specjalnie dla osób potrzebujących ***** lub serial,oczywiście nie musi to mieć nazwy ***** topic tylko jakąś inną, lae co wy o tym sądzicie forumowicze
to nie jest zadne warezowe forum. wlasciwie to takich zeczy nie powinno sie tutaj podawac, tym bardziej tworzyc osobnego tematu. takie przypadki pojawiaja sie sporadycznie i mozna na to przymknac oko, ale po utworzeniu takiego tematu moglaby ucierpiec na tym cala stronka.
berserk jest offline  
Stary 03.04.2002, 22:55   #5
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wlasnie teraz przeczytalem odpowiedz Miska4 na topicu o numerek do feurio.
chyba wszystko stalo sie jasne .

ps
czyli nawet nie bedzie teraz mozna przymkac oka ;D
berserk jest offline  
Stary 05.04.2002, 01:03   #6
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
oj nie bedzie przymykania oka ani jednego oka ani obydwu oczu
co do tego postu to uwazam (i nijak sie to wiaze z tym ze pomagam Miskowi w moderowaniu forum - inaczej mowiac nie robie tu wazeliny) ze dodawanie takiego dzialu czy to na forum czy na stronie glownej byloby delikatnie mowiac wielce nierozsadne
po pierwsze - do takiej strony przyczepic sie moga odpowiednie sluzby a strona ta nie jest umieszczona na jakims tam darmowym serwerze w singapurze czy innym za...katku swiata
po drugie - zrobienie czegos takiego w szybkim czasie zamieniloby cala strone i forum na calkowicie warezowa i zniecheciloby do niej wiekszosc obecnyxh forumowiczow a na pewno mnie

dlatego tez nie bedzie tu zadnych wiecej pytan o seriale itp przynajmniej poki ja tez mam prawa moderatora dlatego sorki chlopaki i dziewczyny ale no more warez
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 05.04.2002, 13:48   #7
thunar
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika thunar
 
Data rejestracji: 31.01.2002
Posty: 148
thunar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
majonez (05-04-2002 02:03):
oj nie bedzie przymykania oka ani jednego oka ani obydwu oczu
co do tego postu to uwazam (i nijak sie to wiaze z tym ze pomagam Miskowi w moderowaniu forum - inaczej mowiac nie robie tu wazeliny) ze dodawanie takiego dzialu czy to na forum czy na stronie glownej byloby delikatnie mowiac wielce nierozsadne
po pierwsze - do takiej strony przyczepic sie moga odpowiednie sluzby a strona ta nie jest umieszczona na jakims tam darmowym serwerze w singapurze czy innym za...katku swiata
po drugie - zrobienie czegos takiego w szybkim czasie zamieniloby cala strone i forum na calkowicie warezowa i zniecheciloby do niej wiekszosc obecnyxh forumowiczow a na pewno mnie

dlatego tez nie bedzie tu zadnych wiecej pytan o seriale itp przynajmniej poki ja tez mam prawa moderatora dlatego sorki chlopaki i dziewczyny ale no more warez
Oka,a można chociaż umieszczać prośby o link czy o serial na e-mail[oczywiście na offtopic]
__________________
Pozdrawiam..::LifE is BrutaL::..>>>--------->
thunar jest offline  
Stary 05.04.2002, 17:21   #8
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
podawanie miejsc gdzie można zdobyc trotyl i zapalniki nie jest karalne
a nawet posiadanie tych elementów oddzielnie też no tu to już przesadziłem jak ogrodnik na wiosne ale co mi tam / albo tu / i tak już idę na piwo
ps byleby tylko linki były dokładne i nie odbywało się to zbyt często
pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline  
Stary 05.04.2002, 17:41   #9
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
szczerze mowiac (piszac ) to lata mi kolo **** podawanie crackow i itp. jak wiekszosc ludzi tutaj radze sobie z tym bez problemow. od czasu do casu wpada tylko ktos nowy i prosi o numerek ;D (no, serial), mozna ich bylo poprostu ignorowac a nie odrazu zamykac topicki (lepiej juz bylo je kasowac), chociaz myslalem ze do tego nie dojdzie .
prawde mowiac na paru innych forach cdr (forumach ), ktore odwiedzam jest to przestrzegana zasada, i to bez wyjatkow, zadnych crackow, seriali, linkow, itd . topicki sa kasowane a nie zamykane.
berserk jest offline  
Stary 05.04.2002, 17:51   #10
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mam nadzieje ze nie tylko takie topiki ale również te nie związane z nagrywaniem zostaną wywalane na off topic ... mam już doś topiców typu " wesołych świąt... szczęsliwego nowego roku .." co to ma do rzeczy?
obar jest offline  
Stary 05.04.2002, 18:05   #11
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>

takie też?

przesada jest gorsza od faszyzmu / moje słowa na drugi dzeń po imprezie z slide show w powrotnej drodze /
pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline  
Stary 05.04.2002, 18:06   #12
cz
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.03.2002
Posty: 466
cz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
thunar (03-04-2002 22:26):
Wielu ludzi bardzo się wkurza jeżeli ktoś pisze że potrzebuje cracka lub seriala na Cd-r forum, a czy możnaby było zrobić osobny temat na to[wiem że jest offtopic],ale własnie specjalnie dla osób potrzebujących ***** lub serial,oczywiście nie musi to mieć nazwy ***** topic tylko jakąś inną, lae co wy o tym sądzicie forumowicze

eee... to nie jest serwis poswiecony warezowi,
po co robic nowe forum? tyle jest stron o tym, wystarczy chociazby odpowiednio posszukac googlem
cz jest offline  
Stary 05.04.2002, 18:15   #13
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
powiem tak na offtopic zagladam bardzo zadko a poniewaz jest to off wiec raczej tam nie bede takich rzeczy kasowal
jak bedzie za duzo to pousuwam lub po pierwszej odpowiedzi pozamykam takie posty
o to wlasnie chodzi ze nie po to sa wyszukiwarki zeby zasmiecac to forum takimi bzdurnymi pytaniami o cracki
nie wiem jak zachowam sie w stosunku do postow "jaka nagrywarka ...x jest najlepsza"
bo raz na jakis czas jeden taki post nie zaszkodzi ale nie kilkanascie w dwa tygodnie
na razie tyle a efekty mojego moderowania juz widac
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.